Home Recenzje Akcesoria

Akcesoria

Recenzja etui Incase Compact Sleeve in Woolenex dla Macbook Pro 16 | Genialne etui do przechowywania i przenoszenia komputera z wysoce odpornego materiału Woolenex

Michał Gruszka
0
0
W końcu doczekaliśmy się w ofercie świetnego etui Incase Compact Sleeve z materiału Woolenex dla Macbooka Pro o przekątnej ekranu 16 cali! Jest to klasyczne etui do przechowywania i przewożenia komputera, które dodatkowo wyposażone zostało w praktyczną kieszeń.

Recenzja Moshi USB-C Multimedia Adapter – przejściówka USB-C z 2x USB 3.0, HDMI 4K oraz czytnikiem kart SD

Michał Gruszka
0
0
Posiadając Macbooka zapewne nie raz doświadczyliście jego ograniczeń spowodowanych brakiem dodatkowych portów poza tymi w standardzie USB-C. Brak wyjścia na TV/Monitor poprzez HDMI, brak czytnika kart pamięci czy po prostu brak wciąż popularnego, choć trzeba przyznać już wypieranego, standardu USB typu A najczęściej doskwiera użytkownikom mobilnych komputerów Apple. Rozwiązaniem jest moshi USB-C Multimedia Adapter.

Recenzja ZIZO Bolt iPhone 13 Pro | Etui do zadań specjalnych z uchwytem na pasek i podstawką

Michał Gruszka
0
0
ZIZO Bolt dla iPhone’a 13 Pro to niezwykle interesujące etui, choć trzeba uczciwie przyznać, że nie dla każdego. Osoby poszukujące subtelnego case’u na swoją „trzynastkę”, raczej się nim nie zainteresują. Natomiast Ci, którzy poszukują ekstremalnie wysokiego poziomu bezpieczeństwa na telefon z wygodnym mocowaniem do pasa, będą zachwyceni!

Recenzja Speck Presidio Perfect Clear with Grips | Transparentne etui dla iPhone 13 Pro z wygodnym uchwytem i dożywotnią gwarancją

Michał Gruszka
0
0
W jakich okolicznościach najczęściej dochodzi do rozbicia szklanych telefonów? Oczywiście, że podczas przypadkowego wymsknięcia się telefonu z ręki, gdy wyciągamy go z kieszeni, torebki lub plecaka. Dlatego wybierając etui, przede wszystkim powinniśmy zwracać uwagę na jego pewność chwytu, a tego Speck Presidio Perfect Clear odmówić nie można.

Recenzja Heavy Duty Case | Wodoszczelne etui dla iPhone 13 Pro oraz iPhone 13

Michał Gruszka
0
0
Wodoszczelne etui dla iPhone 13 Pro – jeżeli ktoś widział materiały reklamowe najnowszych telefonów Apple iPhone 13 Pro, to pewnie w tej chwili stuka się w głowę mówiąc, że „przecież są wodoszczelne”, więc po co? Tylko, że „trzynastki” mają ten sam poziom ochrony i w zasadzie tę samą konstrukcję co dwunastki, a te zalewają się […]

Recenzja etui Speck PRESIDIO PRO FOLIO dla iPad 11 Pro oraz Air 4 z dedykowanym miejscem dla Apple Pencil

Michał Gruszka
0
0
Jedno z najbardziej solidnych i dobrze chroniących etui dla iPada, jakie kiedykolwiek miałem okazję testować. Tak bym podsumował etui Speck PRESIDIO PRO FOLIO dla iPada 11 Pro, które miałem ostatnio okazję testować. Te etui nie tylko świetnie chroni, ale także pozwala dobrze umocować Apple Pencil i komfortowo pracować.