Usługi według typu naprawy

Powrót

 • Naprawa Face ID iPhone Xr

  Naprawa Face ID iPhone Xr

  Masz problem z Face ID w iPhone XR? Odwiedź serwis APPLEMOBILE.PL na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie. Naprawiamy Face ID za pomocą oryginalnych części, zapewniając bezpłatną diagnozę i 6-miesięczną gwarancję. Skontaktuj się z nami lub odwiedź naszą stronę po więcej informacji.

  Cena naprawy: 299 zł
  Czas naprawy: 3 godziny
 • Naprawa Face ID iPhone XS Max

  Naprawa Face ID iPhone XS Max

  Naprawa Face ID w telefonie iPhone XS Max jest przeprowadzana u nas na miejscu. To dzięki temu przywrócisz rozpoznawanie twarzy w swoim telefonie iPhone XS Max już w nawet 2-3 godziny od dostarczenia. Masz zepsutą kamerę TrueDepth i Face ID nie działa? Odwiedź nas i napraw swój telefon ekspresowo!

  Cena naprawy: 299 zł
  Czas naprawy: 3 godziny
 • iPhone 13 Mini : wymiana wyświetlacza na zamiennik

  iPhone 13 Mini : wymiana wyświetlacza na zamiennik

  Masz uszkodzony wyświetlacz iPhone 13 Mini? Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług serwisowych w Szczecinie! Oferujemy efektywną wymianę wyświetlacza w konkurencyjnych cenach. Zabezpiecz swoje urządzenie przed dalszymi uszkodzeniami i ciesz się jak nowym iPhone'em! Zadzwoń do nas już dziś, aby dowiedzieć się więcej.

  Cena wymiany: 599 zł
  Czas wymiany: 40 minut
 • iPhone 13 : wymiana wyświetlacza na zamiennik

  iPhone 13 : wymiana wyświetlacza na zamiennik

  Czy Twój iPhone 13 uległ uszkodzeniu wyświetlacza? Nasz serwis w Szczecinie specjalizuje się w wymianach na zamienniki, które zachowują oryginalną jakość obrazu i funkcjonalność dotyku. Skorzystaj z profesjonalnej, szybkiej i ekonomicznej naprawy z gwarancją jakości. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na naprawę i przywrócić Twój iPhone 13 do idealnego stanu!

  Cena wymiany: 599 zł
  Czas wymiany: 30 minut
 • iPhone 12 Pro Max : wymiana wyświetlacza na zamiennik

  iPhone 12 Pro Max : wymiana wyświetlacza na zamiennik

  Jeżeli masz telefon iPhone 12 Pro Max ze zbitą szybką i nie chcesz inwestować w drogi oryginalny wyświetlacz, to mamy dla ciebie alternatywną opcję wymiany wyświetlacza iPhone 12 Pro Max na zamiennik, który jest równie dobry co oryginał, ale kosztuje zdecydowanie mniej. Na naprawę uzyskasz gwarancję, a usługę wykonamy na miejscu.

  Cena wymiany: 599 zł
  Czas wymiany: 40 minut
 • iPhone 12 Mini: wymiana wyświetlacza na zamiennik

  iPhone 12 Mini: wymiana wyświetlacza na zamiennik

  Najmniejszy z serii dwunastej - iPhone 12 Mini posiada zintegrowany wyświetlacz. Jeżeli potrzebujesz naprawić zbitą szybkę wyświetlacza w telefonie iPhone 12 Mini na tańszym zamienniku, oferujemy ekspresową usługę naprawy na najwyższej jakości zamienniku wyświetlacza dla iPhone'a 12 Mini w Szczecinie na Wojska Polskiego 50.

  Cena wymiany: 499zł
  Czas wymiany: 40 minut
 • iPhone 12 Pro: wymiana wyświetlacza na zamiennik

  iPhone 12 Pro: wymiana wyświetlacza na zamiennik

  Nowy wyświetlacz zainstalujesz w serwisie APPLEMOBILE w Szczecinie na Wojska Polskiego 50. Twój iPhone 12 Pro może zostać naprawiony od ręki i bez kasowania danych na zamienniku wyświetlacza lub oryginalnym wyświetlaczu Retina - ty płacisz, więc ty wybierasz!

  Cena wymiany: 499zł
  Czas wymiany: 30 minut
 • iPhone 12: wymiana wyświetlacza na zamiennik

  iPhone 12: wymiana wyświetlacza na zamiennik

  Naprawa wyświetlacza ze zbitą szybką w iPhonie 12 na zamienniku, to propozycja dla osób wrażliwych cenowo, poszukującej najwyższej jakości w rozsądnej cenie. Cena zawiera nowy komponent ekranu, nowy głośnik, nową uszczelkę oraz usługę montażu. To wiele za niewiele. Zapraszamy do naszego serwisu wszystkie osoby potrzebujące naprawić ekran telefonu iPhone 12 ekspresowo i budżetowo!

  Cena wymiany: 499zł
  Czas wymiany: 40 minut
 • iPhone 11 Pro Max: wymiana wyświetlacza na zamiennik

  iPhone 11 Pro Max: wymiana wyświetlacza na zamiennik

  Naprawisz u nas zbity wyświetlacz i niedziałający dotyk w iPhone 11 Pro Max na zamienniku wyświetlacza wysokiej jakości, który spełnia wszelkie standardy współpracy z telefonem iPhone 11 Pro Max. Nowy ekran zainstalujesz u nas od ręki i bez usuwania pamięci telefonu. Podczas naprawy nie stracisz żadnej funkcji, w tym Face ID czy True Tone.

  Cena wymiany: 599 zł
  Czas wymiany: 45 minut
 • iPhone 11 Pro: wymiana wyświetlacza na zamiennik

  iPhone 11 Pro: wymiana wyświetlacza na zamiennik

  Interesujesz się naprawą szybki w iPhonie 11 Pro, ale przeraża Cię koszt oryginalnego wyświetlacza? Ta oferta wysokiej jakości zamiennika wyświetlacza dla iPhone 11 Pro jest dla Ciebie! Oferujemy najwyższej jakości zamiennik, który niewiele ustępuję oryginałowi, ale jest zdecydowanie tańszy. Cena zawiera profesjonalny montaż, część na wymianę oraz długą gwarancję.

  Cena wymiany: 499 zł
  Czas wymiany: 35 minut
 • iPhone 11: wymiana wyświetlacza na zamiennik

  iPhone 11: wymiana wyświetlacza na zamiennik

  Telefon iPhone 11 ze zbitą szybką naprawisz w serwisie APPLEMOBILE w Szczecinie na Wojska Polskiego 50. Serwis ten oferuje naprawę na miejscu na oryginalnych częściach, ale również na zamienniku wyświetlacza. Zamiennik jest wysokiej jakości i możemy go zainstalować na miejscu już w 30 minut i bez kasowania danych z pamięci.

  Cena wymiany: 399zł
  Czas wymiany: 30 minut
 • iPhone XS Max: wymiana wyświetlacza na zamiennik

  iPhone XS Max: wymiana wyświetlacza na zamiennik

  Rozbity ekran w telefonie Apple iPhone XS MAX można z powodzeniem naprawić - szybko i bez kasowania danych z pamięci, a dzięki dostępnym wysokiej jakości zamiennikom wyświetlacza dla iPhone XS Max, teraz także w atrakcyjnej cenie z profesjonalnym montażem. Napraw zbitą szybkę telefonu iPhone XS Max korzystając z wysokiej jakości zamiennika wyświetlacza, który jakością niewiele odstaje od oryginału. Ciesz się sprawnym telefonem z długą gwarancją.

  Cena wymiany: 499zł
  Czas wymiany: 30 minut
 • iPhone Xr: wymiana wyświetlacza na zamiennik

  iPhone Xr: wymiana wyświetlacza na zamiennik

  Wartość telefonu iPhone Xr w stosunku do ceny oryginalnego wyświetlacza jest dość niska. Dlatego oferujemy jako alternatywę wysokiej jakości zamiennik wyświetlacza dla iPhone Xr, który zainstalujemy w Twoim telefonie ekspresowo w około 30 minut. Na usługę naprawy otrzymasz pisemną gwarancję. Skorzystaj z serwisu APPLEMOBILE w Szczecinie i napraw iPhone Xr ze zbitą szybką na wysokiej klasy zamienniku wyświetlacza w rozsądnej cenie.

  Cena wymiany: 399 zł
  Czas wymianu: 30 minut
 • iPhone XS : wymiana ekranu na zamiennik

  iPhone XS : wymiana ekranu na zamiennik

  Zainstaluj zamiennik wyświetlacza dla iPhone XS i poczuj czym jest dobra jakość w rozsądnej cenie. . Ciesz się sprawnym telefonem z nowym ekranem wysokiej jakości nie wydając dużej kwoty. Korzystaj z telefonu jak dotychczas bez utraty funkcji. Na ekran otrzymasz gwarancję jak przy oryginalnym panelu Apple Retina.

  Cena wymiany: 450 zł
  Czas wymiany: 30 minut
 • Wymiana zbitej szybki w iPhone 15 (autoryzowana naprawa)

  Wymiana zbitej szybki w iPhone 15 (autoryzowana naprawa)

  Jeżeli posiadasz telefon iPhone 15 ze zbitą szybką lub uszkodzonym wyświetlaczem, zapraszamy Cię do skorzystania z usługi ekspresowej wymiany modułu ekranu z oryginalnym panelem OLED Apple Retina Display wraz z kalibracją i indywidualnym programowaniem. Podczas naprawy nie utracisz żadnych danych, a na naprawę udzielimy pisemnej gwarancji. Po wymianie nie będzie także komunikatu o nieznanej części, a naprawa będzie wprowadzona do systemu Apple GSX. Jest to autoryzowana naprawa Apple, dlatego po wymianie ekranu u nas, nie utracisz gwarancji producenta na całe urządzenie.

  Cena wymiany: 1399 zł
  Czas realizacji: 60 minut
 • Wymiana zbitej szybki iPhone 15 Plus (autoryzowana naprawa)

  Wymiana zbitej szybki iPhone 15 Plus (autoryzowana naprawa)

  Jeżeli posiadasz telefon iPhone 15 Plus ze zbitą szybką lub uszkodzonym wyświetlaczem, zapraszamy Cię do skorzystania z usługi wymiany modułu ekranu z oryginalnym panelem OLED Apple Retina Display wraz z kalibracją i indywidualnym programowaniem. Podczas naprawy nie utracisz żadnych danych, a na naprawę udzielimy pisemnej gwarancji. Po wymianie nie będzie także komunikatu o nieznanej części, a naprawa będzie wprowadzona do systemu Apple GSX.

  Cena naprawy: 1699 zł
  Czas naprawy: 60 minut
 • Wymiana szybki iPhone 14 Pro Max

  Wymiana szybki iPhone 14 Pro Max

  Jeśli Twój iPhone 14 Pro Max potrzebuje wymiany ekranu, zapraszamy do serwisu APPLEMOBILE.PL w Szczecinie, przy ulicy Wojska Polskiego 50. Oferujemy szybkie i profesjonalne usługi wymiany ekranu w ciągu 60 minut, używając oryginalnych wyświetlaczy OLED Apple Retina® Display. Nasz doświadczony zespół zapewnia najwyższą jakość naprawy, chroniąc jednocześnie Twoje dane. Na każdą naprawę udzielamy 6-miesięcznej gwarancji serwisowej. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem!

  Cena naprawy: 1999 zł
  Czas naprawy: 60 minut
 • Wymiana szybki iPhone 14 Plus

  Wymiana szybki iPhone 14 Plus

  Jeśli Twój iPhone 14 Plus potrzebuje nowego ekranu, gorąco zachęcamy do odwiedzenia serwisu APPLEMOBILE.PL, mieszczącego się przy ulicy Wojska Polskiego 50 w Szczecinie. Oferujemy ekspresową wymianę ekranu w ciągu 60 minut, korzystając wyłącznie z oryginalnych wyświetlaczy OLED Apple Retina® Display. Nasze usługi są najwyższej jakości, co gwarantuje pełne zadowolenie klientów. Dzięki naszej szybkiemu i profesjonalnemu podejściu, ekran wymieniamy na miejscu, bez zbędnego oczekiwania. Dbaj o swój sprzęt i skorzystaj z naszej niezawodnej pomocy już dziś!

  Cena naprawy: 1299 zł
  Czas naprawy: 45 minut
 • Wymiana szybki iPhone 14 Pro

  Wymiana szybki iPhone 14 Pro

  Serwis oferuje ekspresową naprawę zbitego ekranu w iPhone 14 Pro. Usługa realizowana jest na poczekaniu, co oznacza, że nie musisz zostawiać telefonu w serwisie. W trakcie wymiany szybki wszystkie Twoje dane, w tym zdjęcia, kontakty i wiadomości, pozostają bezpieczne i nienaruszone. Po naprawie wszystkie funkcje telefonu działają jak wcześniej. Dodatkowo, na wykonaną usługę otrzymasz długoterminową pisemną gwarancję, która chroni Cię przed ewentualnymi ukrytymi wadami. Cała procedura wymiany ekranu w iPhone 14 Pro trwa około 40 minut, dzięki czemu możesz szybko wrócić do korzystania z telefonu.

  Cena naprawy: 1799
  Czas wymiany: 60 minut
 • Wymiana szybki iPhone 14

  Wymiana szybki iPhone 14

  Autoryzowany serwis pogwarancyjny MyApple w Szczecinie oferuję usługę naprawy zbitego ekranu w telefonie iPhone 14 realizowaną na poczekaniu, bez konieczności pozostawiania telefonu w serwisie. W trakcie wymiany zbitej szybki nie tracisz żadnych danych z pamięci telefonu, wszystkie funkcjonalności pozostają aktywne, a na naprawę otrzymasz długą pisemną gwarancję zabezpieczającą Cię na wypadek ukrytych wad produktu. Naprawa ekranu w iPhone 14 w naszym serwisie zajmuje około 40 minut.

  Cena naprawy: 999 zł
  Czas naprawy: 45 minut
 • Wymiana szybki iPhone 13 Pro Max

  Wymiana szybki iPhone 13 Pro Max

  Skorzystaj z naprawy w serwisie Apple i innych produktów - APPLEMOBILE.PL, gdzie już w nawet pół godziny przywrócimy ekran Twojego iPhone’a 13 Pro Max do stanu jak nowy, instalując oryginalny wyświetlacz OLED Apple Retina® Display. W naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 ekran wymieniamy od ręki, bez konieczności czekania ani zostawiania telefonu. Podczas naprawy zachowujemy wszystkie Twoje dane, więc Twoje zdjęcia, wiadomości, kontakty i notatki pozostaną bezpieczne.

  Cena wymiany: 1299 zł
  Czas naprawy: 60 minut
 • Wymiana szybki iPhone 13 Mini

  Wymiana szybki iPhone 13 Mini

  Odwiedź serwis APPLEMOBILE.PL, gdzie w 30 minut naprawimy ekran Twojego iPhone’a 13 mini, instalując oryginalny wyświetlacz OLED Apple Retina® Display. Nasz punkt przy Wojska Polskiego 50 oferuje szybką wymianę ekranu bez konieczności zostawiania telefonu. Twoje dane pozostaną nienaruszone, więc nie stracisz żadnych zdjęć, wiadomości, kontaktów ani notatek.

  Cena naprawy: 999
  Czas wymiany: 40 minut
 • Wymiana szybki iPhone 13

  Wymiana szybki iPhone 13

  Zbita szybka w iPhone 13? Serwis APPLEMOBILE.PL w Szczecinie oferuje szybkie i bezpieczne naprawy ekranów z użyciem oryginalnych części Apple. Wymieniamy ekran w ciągu 30 minut, zachowując wszystkie dane i funkcje, takie jak TrueTone i ALS. Zapewniamy bezpłatną diagnozę i brak ukrytych kosztów. Usługa dostępna stacjonarnie oraz wysyłkowo.

  Cena wymiany: 999 zł
  Czas wymiany: 45 minut
 • Wymiana szybki iPhone 13 Pro

  Wymiana szybki iPhone 13 Pro

  Zapraszamy do APPLEMOBILE.PL, gdzie już w nawet pół godziny przywrócimy ekran Twojego iPhone’a 13 Pro do stanu jak nowy, instalując oryginalny wyświetlacz OLED Apple Retina® Display. W naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 ekran wymieniamy od ręki, bez konieczności czekania ani zostawiania telefonu. Podczas naprawy zachowujemy wszystkie Twoje dane, więc Twoje zdjęcia, wiadomości, kontakty i notatki pozostaną bezpieczne.

  Cena naprawy: 1299 zł
  Czas realizacji: 60 minut
 • Wymiana tylnego szkła obudowy iPhone 15 Pro

  Wymiana tylnego szkła obudowy iPhone 15 Pro

  Masz problemy z tylną szybką w swoim iPhone 15 Pro? Przyjdź do serwisu APPLEMOBILE przy Wojska Polskiego 50 w Szczecinie, gdzie dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii, szybko i efektywnie przywrócimy Twój telefon do stanu idealnego. Nasza precyzyjna naprawa nie tylko zlikwiduje wszelkie uszkodzenia zapewniając spokój ducha i pełną satysfakcję z użytkowania.

  Cena naprawy: 699 zł
  Czas wymiany 2 godziny
 • Wymiana tylnego szkła obudowy iPhone 15 Pro (autoryzowana naprawa)

  Wymiana tylnego szkła obudowy iPhone 15 Pro (autoryzowana naprawa)

  Naprawa tylnego szkła obudowy w iPhone 15 w serwisie APPLEMOBILE na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie jest autoryzowaną usługą, która umożliwia wymianę tylnej szybki bez ryzyka utraty gwarancji producenta. Jeśli szukasz profesjonalnego serwisu, który wykorzystuje oryginalne części i zapewnia szybką naprawę w ciągu 60 minut, APPLEMOBILE jest idealnym wyborem.

  Cena wymiany: 899 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • Wymiana tylnego szkła obudowy iPhone 15

  Wymiana tylnego szkła obudowy iPhone 15

  Masz uszkodzoną tylną szybkę w swoim iPhone 15? Nie pozwól, aby wpłynęło to na Twoje doświadczenie z użytkowania najnowszego technologicznie urządzenia. W serwisie APPLEMOBILE przy Wojska Polskiego 50 w Szczecinie przywrócimy Twój telefon do stanu idealnego. Stosujemy najnowszą technologię laserową, która zapewnia precyzyjną naprawę bez śladów, dzięki czemu Twój iPhone 15 będzie wyglądał jak nowy.

  Cena wymiany: 699 zł
  Czas wymiany: 2 godziny
 • Wymiana tylnego szkła obudowy iPhone 15 (autoryzowana naprawa)

  Wymiana tylnego szkła obudowy iPhone 15 (autoryzowana naprawa)

  Autoryzowana naprawa tylnego szkła obudowy w iPhone 15 pozwala naprawić tylną szybkę obudowy z zachowaniem gwarancji producenta. Jeżeli poszukujesz profesjonalnej naprawy tyłu w iPhonie 15 wykonanej na oryginalnych częściach, to taką usługę przeprowadzoną w zaledwie 60 minut uzyskasz w serwisie APPLEMOBILE w Szczecinie na Wojska Polskiego 50.

  Cena naprawy: 899 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • Wymiana szybki obudowy iPhone 13 Mini

  Wymiana szybki obudowy iPhone 13 Mini

  Czy Twoje urządzenie iPhone 13 Mini nosi ślady po upadku w postaci zniszczonej tylnej szybki? Odwiedź APPLEMOBILE przy Wojska Polskiego 50 w Szczecinie, gdzie nasza precyzyjna technologia laserowa zapewni, że Twój telefon zostanie odnowiony do perfekcyjnego stanu. Z nami szybko odzyskasz pełnię funkcjonalności i estetyki swojego iPhone'a bez żadnych śladów naprawy, co pozwoli Ci cieszyć się nim jak z pierwszego dnia.

  Cena naprawy: 599 zł
  Czas naprawy: 4 godziny
 • Wymiana szybki obudowy iPhone 13 Pro Max

  Wymiana szybki obudowy iPhone 13 Pro Max

  Czy zbita tylna szybka Twojego iPhone 13 Pro Max zmniejsza Twoją radość z użytkowania? Nie martw się dłużej! W APPLEMOBILE na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie zastosujemy innowacyjną technologię laserową, aby szybko i bezbłędnie przywrócić Twoje urządzenie do stanu nowości. Nasza precyzyjna naprawa nie tylko przywraca estetykę, ale także zabezpiecza wartość Twojego iPhone'a, pozwalając Ci cieszyć się nim jak nigdy dotąd.

  Cena naprawy: 599 zł
  Czas wymiany: 5 godzin
 • Wymiana szybki obudowy iPhone 13 Pro

  Wymiana szybki obudowy iPhone 13 Pro

  Twój iPhone 13 Pro ma uszkodzoną szybkę tylnej obudowy? Przyjdź do serwisu APPLEMOBILE na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie, gdzie dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii laserowej, szybko i skutecznie przywrócimy Twój telefon do idealnego stanu. Nasza metoda gwarantuje, że Twoje urządzenie będzie wyglądało jak nowe, bez żadnych widocznych śladów naprawy.

  Cena naprawy: 599 zł
  Czas realizacji: 4-5 godzin
 • Wymiana szybki obudowy iPhone 13

  Wymiana szybki obudowy iPhone 13

  Doświadczasz problemów z pękniętą tylną szybką w swoim iPhone 13? Przyjdź do APPLEMOBILE przy Wojska Polskiego 50 w Szczecinie, gdzie nasza nowoczesna metoda laserowa szybko i skutecznie przywróci twój telefon do stanu idealnego, zapewniając, że wygląda on jak świeżo wyjęty z pudełka, bez żadnych śladów naprawy.

  Cena wymiany: 599 zł
  Czas wymiany: 4 godziny
 • Wymiana szybki obudowy iPhone 14 Plus

  Wymiana szybki obudowy iPhone 14 Plus

  Czy zbita szybka tylnej obudowy twojego iPhone 14 Plus ciąży na Twojej codziennej wygodzie? Przywróć swój telefon do stanu nowości z pomocą serwisu APPLEMOBILE na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie. Dzięki naszej innowacyjnej technologii laserowej zapewniamy dokładną wymianę szybki, nie pozostawiając żadnych śladów naprawy.

  Cena wymiany: 699 zł
  Czas wymiany 2-3 godziny
 • Wymiana szybki obudowy iPhone 14 Pro Max

  Wymiana szybki obudowy iPhone 14 Pro Max

  Zniszczyłeś tylną szybkę swojego iPhone 14 Pro Max? W APPLEMOBILE na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie przywracamy Twoje urządzenie do perfekcyjnego stanu. Używamy najnowszych technologii laserowych, które gwarantują, że Twoje urządzenie będzie wyglądało nieskazitelnie, bez żadnych śladów naprawy.

  Cena wymiany: 699 zł
  Czas wymiany: 4-5 godzin
 • Wymiana szybki obudowy iPhone 14

  Wymiana szybki obudowy iPhone 14

  Czy twój iPhone 14 doznał uszkodzenia tylnej szybki? Zapraszamy do serwisu APPLEMOBILE na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie, gdzie zaoferujemy nie tylko naprawę, ale prawdziwą odnowę Twojego urządzenia. Nasze nowatorskie podejście z wykorzystaniem technologii laserowej gwarantuje doskonałe rezultaty bez śladów ingerencji, przywracając Twój telefon do stanu idealnego.

  Cena naprawy: 699 zł
  Czas wymiany: 2-3 godziny
 • Wymiana szybki obudowy iPhone 14 Pro

  Wymiana szybki obudowy iPhone 14 Pro

  Masz zbitą szybkę tylnej obudowy w swoim iPhone 14 Pro? Odkryj zaawansowaną usługę wymiany w serwisie APPLEMOBILE na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie. Wykorzystujemy najnowszą technologię laserową, która pozwala na idealne dopasowanie nowej szybki bez śladów ingerencji, przywracając Twojemu telefonowi stan fabryczny.

  Cena wymiany: 699 zł
  Czas wymiany: 4-5 godzin
 • Wymiana szybki obudowy iPhone 11 Pro Max

  Wymiana szybki obudowy iPhone 11 Pro Max

  Masz iPhone 11 Pro Max z uszkodzoną szybką tylnej obudowy? W serwisie APPLEMOBILE na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie oferujemy innowacyjną usługę wymiany, przywracającą Twoje urządzenie do stanu jak nowy. Wykorzystujemy nowoczesną technologię laserową, która pozwala na precyzyjne usunięcie uszkodzonej szybki i idealne dopasowanie nowej, bez żadnych śladów ingerencji serwisowej.

  Cena wymiany: 499 zł
  Czas wymiany: 3-4 godziny
 • Wymiana szybki obudowy iPhone 11 Pro

  Wymiana szybki obudowy iPhone 11 Pro

  Czy Twoja tylna szybka iPhone 11 Pro została uszkodzona? Oferujemy w serwisie APPLEMOBILE na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie usługę wymiany szybki za pomocą zaawansowanej technologii laserowej. Zapewniamy, że naprawa zostanie przeprowadzona bez śladów ingerencji, przywracając telefon do stanu fabrycznego.

  Cena wymiany: 499 zł
  Czas wymiany: 4 godziny
 • Wymiana szybki obudowy iPhone 11

  Wymiana szybki obudowy iPhone 11

  Doświadczyłeś problemów z uszkodzoną tylną szybką w Twoim iPhone 11? W serwisie APPLEMOBILE w Szczecinie, przy Wojska Polskiego 50, oferujemy innowacyjną usługę wymiany tylnej szybki przy użyciu zaawansowanej technologii laserowej. Ta metoda pozwala na dokładne dopasowanie i wymianę szybki bez ryzyka uszkodzenia innych elementów telefonu, przywracając Twojemu urządzeniu fabryczny wygląd.

  Cena wymiany: 499 zł
  Czas wymiany: 3-4 godziny
 • Wymiana szybki obudowy iPhone 12 Mini

  Wymiana szybki obudowy iPhone 12 Mini

  Zniszczyłeś szybkę tylnej obudowy w swoim iPhone 12 Mini? Nie martw się! W serwisie APPLEMOBILE w Szczecinie przy Wojska Polskiego 50 oferujemy nowoczesną, laserową technologię wymiany, która przywróci Twojemu urządzeniu wygląd fabryczny, nie pozostawiając żadnych śladów naprawy. Zapewniamy, że po naszej interwencji Twój iPhone będzie wyglądał i działał jak nowy, z zachowaniem wszystkich funkcji i danych.

  Cena wymiany: 499 zł
  Czas wymiany: 3-4 godziny
 • Wymiana szybki obudowy iPhone 12 Pro Max

  Wymiana szybki obudowy iPhone 12 Pro Max

  Czy Twoje urządzenie iPhone 12 Pro Max wymaga wymiany tylnej szybki? Zapraszamy do serwisu APPLEMOBILE w Szczecinie, gdzie oferujemy nowoczesną, laserową metodę wymiany, zapewniającą perfekcyjne dopasowanie i odtworzenie fabrycznego wyglądu urządzenia. Dzięki tej technologii, Twoje urządzenie nie tylko zostanie szybko naprawione, ale także zachowa wszystkie oryginalne funkcje i dane.

  Cena wymiany: 499 zł
  Czas wymiany: 4 godziny
 • Wymiana szybki obudowy iPhone 12 Pro

  Wymiana szybki obudowy iPhone 12 Pro

  Czy Twój iPhone 12 Pro potrzebuje nowej szybki obudowy? Przyjdź do serwisu APPLEMOBILE w Szczecinie, gdzie zaoferujemy Ci wymianę uszkodzonego szkła obudowy przy użyciu zaawansowanej metody laserowej. Ta technologia pozwala na precyzyjne usunięcie uszkodzonej powłoki bez śladów ingerencji, co gwarantuje, że Twój telefon będzie wyglądał jak nowy. Zapewniamy, że wymiana nie wpłynie na inne funkcje urządzenia i zostanie wykonana bez ryzyka utraty danych.

  Cena wymiany: 499 zł
  Czas wymiany: 3-4 godz.
 • Wymiana baterii iPhone 14

  Wymiana baterii iPhone 14

  Przywróć swojemu iPhone 14 pełną moc z naszą zaawansowaną usługą wymiany baterii. Oferujemy szybką, skuteczną naprawę z użyciem autoryzowanych baterii Apple, co gwarantuje doskonałe dopasowanie i działanie jak w nowym urządzeniu. Nasz zespół specjalistów dba o to, aby każda wymiana była przeprowadzana z najwyższą precyzją, przywracając Twojemu telefonowi optymalną wydajność i przedłużając jego czas pracy na jednym ładowaniu. Nie pozwól, aby słaba bateria spowalniała Twój dzień – zainwestuj w naszą profesjonalną usługę i ciesz się niezakłóconym użytkowaniem iPhone 14.

  Cena: 499 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • Wymiana baterii iPhone SE 2 (2020 & 2021)

  Wymiana baterii iPhone SE 2 (2020 & 2021)

  iPhone SE 2 dzięki naszej specjalistycznej usłudze wymiany baterii znów może cieszyć Cię jak wcześniej.. Nasi eksperci gwarantują, że Twoje urządzenie będzie działało jak nowe, z pełną efektywnością energetyczną. Nasi doświadczeni technicy szybko przywracają kondycję baterii do 100%, co zapewnia dłuższą żywotność i niezawodność telefonu. Skorzystaj z naszej usługi, aby Twój iPhone SE 2 działał z maksymalną wydajnością, bez zakłóceń i komunikatów o nieznanej części. Przywróć swojemu urządzeniu młodość i ciesz się dłuższym czasem pracy na baterii!

  Cena: 249 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • Wymiana baterii iPhone 14 Pro

  Wymiana baterii iPhone 14 Pro

  Zapewnij swojemu iPhone 14 Pro najwyższą jakość usługi z naszą profesjonalną wymianą baterii. Wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane baterie Apple, co gwarantuje, że Twoje urządzenie będzie działało z maksymalną efektywnością. Nasi technicy, wyposażeni w najnowocześniejsze narzędzia, szybko przywrócą Twojemu telefonowi fabryczną pojemność i wydłużą jego żywotność. Dzięki naszej usłudze, Twój iPhone 14 Pro będzie działał niezawodnie i bez przeszkód, zapewniając ciągłość w dostępie do najnowszych technologii. Nie ryzykuj – wybierz sprawdzone rozwiązanie, które pozwoli Ci cieszyć się pełnią możliwości Twojego urządzenia.

  Cena: 499 zł
  Czas montażu: 60 minut
 • Wymiana baterii iPhone 13 Pro Max

  Wymiana baterii iPhone 13 Pro Max

  Zadbaj o swojego iPhone 13 Pro Max z naszą ekspresową usługą wymiany baterii. Stosując oryginalne baterie zapewniamy, że Twoje urządzenie wróci do pełnej mocy i wydajności. Nasz zespół techników, z bogatym doświadczeniem i precyzyjnymi umiejętnościami, szybko przywróci baterię do stanu idealnego – 100% kondycji. Dzięki temu Twoje urządzenie będzie działało dłużej i stabilniej, bez żadnych zakłóceń czy błędów systemowych. Przyjdź do nas i zyskaj pewność, że Twój iPhone 13 Pro Max jest w najlepszych rękach.

  Cena: 399 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • Wymiana baterii iPhone 13 Mini

  Wymiana baterii iPhone 13 Mini

  Zadbaj o swojego iPhone 13 Mini, wybierając naszą profesjonalną usługę wymiany baterii. Dzięki wykorzystaniu oryginalnych komponentów Apple, gwarantujemy, że Twoje urządzenie odzyska maksymalną pojemność i efektywność energetyczną. Nasz doświadczony zespół techników zapewnia szybką i dokładną wymianę, co przywraca baterię do stanu idealnego – 100% kondycji. Skorzystaj z naszej usługi, aby cieszyć się stabilną i długotrwałą pracą Twojego iPhone 13 Mini bez obaw o komunikaty o nieznanych częściach czy inne błędy systemowe. Przywróć swojemu urządzeniu fabryczną świeżość i niezawodność na długie godziny użytkowania.

  Cena: 399 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • Wymiana baterii iPhone 13 Pro

  Wymiana baterii iPhone 13 Pro

  Zapewnij swojemu iPhone 13 Pro długotrwałą energię i stabilność z naszą usługą wymiany baterii. Wykorzystujemy oryginalne części Apple, co gwarantuje pełne przywrócenie kondycji baterii do 100% i doskonałą integrację z systemem iOS. Nasza usługa jest szybka i precyzyjna, realizowana przez doświadczonych techników, co pozwala na odzyskanie pełnej funkcjonalności urządzenia bez ryzyka wystąpienia błędów systemowych. Zainwestuj w niezawodność swojego iPhone 13 Pro, ciesząc się wydajnością, jak na nowym urządzeniu, i zyskaj spokój umysłu dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu. Nasza usługa nie tylko poprawi wydajność telefonu, ale również przedłuży jego żywotność, co czyni ją idealnym wyborem dla wymagających użytkowników.

  Cena: 399 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • Wymiana baterii iPhone 13

  Wymiana baterii iPhone 13

  Odkryj pełny potencjał swojego iPhone 13 dzięki profesjonalnej wymianie baterii. Korzystając z najwyższej jakości oryginalnych komponentów, zapewniamy, że bateria Twojego telefonu zostanie przywrócona do stanu fabrycznego, osiągając 100% kondycji w ustawieniach telefonu. Nasz zespół ekspertów zapewnia szybką i skuteczną usługę, dzięki której Twój iPhone 13 będzie działał wydajnie i stabilnie, bez ryzyka wystąpienia komunikatów o nieznanych częściach.

  Cena: 399 zł
  Czas realizacji: 60 minut
 • Wymiana baterii iPhone 12 Pro Max

  Wymiana baterii iPhone 12 Pro Max

  Przywróć swojemu iPhone 12 Pro Max pełną moc i wydajność dzięki naszej specjalistycznej usłudze wymiany baterii. Korzystając z oryginalnych komponentów Apple, gwarantujemy nie tylko przywrócenie kondycji baterii do 100%, ale także pełną harmonię z funkcjami systemu iOS. Dzięki naszym doświadczonym technikom i zaawansowanym procedurom diagnostycznym, Twoje urządzenie odzyska fabryczną sprawność w rekordowym czasie 45 minut. Zaufaj naszym specjalistom, aby zapewnić swojemu iPhone 12 Pro Max długotrwałą żywotność i bezproblemowe działanie bez ryzyka niechcianych komunikatów o błędach. Nasza usługa nie tylko poprawi wydajność, ale również zapewni spokój umysłu dzięki trwałym i niezawodnym rozwiązaniom

  Cena: 399 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • Wymiana baterii iPhone 12 Pro

  Wymiana baterii iPhone 12 Pro

  Zapewnij swojemu iPhone 12 Pro optymalną wydajność dzięki naszej usłudze wymiany baterii. Wykorzystując wyłącznie oryginalne baterie Apple, gwarantujemy pełne przywrócenie kondycji do 100% oraz bezproblemowe funkcjonowanie systemu iOS. Nasze zaawansowane metody diagnostyczne i wieloletnie doświadczenie pozwalają na szybką i efektywną naprawę, zakończoną w zaledwie 45 minut. Wybierz profesjonalizm i niezawodność – zapewnij swojemu urządzeniu długotrwałą żywotność i stabilność, bez ryzyka niepożądanych komunikatów o nieznanych częściach.

  Cena: 399 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • Wymiana baterii iPhone 12

  Wymiana baterii iPhone 12

  Zadbaj o swojego iPhone 12 z profesjonalną usługą wymiany baterii w APPLEMOBILE.PL. W naszym serwisie w Szczecinie, wykorzystujemy oryginalne części, co zapewnia maksymalną wydajność i bezproblemową integrację z systemem iOS. Nasza szybka i efektywna wymiana baterii przywróci kondycję Twojego urządzenia do pełnych 100%, eliminując jednocześnie wszelkie błędy o nieznanej części. Dzięki nowoczesnej technologii diagnostycznej i doświadczeniu naszych techników, usługa trwa zaledwie 60 minut.

  Cena wymiany: 399 zł
  Czas realizacji: 60 minut
 • iPhone X : wymiana wyświetlacza na zamiennik

  iPhone X : wymiana wyświetlacza na zamiennik

  Dobra jakość w rozsądnej cenie. Zainstaluj zamiennik wyświetlacza dla iPhone X. Ciesz się sprawnym telefonem z nowym ekranem wysokiej jakości nie wydając dużej kwoty.

  Cena wymiany: 450 zł
  Czas wymiany: 30 minut
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 11

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 11

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 11. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 11, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 11 Pro

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 11 Pro

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 11 Pro. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 11 Pro, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 11 Pro Max

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 11 Pro Max

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 11 Pro Max. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 11 Pro Max, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 12 Mini

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 12 Mini

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 12 Mini. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 12 Mini, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 12

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 12

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 12. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 12, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 12 Pro

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 12 Pro

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 12 Pro. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 12 Pro, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 12 Pro Max

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 12 Pro Max

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 12 Pro Max. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 12 Pro Max, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 13 Mini

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 13 Mini

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 13 Mini. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 13 Mini, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 13

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 13

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 13. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 13, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 13 Pro

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 13 Pro

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 13 Pro. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 13 Pro, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 13 Pro Max

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 13 Pro Max

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 13 Pro Max. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 13 Pro Max, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 14

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 14

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 14. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 14, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 14 Pro

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 14 Pro

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 14 Pro. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 14 Pro, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 14 Pro Max

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 14 Pro Max

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 14 Pro Max. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 14 Pro Max, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 15

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 15

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 15. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 15, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 15 Plus

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 15 Plus

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 15 Plus. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 15 Plus, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 15 Pro

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 15 Pro

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 15 Pro. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 15 Pro, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 15 Pro Max

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 15 Pro Max

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 15 Pro Max. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 15 Pro Max, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki iPhone 15 Pro Max (autoryzowana naprawa)

  Wymiana zbitej szybki iPhone 15 Pro Max (autoryzowana naprawa)

  Jeżeli posiadasz telefon iPhone 15 Pro Max ze zbitą szybką lub uszkodzonym wyświetlaczem, zapraszamy Cię do skorzystania z usługi wymiany modułu ekranu z oryginalnym panelem OLED Apple Retina Display wraz z kalibracją i indywidualnym programowaniem. Podczas naprawy nie utracisz żadnych danych, a na naprawę udzielimy pisemnej gwarancji. Po wymianie nie będzie także komunikatu o nieznanej części, a naprawa będzie wprowadzona do systemu Apple GSX.

  Cena naprawy: 2199 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • Wymiana zbitej szybki iPhone 15 Pro (autoryzowana naprawa)

  Wymiana zbitej szybki iPhone 15 Pro (autoryzowana naprawa)

  Jeśli Twój iPhone 15 Pro ma zbity ekran, skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi wymiany ekranu w APPLEMOBILE w Szczecinie. Zapewniamy szybką i bezproblemową wymianę z oryginalnym wyświetlaczem Apple Retina Display. Nasza autoryzowana naprawa gwarantuje, że nie stracisz gwarancji producenta, a Twoje dane pozostaną bezpieczne. Do każdej naprawy dołączamy pisemną gwarancję, a cały proces zajmuje zaledwie 60 minut.

  Cena naprawy: 1699 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • Wymiana zbitej szybki iPhone 12 Mini

  Wymiana zbitej szybki iPhone 12 Mini

  Jeśli Twój iPhone 12 Mini ma pękniętą szybkę lub uszkodzony wyświetlacz, zapraszamy do skorzystania z naszej usługi wymiany ekranu. Oferujemy instalację oryginalnego panelu OLED Apple Retina Display, wraz z kalibracją i dostosowaniem ustawień. Twoje dane pozostaną nienaruszone, a na wykonaną naprawę otrzymasz pisemną gwarancję, co zapewnia pełne bezpieczeństwo i pewność jakości.

  Cena naprawy: 799 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • Wymiana baterii iPhone 12 Mini

  Wymiana baterii iPhone 12 Mini

  Odkryj nowy wymiar wydajności Twojego iPhone 12 Mini z naszą ekskluzywną usługą wymiany baterii w APPLEMOBILE.PL. Zapewniamy specjalistyczną wymianę z użyciem oryginalnych komponentów, która nie tylko przywraca baterię do pełnej kondycji 100%, ale także gwarantuje zachowanie wszystkich funkcji systemowych bez ryzyka pojawienia się błędów. Nasz serwis w Szczecinie stosuje najnowsze technologie diagnostyczne, aby każda wymiana była precyzyjna i skrojona na miarę Twoich potrzeb. Zaufaj doświadczeniu i profesjonalizmowi naszych techników, którzy w ciągu zaledwie 45 minut przywrócą Twojemu urządzeniu fabryczną sprawność.

  Cena: 399 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • Wymiana baterii iPhone XS Max

  Wymiana baterii iPhone XS Max

  Szybka i profesjonalna wymiana baterii w modelu iPhone XS Max dostępna w APPLEMOBILE.PL. Nasza usługa gwarantuje przywrócenie kondycji baterii do 100% oraz eliminację komunikatów o nieznanych częściach, dzięki użyciu oryginalnego modułu. Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów w Szczecinie, aby cieszyć się dłuższą żywotnością baterii i niezawodnym działaniem telefonu. Wymiana trwa tylko 60 minut – odzyskaj pełną funkcjonalność i optymalną wydajność swojego iPhone'a już dziś!

  Cena: 349 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • Wymiana baterii w iPhone 11 Pro

  Wymiana baterii w iPhone 11 Pro

  Zapewnij swojemu iPhone 11 Pro najlepsze działanie dzięki naszej profesjonalnej wymianie baterii w APPLEMOBILE.PL. Usługa obejmuje instalację oryginalnego ogniwa oraz zachowanie funkcji 'Kondycja baterii' i przywrócenie jej wskazania do wartości 100%', co gwarantuje wydajność jak nowa bez ryzyka pojawienia się komunikatów o nieznanej części. Przywróć swojemu urządzeniu pełną funkcjonalność i maksymalną wydajność baterii. Odwiedź nasz serwis w Szczecinie i ciesz się niezawodnością na dłużej!

  Cena: 349 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • Wymiana baterii iPhone 11

  Wymiana baterii iPhone 11

  Odkryj profesjonalną usługę wymiany baterii dla iPhone 11 w APPLEMOBILE.PL, która przywraca baterię do pełnej sprawności i kondycji 100%. Nasz serwis w Szczecinie zapewnia szybką, skuteczną wymianę z użyciem oryginalnych części Apple, eliminując ryzyko pojawienia się komunikatu o nieznanej części. Ciesz się dłuższym czasem pracy na baterii i niezawodnością swojego urządzenia. Wymiana zajmuje tylko 60 minut – zadbaj o swojego iPhone'a już dzisiaj!

  Cena: 349 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • Wymiana baterii iPhone Xr

  Wymiana baterii iPhone Xr

  Specjalizujemy się w wymianie baterii dla modelu iPhone Xr, zapewniając przy tym pełne zachowanie funkcjonalności 'Kondycja baterii: 100%'. Nasza usługa gwarantuje, że po wymianie, Twój iPhone Xr nie pokaże żadnego błędu i komunikatu o Nieznanej części. Dzięki naszym specjalistycznym metodom, kondycja baterii Twojego urządzenia zostanie przywrócona do idealnego poziomu 100%, a funkcja monitorowania kondycji będzie działać bez zarzutu.

  Cena: 299 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • Wymiana baterii iPhone XS

  Wymiana baterii iPhone XS

  Jako nieliczni oferujemy usługę wymiany baterii w iPhone XS z zachowaniem funkcji Kondycja baterii: 100% oraz bez komunikatu o Nieznanej części w tym modelu. Po wymianie baterii w naszym serwisie w ramach tej usługi, kondycja baterii powróci do 100%, a funkcja ta będzie realizować badanie kondycji poprawnie. Usługa polega na wymianie ogniwa polimerowego oraz przełożeniu sterownika BMS odpowiedzialnego na rozpoznawanie baterii i badanie kondycji w iPhone XS.

  Cena: 299 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • iPhone XS : Naprawa Face ID projektor kropek DOT projector kamera truedepth

  iPhone XS : Naprawa Face ID projektor kropek DOT projector kamera truedepth

  Dot Projector od Face ID w iPhone XS  jest parowanym z płyta główną modułem zestawu elementów Romeo & Julia. Oznacza to, że nie można wymienić całego samego elementu na nowy czy przełożyć go z innego sprawnego urządzenia, ponieważ nie będzie on współpracował z płytą główną i nie zezwoli na korzystanie z Face ID. Dlatego konieczna jest naprawa Face ID. Realizując ją w naszym serwisie, przywrócisz funkcję Face ID do działania i będziesz mógł odblokowywać telefon swoją Twarzą ponownie.

  Cena naprawy: 299 zł
  Czas naprawy: 120 minut
 • iPhone X : Naprawa Face ID projektor kropek DOT projector kamera truedepth

  iPhone X : Naprawa Face ID projektor kropek DOT projector kamera truedepth

  Dot Projector od Face ID w iPhone X  jest parowanym z płyta główną modułem zestawu elementów Romeo & Julia. Oznacza to, że nie można wymienić całego samego elementu na nowy czy przełożyć go z innego sprawnego urządzenia, ponieważ nie będzie on współpracował z płytą główną i nie zezwoli na korzystanie z Face ID. Dlatego konieczna jest naprawa Face ID. Realizując ją w naszym serwisie, przywrócisz funkcję Face ID do działania i będziesz mógł odblokowywać telefon swoją Twarzą ponownie.

  Cena naprawy: 299 zł
  Czas naprawy: 120 minut
 • Wymiana szybki iPhone 12 Pro Max

  Wymiana szybki iPhone 12 Pro Max

  Naprawa wyświetlacza w iPhonie 12 Pro Max wymaga wymiany całego modułu ekranu wraz z oryginalnym wyświetlaczem OLED. Zrealizujemy ją dla Ciebie natychmiast, dlatego nie odczujesz braku telefonu. Czas wymiany to około 45 minut.

  Cena wymiany: 1299 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • Wymiana szybki iPhone 12 Pro

  Wymiana szybki iPhone 12 Pro

  Zapraszamy do serwisu APPLEMOBILE.PL, gdzie w zaledwie 30 minut naprawimy ekran Twojego iPhone’a 12 Pro, używając oryginalnego wyświetlacza OLED Apple Retina® Display. Nasz punkt przy Wojska Polskiego 50 oferuje natychmiastową wymianę ekranu bez potrzeby oczekiwania i zostawiania telefonu. Podczas naprawy wszystkie Twoje dane pozostaną nienaruszone, więc nie stracisz żadnych zdjęć, wiadomości, kontaktów ani notatek.

  Cena wymiany: 799 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • Wymiana zbitej szybki iPhone 12

  Wymiana zbitej szybki iPhone 12

  Jeżeli posiadasz telefon iPhone 12 ze zbitą szybką lub uszkodzonym wyświetlaczem, zapraszamy Cię do skorzystania z usługi wymiany modułu ekranu z oryginalnym panelem OLED Apple Retina Display wraz z kalibracją i indywidualnym programowaniem. Podczas naprawy nie utracisz żadnych danych, a na naprawę udzielimy pisemnej gwarancji.

  Cena naprawy: 799 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • iPhone 7 Plus : Wymiana zbitej szybki wyświetlacza ekranu | A1661 | A1784 | A1785 | A1786 | 7+

  iPhone 7 Plus : Wymiana zbitej szybki wyświetlacza ekranu | A1661 | A1784 | A1785 | A1786 | 7+

  Naprawa zbitej szybki wyświetlacza wymaga wymiany modułu ekranu. Nowy moduł ekranu z oryginalnym wyświetlaczem Retina w iPhone 7 Plus wyminiesz u nas na miejscu, bez kasowania danych z pamięci.

  399 zł
  20 minut
 • iPhone 8 Plus : Wymiana zbitej szybki wyświetlacza ekranu | A1864 | A1897 | A1898 | 8+

  iPhone 8 Plus : Wymiana zbitej szybki wyświetlacza ekranu | A1864 | A1897 | A1898 | 8+

  Jeżeli posiadasz zbitą szybkę w iPhonie 8 Plus lub uszkodzony wyświetlacza, możesz naprawić swój telefon ekspresowo i bez kasowania danych z pamięci w serwisie APPLEMOBILE.PL w Szczecinie stacjonarnie lub wysyłkowo na terenie całego kraju. Korzystamy z oryginalnych wyświetlaczy, a na każdą naprawę udzielamy gwarancji.

  399 zł
  30 minut
 • Wymiana szybki ekranu iPhone 11 Pro Max

  Wymiana szybki ekranu iPhone 11 Pro Max

  Zbita szybka w telefonie iPhone 11 Pro Max może być naprawiona w ciągu 40-60 minut. Oferujemy nowy moduł ekranu z oryginalnym panelem OLED Apple Super Retina HD. Każdy ekran jest precyzyjnie kalibrowany i programowany, aby zachować funkcje ALS i TrueTone. Na wykonaną naprawę udzielamy pisemnej gwarancji, co daje Ci pewność i bezpieczeństwo użytkowania.

  Cena naprawy: 999 zł
  Czas naprawy: 40 minut
 • Wymiana ekranu, wyświetlacza i szybki w iPhone 11 Pro

  Wymiana ekranu, wyświetlacza i szybki w iPhone 11 Pro

  Masz pękniętą szybkę w swoim iPhone 11 Pro? Zapraszamy do serwisu APPLEMOBILE.PL, gdzie szybko i skutecznie przywrócimy Twój telefon do stanu idealnego. Nasza usługa wymiany szybki iPhone 11 Pro z oryginalnym Apple Retina® Display gwarantuje perfekcyjną jakość obrazu i pełną funkcjonalność dotyku. W ciągu zaledwie 30 minut naprawimy Twój telefon na miejscu, bez zbędnych opóźnień. Korzystamy wyłącznie z certyfikowanych części Apple, co zapewnia nie tylko najwyższą jakość, ale także długotrwałą trwałość naprawy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szybkiej wymiany szybki, czy kompleksowej diagnozy problemów z wyświetlaczem, APPLEMOBILE.PL to Twoje miejsce. Odwiedź nas na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie i przekonaj się, jak łatwo możesz odzyskać pełną funkcjonalność swojego iPhone'a 11 Pro.

  Cena: 899 zł
  Czas wymiany: 30 minut
 • Wymiana szybki obudowy iPhone 12

  Wymiana szybki obudowy iPhone 12

  Potrzebujesz wymienić zbitą szybkę obudowy w iPhone 12 na nową bez śladów ingerencji serwisu, aby telefon znów wyglądał jak nowy, niemal dopiero co wyjęty z opakowania? Mamy dla Ciebie świetną informację! Tylko serwis APPLEMOBILE w Szczecinie na Wojska Polskiego 50 realizuje naprawę uszkodzonego szkła korpusu w iPhonie 12 przy użyciu innowacyjnej metody w pełni zautomatyzowanej z wykorzystaniem ruchomej głowicy laserowej, która usuwa uszkodzoną pokrywę bez śladu i pozwala na idealne wpasowanie nowej szklanej pokrywy na dotychczasowy korpusu, bez konieczności drogiej i bezzasadnej wymiany rear system, którą oferuje producent.

  Cena wymiany: 499 zł
  Czas wymiany: 3-4 h
 • Wymiana szybki iPhone XS Max

  Wymiana szybki iPhone XS Max

  Ekran z oryginalnym panelem OLED Apple zapewnia nie tylko wyjątkową jakość obrazu i doskonałą reakcję na dotyk, ale również gwarantuje pełną funkcjonalność urządzenia po naprawie. Apple, począwszy od modelu iPhone 7, wprowadziło liczne zabezpieczenia, aby zapobiec nieautoryzowanym wymianom ekranów. Wymieniając ekran w nieautoryzowanym serwisie, ryzykujesz utratę wielu kluczowych funkcji, co może trwale zmniejszyć funkcjonalność Twojego urządzenia. Jakie funkcje tracisz i gdzie najlepiej wymienić ekran w iPhone XS Max w Szczecinie?

  Cena naprawy: 899 zł
  Czas naprawy: 30 minut
 • Wymiana zbitej szybki iPhone Xr

  Wymiana zbitej szybki iPhone Xr

  Czy ekran Twojego iPhone’a Xr jest uszkodzony? Zapraszamy do APPLEMOBILE.PL, gdzie w ciągu 30 minut zamontujemy nowy, oryginalny wyświetlacz LCD Apple Retina® Display. Nasz serwis przy Wojska Polskiego 50 oferuje natychmiastową wymianę ekranu bez konieczności zostawiania telefonu na naprawę. W APPLEMOBILE.PL w Szczecinie gwarantujemy szybką i profesjonalną naprawę, używając oryginalnych części APPLE, a ponadto udzielamy pełnej gwarancji na nasze usługi.

  Cena wymiany: 599 zł
  Czas wymiany 30 minut
 • Wymiana ekranu, wyświetlacza i szybki w iPhone 11

  Wymiana ekranu, wyświetlacza i szybki w iPhone 11

  Zbita szybka w Twoim iPhone 11 już nie musi być problemem. Odwiedź serwis APPLEMOBILE na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie, aby w zaledwie 30 minut cieszyć się nowym ekranem z oryginalnym Apple Retina® Display. Nasz szybki i profesjonalny serwis gwarantuje natychmiastową wymianę szybki bez konieczności zostawiania telefonu na dłużej. Wykonujemy każdą naprawę na miejscu, używając oryginalnych części, co zapewnia wysoką jakość i trwałość. Skorzystaj z naszej usługi wymiany szybki iPhone 11 i wróć do domu z telefonem odnowionym na Twoich oczach. Dajemy gwarancję na każdą wykonaną naprawę, potwierdzając nasze zaangażowanie w najwyższe standardy obsługi.

  Cena: 599 zł
  Czas wymiany: 30 minut
 • Wymiana szybki ekranu iPhone SE 2020

  Wymiana szybki ekranu iPhone SE 2020

  Zbita szybka w iPhone SE 2020? Wystarczy odwiedzić serwis APPLEMOBILE.PL by w ciągu 30 minut wyjść z naprawionym ekranem z oryginalnym LCD Apple Retina® Display. W Serwisie APPLEMOBILE.PL na Wojska Polskiego 50 wymienisz ekran od ręki, bez czekania i pozostawiania telefonu w naprawie. Serwis iPhone Szczecin APPLEMOBILE.PL oferuje wymianę zbitej szybki w iPhone SE 2020 na oryginalnych częściach APPLE z gwarancją!

  Cena naprawy: 399 zł
  Czas naprawy: 30 minut
 • Wymiana tylnej klapki iPhone 8

  Wymiana tylnej klapki iPhone 8

  Serwis oferuje wymianę tylnej szklanej szyby w obudowie iPhone 8/8+/X/XS/Xs MAX/Xr. Klapka jest wykonana ze szkła mineralnego HQ, dzięki czemu jakościowo jest nie do odróżnienia od oryginalnego elementu. Niestety, w związku z tłoczeniem numerów PN i SN na klapce, ta jest przypisywana do płyty głównej. W związku z tym nie ma możliwości zamówienia duplikatu klapki w Apple, a wyłącznie całego urządzenia w ramach programu "wymiany urządzenia na wolne od wad". Cena takiego zabiegu zaczyna się od 1800zł w zależności od modelu. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, oferujemy montaż klapki Hq.O więcej szczegółów na temat programu proszę pytać obsługę. Oferta nie zawiera korpusu (stalowej ramy wokół). Klapka wklejana jest w dotychczasowy korpus. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompletem, proszę pytać o szczegóły obsługę.

  399
  4-6h
 • Wymiana baterii iPhone X

  Wymiana baterii iPhone X

  Przywróć swojemu iPhone X maksymalną wydajność z profesjonalną usługą wymiany baterii w APPLEMOBILE.PL. Nasz serwis w Szczecinie specjalizuje się w precyzyjnej wymianie baterii, używając wyłącznie oryginalnych części, co gwarantuje nie tylko pełne przywrócenie kondycji baterii do 100%, ale także utrzymanie optymalnej wydajności i stabilności systemu. Dzięki zaawansowanym procedurom diagnostycznym i doświadczonym technikom, każda naprawa jest szybka i bezpieczna, trwająca tylko 45 minut. Zaufaj APPLEMOBILE.PL, aby Twoje urządzenie działało jak nowe, bez żadnych komunikatów o nieznanej części. Niezawodność i długotrwałość Twojego iPhone X jest naszym priorytetem

  Cena: 299 zł
  Czas realizacji: 30 minut
 • Wymiana baterii w iPhone 8 | 7 | 6 | 6S | 5 | 5S | SE | 6+ | 7+ | 8+

  Wymiana baterii w iPhone 8 | 7 | 6 | 6S | 5 | 5S | SE | 6+ | 7+ | 8+

  Ożyw swój iPhone bez względu na model, korzystając z naszej specjalistycznej usługi wymiany baterii. Dla modeli iPhone 8, 7, 6, 6S, 5, 5S, SE oraz ich wersji Plus, oferujemy precyzyjną i szybką wymianę baterii, wykorzystując wyłącznie oryginalne komponenty Apple. Nasz zespół doświadczonych techników dokładnie diagnozuje stan urządzenia, aby zapewnić najskuteczniejsze rozwiązanie, przywracając Twojemu telefonowi pełną wydajność i przedłużając jego żywotność. Każda wymiana baterii jest przeprowadzana z uwagą na szczegóły, co gwarantuje, że Twój iPhone – niezależnie od modelu – będzie działać jak nowy, oferując maksymalną pojemność i długotrwałe działanie na baterii. Skorzystaj z naszej usługi, aby zyskać spokój ducha i niezawodność Twojego urządzenia przez wiele kolejnych lat.

  199zł
  20 minut
 • Wymiana głośnika rozmów słuchawki w iPhone

  Wymiana głośnika rozmów słuchawki w iPhone

  Słabo słyszysz rozmówcę w swoim iPhonie? Prawdopodobnie, głośnik rozmów zwany inaczej słuchawką wymaga wymiany.

  90zł
  30min
 • Wymiana złącza ładowania / mikrofonu / złącza słuchawkowego / anteny / elektroniki ładowania w iPhone od modelu X o XS Max

  Wymiana złącza ładowania / mikrofonu / złącza słuchawkowego / anteny / elektroniki ładowania w iPhone od modelu X o XS Max

  Jeżeli masz problem z ładowaniem telefonu iPhone X/XS/XS Max/Xr, przewód nie chce się wcisnąć do portu Lightning, ładowanie jest przerywane lub w ogóle nie startuje, przyczyną może być zużyte lub uszkodzone złącze ładowania.

  299zł
  2 - 3h
 • Wymiana złącza ładowania / mikrofonu / złącza słuchawkowego / anteny / elektroniki ładowania w iPhone od modelu 3G do 8+

  Wymiana złącza ładowania / mikrofonu / złącza słuchawkowego / anteny / elektroniki ładowania w iPhone od modelu 3G do 8+

  Jeżeli masz problem z ładowaniem telefonu, przewód nie chce się wcisnąć do portu Lightning, ładowanie jest przerywane lub w ogóle nie startuje, przyczyną może być zużyte lub uszkodzone złącze ładowania.

  199 zł
  1 - 3 h
 • iPhone XS : Wymiana zbitej szybki wyświetlacza ekranu | A2097 | A1920 | A2098 | A2100

  iPhone XS : Wymiana zbitej szybki wyświetlacza ekranu | A2097 | A1920 | A2098 | A2100

  Oryginalny ekran Apple, to nie tylko gwarancja doskonałej jakości obrazu i percepcji dotyku. To również gwarancja pełnowartościowego urządzenia także po wykonaniu naprawy. Apple we wszystkich modelach telefonu iPhone od generacji 7 wzwyż wprowadziło szereg zabezpieczeń przed nieautoryzowaną wymiana ekranów. Wymieniając ekran poza serwisem specjalistycznym, tracisz wiele kluczowych funkcji, często nieodwracalnie zmniejszając jego funkcjonalność. Co tracisz i gdzie warto wymienić ekran w iPhone XS w Szczecinie?

  649 zł
  30
 • Wymiana szybki wyświetlacza iPhone 8

  Wymiana szybki wyświetlacza iPhone 8

  Zbita szybka w iPhone 8? Wystarczy odwiedzić serwis APPLEMOBILE.PL by w ciągu 30 minut wyjść z naprawionym ekranem z oryginalnym LCD Apple Retina® Display. W Serwisie APPLEMOBILE.PL na Wojska Polskiego 50 wymienisz ekran od ręki, bez czekania i pozostawiania telefonu w naprawie. Serwis iPhone Szczecin APPLEMOBILE.PL oferuje wymianę zbitej szybki w iPhone 8 na oryginalnych częściach APPLE z gwarancją!

  399 zł
  30 min
 • iPhone X : Wymiana zbitej szybki wyświetlacza ekranu | A1865 | A1901 | A1902

  iPhone X : Wymiana zbitej szybki wyświetlacza ekranu | A1865 | A1901 | A1902

  Zapraszamy do skorzystania z wymiany oryginalnego modułu ekranu OLED Apple Super Retina HD w modelu iPhone X. Serwis APPLEMOBILE.PL oferuje wyłącznie oryginalne wyświetlacze do urządzeń iPhone X. Podczas wymiany ekran będzie skalibrowany i zaprogramowany, dzięki czemu będzie działał tak doskonale jak ekran fabrycznie zamontowany. Wymieniając ekran na oryginalny z kalibracja nie tracisz funkcji ALS oraz TrueTone.

  699 zł
  60 minut
 • Zbita szybka w iPhone 6S

  Zbita szybka w iPhone 6S

  Zbita szybka w iPhone 6S? Ekran nie świeci? Wymiana od ręki i z gwarancją!

  299,00 zł
  24h