Wymiana wyświetlacza iPhone (Oryginalny ekran Apple Retina Display)

Wymiana wyświetlacza iPhone (Oryginalny ekran Apple Retina Display)

Powrót

 • Wymiana zbitej szybki w iPhone 15 (autoryzowana naprawa)

  Wymiana zbitej szybki w iPhone 15 (autoryzowana naprawa)

  Jeżeli posiadasz telefon iPhone 15 ze zbitą szybką lub uszkodzonym wyświetlaczem, zapraszamy Cię do skorzystania z usługi ekspresowej wymiany modułu ekranu z oryginalnym panelem OLED Apple Retina Display wraz z kalibracją i indywidualnym programowaniem. Podczas naprawy nie utracisz żadnych danych, a na naprawę udzielimy pisemnej gwarancji. Po wymianie nie będzie także komunikatu o nieznanej części, a naprawa będzie wprowadzona do systemu Apple GSX. Jest to autoryzowana naprawa Apple, dlatego po wymianie ekranu u nas, nie utracisz gwarancji producenta na całe urządzenie.

  Cena wymiany: 1399 zł
  Czas realizacji: 60 minut
 • Wymiana zbitej szybki iPhone 15 Plus (autoryzowana naprawa)

  Wymiana zbitej szybki iPhone 15 Plus (autoryzowana naprawa)

  Jeżeli posiadasz telefon iPhone 15 Plus ze zbitą szybką lub uszkodzonym wyświetlaczem, zapraszamy Cię do skorzystania z usługi wymiany modułu ekranu z oryginalnym panelem OLED Apple Retina Display wraz z kalibracją i indywidualnym programowaniem. Podczas naprawy nie utracisz żadnych danych, a na naprawę udzielimy pisemnej gwarancji. Po wymianie nie będzie także komunikatu o nieznanej części, a naprawa będzie wprowadzona do systemu Apple GSX.

  Cena naprawy: 1699 zł
  Czas naprawy: 60 minut
 • Wymiana szybki iPhone 14 Pro Max

  Wymiana szybki iPhone 14 Pro Max

  Jeśli Twój iPhone 14 Pro Max potrzebuje wymiany ekranu, zapraszamy do serwisu APPLEMOBILE.PL w Szczecinie, przy ulicy Wojska Polskiego 50. Oferujemy szybkie i profesjonalne usługi wymiany ekranu w ciągu 60 minut, używając oryginalnych wyświetlaczy OLED Apple Retina® Display. Nasz doświadczony zespół zapewnia najwyższą jakość naprawy, chroniąc jednocześnie Twoje dane. Na każdą naprawę udzielamy 6-miesięcznej gwarancji serwisowej. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem!

  Cena naprawy: 1999 zł
  Czas naprawy: 60 minut
 • Wymiana szybki iPhone 14 Plus

  Wymiana szybki iPhone 14 Plus

  Jeśli Twój iPhone 14 Plus potrzebuje nowego ekranu, gorąco zachęcamy do odwiedzenia serwisu APPLEMOBILE.PL, mieszczącego się przy ulicy Wojska Polskiego 50 w Szczecinie. Oferujemy ekspresową wymianę ekranu w ciągu 60 minut, korzystając wyłącznie z oryginalnych wyświetlaczy OLED Apple Retina® Display. Nasze usługi są najwyższej jakości, co gwarantuje pełne zadowolenie klientów. Dzięki naszej szybkiemu i profesjonalnemu podejściu, ekran wymieniamy na miejscu, bez zbędnego oczekiwania. Dbaj o swój sprzęt i skorzystaj z naszej niezawodnej pomocy już dziś!

  Cena naprawy: 1299 zł
  Czas naprawy: 45 minut
 • Wymiana szybki iPhone 14 Pro

  Wymiana szybki iPhone 14 Pro

  Serwis oferuje ekspresową naprawę zbitego ekranu w iPhone 14 Pro. Usługa realizowana jest na poczekaniu, co oznacza, że nie musisz zostawiać telefonu w serwisie. W trakcie wymiany szybki wszystkie Twoje dane, w tym zdjęcia, kontakty i wiadomości, pozostają bezpieczne i nienaruszone. Po naprawie wszystkie funkcje telefonu działają jak wcześniej. Dodatkowo, na wykonaną usługę otrzymasz długoterminową pisemną gwarancję, która chroni Cię przed ewentualnymi ukrytymi wadami. Cała procedura wymiany ekranu w iPhone 14 Pro trwa około 40 minut, dzięki czemu możesz szybko wrócić do korzystania z telefonu.

  Cena naprawy: 1799
  Czas wymiany: 60 minut
 • Wymiana szybki iPhone 14

  Wymiana szybki iPhone 14

  Autoryzowany serwis pogwarancyjny MyApple w Szczecinie oferuję usługę naprawy zbitego ekranu w telefonie iPhone 14 realizowaną na poczekaniu, bez konieczności pozostawiania telefonu w serwisie. W trakcie wymiany zbitej szybki nie tracisz żadnych danych z pamięci telefonu, wszystkie funkcjonalności pozostają aktywne, a na naprawę otrzymasz długą pisemną gwarancję zabezpieczającą Cię na wypadek ukrytych wad produktu. Naprawa ekranu w iPhone 14 w naszym serwisie zajmuje około 40 minut.

  Cena naprawy: 999 zł
  Czas naprawy: 45 minut
 • Wymiana szybki iPhone 13 Pro Max

  Wymiana szybki iPhone 13 Pro Max

  Skorzystaj z naprawy w serwisie Apple i innych produktów - APPLEMOBILE.PL, gdzie już w nawet pół godziny przywrócimy ekran Twojego iPhone’a 13 Pro Max do stanu jak nowy, instalując oryginalny wyświetlacz OLED Apple Retina® Display. W naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 ekran wymieniamy od ręki, bez konieczności czekania ani zostawiania telefonu. Podczas naprawy zachowujemy wszystkie Twoje dane, więc Twoje zdjęcia, wiadomości, kontakty i notatki pozostaną bezpieczne.

  Cena wymiany: 1299 zł
  Czas naprawy: 60 minut
 • Wymiana szybki iPhone 13 Mini

  Wymiana szybki iPhone 13 Mini

  Odwiedź serwis APPLEMOBILE.PL, gdzie w 30 minut naprawimy ekran Twojego iPhone’a 13 mini, instalując oryginalny wyświetlacz OLED Apple Retina® Display. Nasz punkt przy Wojska Polskiego 50 oferuje szybką wymianę ekranu bez konieczności zostawiania telefonu. Twoje dane pozostaną nienaruszone, więc nie stracisz żadnych zdjęć, wiadomości, kontaktów ani notatek.

  Cena naprawy: 999
  Czas wymiany: 40 minut
 • Wymiana szybki iPhone 13

  Wymiana szybki iPhone 13

  Zbita szybka w iPhone 13? Serwis APPLEMOBILE.PL w Szczecinie oferuje szybkie i bezpieczne naprawy ekranów z użyciem oryginalnych części Apple. Wymieniamy ekran w ciągu 30 minut, zachowując wszystkie dane i funkcje, takie jak TrueTone i ALS. Zapewniamy bezpłatną diagnozę i brak ukrytych kosztów. Usługa dostępna stacjonarnie oraz wysyłkowo.

  Cena wymiany: 999 zł
  Czas wymiany: 45 minut
 • Wymiana szybki iPhone 13 Pro

  Wymiana szybki iPhone 13 Pro

  Zapraszamy do APPLEMOBILE.PL, gdzie już w nawet pół godziny przywrócimy ekran Twojego iPhone’a 13 Pro do stanu jak nowy, instalując oryginalny wyświetlacz OLED Apple Retina® Display. W naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 ekran wymieniamy od ręki, bez konieczności czekania ani zostawiania telefonu. Podczas naprawy zachowujemy wszystkie Twoje dane, więc Twoje zdjęcia, wiadomości, kontakty i notatki pozostaną bezpieczne.

  Cena naprawy: 1299 zł
  Czas realizacji: 60 minut
 • Wymiana zbitej szybki iPhone 15 Pro Max (autoryzowana naprawa)

  Wymiana zbitej szybki iPhone 15 Pro Max (autoryzowana naprawa)

  Jeżeli posiadasz telefon iPhone 15 Pro Max ze zbitą szybką lub uszkodzonym wyświetlaczem, zapraszamy Cię do skorzystania z usługi wymiany modułu ekranu z oryginalnym panelem OLED Apple Retina Display wraz z kalibracją i indywidualnym programowaniem. Podczas naprawy nie utracisz żadnych danych, a na naprawę udzielimy pisemnej gwarancji. Po wymianie nie będzie także komunikatu o nieznanej części, a naprawa będzie wprowadzona do systemu Apple GSX.

  Cena naprawy: 2199 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • Wymiana zbitej szybki iPhone 15 Pro (autoryzowana naprawa)

  Wymiana zbitej szybki iPhone 15 Pro (autoryzowana naprawa)

  Jeśli Twój iPhone 15 Pro ma zbity ekran, skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi wymiany ekranu w APPLEMOBILE w Szczecinie. Zapewniamy szybką i bezproblemową wymianę z oryginalnym wyświetlaczem Apple Retina Display. Nasza autoryzowana naprawa gwarantuje, że nie stracisz gwarancji producenta, a Twoje dane pozostaną bezpieczne. Do każdej naprawy dołączamy pisemną gwarancję, a cały proces zajmuje zaledwie 60 minut.

  Cena naprawy: 1699 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • Wymiana zbitej szybki iPhone 12 Mini

  Wymiana zbitej szybki iPhone 12 Mini

  Jeśli Twój iPhone 12 Mini ma pękniętą szybkę lub uszkodzony wyświetlacz, zapraszamy do skorzystania z naszej usługi wymiany ekranu. Oferujemy instalację oryginalnego panelu OLED Apple Retina Display, wraz z kalibracją i dostosowaniem ustawień. Twoje dane pozostaną nienaruszone, a na wykonaną naprawę otrzymasz pisemną gwarancję, co zapewnia pełne bezpieczeństwo i pewność jakości.

  Cena naprawy: 799 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • Wymiana szybki iPhone 12 Pro Max

  Wymiana szybki iPhone 12 Pro Max

  Naprawa wyświetlacza w iPhonie 12 Pro Max wymaga wymiany całego modułu ekranu wraz z oryginalnym wyświetlaczem OLED. Zrealizujemy ją dla Ciebie natychmiast, dlatego nie odczujesz braku telefonu. Czas wymiany to około 45 minut.

  Cena wymiany: 1299 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • Wymiana szybki iPhone 12 Pro

  Wymiana szybki iPhone 12 Pro

  Zapraszamy do serwisu APPLEMOBILE.PL, gdzie w zaledwie 30 minut naprawimy ekran Twojego iPhone’a 12 Pro, używając oryginalnego wyświetlacza OLED Apple Retina® Display. Nasz punkt przy Wojska Polskiego 50 oferuje natychmiastową wymianę ekranu bez potrzeby oczekiwania i zostawiania telefonu. Podczas naprawy wszystkie Twoje dane pozostaną nienaruszone, więc nie stracisz żadnych zdjęć, wiadomości, kontaktów ani notatek.

  Cena wymiany: 799 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • Wymiana zbitej szybki iPhone 12

  Wymiana zbitej szybki iPhone 12

  Jeżeli posiadasz telefon iPhone 12 ze zbitą szybką lub uszkodzonym wyświetlaczem, zapraszamy Cię do skorzystania z usługi wymiany modułu ekranu z oryginalnym panelem OLED Apple Retina Display wraz z kalibracją i indywidualnym programowaniem. Podczas naprawy nie utracisz żadnych danych, a na naprawę udzielimy pisemnej gwarancji.

  Cena naprawy: 799 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • iPhone 7 Plus : Wymiana zbitej szybki wyświetlacza ekranu | A1661 | A1784 | A1785 | A1786 | 7+

  iPhone 7 Plus : Wymiana zbitej szybki wyświetlacza ekranu | A1661 | A1784 | A1785 | A1786 | 7+

  Naprawa zbitej szybki wyświetlacza wymaga wymiany modułu ekranu. Nowy moduł ekranu z oryginalnym wyświetlaczem Retina w iPhone 7 Plus wyminiesz u nas na miejscu, bez kasowania danych z pamięci.

  399 zł
  20 minut
 • iPhone 8 Plus : Wymiana zbitej szybki wyświetlacza ekranu | A1864 | A1897 | A1898 | 8+

  iPhone 8 Plus : Wymiana zbitej szybki wyświetlacza ekranu | A1864 | A1897 | A1898 | 8+

  Jeżeli posiadasz zbitą szybkę w iPhonie 8 Plus lub uszkodzony wyświetlacza, możesz naprawić swój telefon ekspresowo i bez kasowania danych z pamięci w serwisie APPLEMOBILE.PL w Szczecinie stacjonarnie lub wysyłkowo na terenie całego kraju. Korzystamy z oryginalnych wyświetlaczy, a na każdą naprawę udzielamy gwarancji.

  399 zł
  30 minut
 • Wymiana szybki ekranu iPhone 11 Pro Max

  Wymiana szybki ekranu iPhone 11 Pro Max

  Zbita szybka w telefonie iPhone 11 Pro Max może być naprawiona w ciągu 40-60 minut. Oferujemy nowy moduł ekranu z oryginalnym panelem OLED Apple Super Retina HD. Każdy ekran jest precyzyjnie kalibrowany i programowany, aby zachować funkcje ALS i TrueTone. Na wykonaną naprawę udzielamy pisemnej gwarancji, co daje Ci pewność i bezpieczeństwo użytkowania.

  Cena naprawy: 999 zł
  Czas naprawy: 40 minut
 • Wymiana ekranu, wyświetlacza i szybki w iPhone 11 Pro

  Wymiana ekranu, wyświetlacza i szybki w iPhone 11 Pro

  Masz pękniętą szybkę w swoim iPhone 11 Pro? Zapraszamy do serwisu APPLEMOBILE.PL, gdzie szybko i skutecznie przywrócimy Twój telefon do stanu idealnego. Nasza usługa wymiany szybki iPhone 11 Pro z oryginalnym Apple Retina® Display gwarantuje perfekcyjną jakość obrazu i pełną funkcjonalność dotyku. W ciągu zaledwie 30 minut naprawimy Twój telefon na miejscu, bez zbędnych opóźnień. Korzystamy wyłącznie z certyfikowanych części Apple, co zapewnia nie tylko najwyższą jakość, ale także długotrwałą trwałość naprawy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szybkiej wymiany szybki, czy kompleksowej diagnozy problemów z wyświetlaczem, APPLEMOBILE.PL to Twoje miejsce. Odwiedź nas na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie i przekonaj się, jak łatwo możesz odzyskać pełną funkcjonalność swojego iPhone'a 11 Pro.

  Cena: 899 zł
  Czas wymiany: 30 minut
 • Wymiana szybki iPhone XS Max

  Wymiana szybki iPhone XS Max

  Ekran z oryginalnym panelem OLED Apple zapewnia nie tylko wyjątkową jakość obrazu i doskonałą reakcję na dotyk, ale również gwarantuje pełną funkcjonalność urządzenia po naprawie. Apple, począwszy od modelu iPhone 7, wprowadziło liczne zabezpieczenia, aby zapobiec nieautoryzowanym wymianom ekranów. Wymieniając ekran w nieautoryzowanym serwisie, ryzykujesz utratę wielu kluczowych funkcji, co może trwale zmniejszyć funkcjonalność Twojego urządzenia. Jakie funkcje tracisz i gdzie najlepiej wymienić ekran w iPhone XS Max w Szczecinie?

  Cena naprawy: 899 zł
  Czas naprawy: 30 minut
 • Wymiana zbitej szybki iPhone Xr

  Wymiana zbitej szybki iPhone Xr

  Czy ekran Twojego iPhone’a Xr jest uszkodzony? Zapraszamy do APPLEMOBILE.PL, gdzie w ciągu 30 minut zamontujemy nowy, oryginalny wyświetlacz LCD Apple Retina® Display. Nasz serwis przy Wojska Polskiego 50 oferuje natychmiastową wymianę ekranu bez konieczności zostawiania telefonu na naprawę. W APPLEMOBILE.PL w Szczecinie gwarantujemy szybką i profesjonalną naprawę, używając oryginalnych części APPLE, a ponadto udzielamy pełnej gwarancji na nasze usługi.

  Cena wymiany: 599 zł
  Czas wymiany 30 minut
 • Wymiana ekranu, wyświetlacza i szybki w iPhone 11

  Wymiana ekranu, wyświetlacza i szybki w iPhone 11

  Zbita szybka w Twoim iPhone 11 już nie musi być problemem. Odwiedź serwis APPLEMOBILE na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie, aby w zaledwie 30 minut cieszyć się nowym ekranem z oryginalnym Apple Retina® Display. Nasz szybki i profesjonalny serwis gwarantuje natychmiastową wymianę szybki bez konieczności zostawiania telefonu na dłużej. Wykonujemy każdą naprawę na miejscu, używając oryginalnych części, co zapewnia wysoką jakość i trwałość. Skorzystaj z naszej usługi wymiany szybki iPhone 11 i wróć do domu z telefonem odnowionym na Twoich oczach. Dajemy gwarancję na każdą wykonaną naprawę, potwierdzając nasze zaangażowanie w najwyższe standardy obsługi.

  Cena: 599 zł
  Czas wymiany: 30 minut
 • Wymiana szybki ekranu iPhone SE 2020

  Wymiana szybki ekranu iPhone SE 2020

  Zbita szybka w iPhone SE 2020? Wystarczy odwiedzić serwis APPLEMOBILE.PL by w ciągu 30 minut wyjść z naprawionym ekranem z oryginalnym LCD Apple Retina® Display. W Serwisie APPLEMOBILE.PL na Wojska Polskiego 50 wymienisz ekran od ręki, bez czekania i pozostawiania telefonu w naprawie. Serwis iPhone Szczecin APPLEMOBILE.PL oferuje wymianę zbitej szybki w iPhone SE 2020 na oryginalnych częściach APPLE z gwarancją!

  Cena naprawy: 399 zł
  Czas naprawy: 30 minut
 • iPhone XS : Wymiana zbitej szybki wyświetlacza ekranu | A2097 | A1920 | A2098 | A2100

  iPhone XS : Wymiana zbitej szybki wyświetlacza ekranu | A2097 | A1920 | A2098 | A2100

  Oryginalny ekran Apple, to nie tylko gwarancja doskonałej jakości obrazu i percepcji dotyku. To również gwarancja pełnowartościowego urządzenia także po wykonaniu naprawy. Apple we wszystkich modelach telefonu iPhone od generacji 7 wzwyż wprowadziło szereg zabezpieczeń przed nieautoryzowaną wymiana ekranów. Wymieniając ekran poza serwisem specjalistycznym, tracisz wiele kluczowych funkcji, często nieodwracalnie zmniejszając jego funkcjonalność. Co tracisz i gdzie warto wymienić ekran w iPhone XS w Szczecinie?

  649 zł
  30
 • Wymiana szybki wyświetlacza iPhone 8

  Wymiana szybki wyświetlacza iPhone 8

  Zbita szybka w iPhone 8? Wystarczy odwiedzić serwis APPLEMOBILE.PL by w ciągu 30 minut wyjść z naprawionym ekranem z oryginalnym LCD Apple Retina® Display. W Serwisie APPLEMOBILE.PL na Wojska Polskiego 50 wymienisz ekran od ręki, bez czekania i pozostawiania telefonu w naprawie. Serwis iPhone Szczecin APPLEMOBILE.PL oferuje wymianę zbitej szybki w iPhone 8 na oryginalnych częściach APPLE z gwarancją!

  399 zł
  30 min
 • iPhone X : Wymiana zbitej szybki wyświetlacza ekranu | A1865 | A1901 | A1902

  iPhone X : Wymiana zbitej szybki wyświetlacza ekranu | A1865 | A1901 | A1902

  Zapraszamy do skorzystania z wymiany oryginalnego modułu ekranu OLED Apple Super Retina HD w modelu iPhone X. Serwis APPLEMOBILE.PL oferuje wyłącznie oryginalne wyświetlacze do urządzeń iPhone X. Podczas wymiany ekran będzie skalibrowany i zaprogramowany, dzięki czemu będzie działał tak doskonale jak ekran fabrycznie zamontowany. Wymieniając ekran na oryginalny z kalibracja nie tracisz funkcji ALS oraz TrueTone.

  699 zł
  60 minut
 • Zbita szybka w iPhone 6S

  Zbita szybka w iPhone 6S

  Zbita szybka w iPhone 6S? Ekran nie świeci? Wymiana od ręki i z gwarancją!

  299,00 zł
  24h