Home Newsy

Newsy

mophie z nową kolekcją powerbanków ze złączem Lightning specjalnie dla wybranych sklepów Apple

Krzysztof Rozengarten
0
0
mophie, należąca do ZAGG Inc. firma i wiodąca marka w obszarze bezprzewodowego ładowania wprowadziła na rynek linię produktów obejmującą rozwiązania Powerstation, Powerstation XXL, Powerstation Plus oraz Powerstation Plus XL. Wszystkie nowości umożliwiają bezprzewodowe ładowanie urządzeń iPhone, iPad i AirPods i są dostępne w wybranych sklepach Apple Store oraz na stronie internetowej www.apple.com 

Solarbooster – wydajne ładowarki solarne od Xtorm

Krzysztof Rozengarten
0
0
Xtorm zaprezentował dwa nowe produkty, które zdecydowanie powinny zainteresować osoby, które chciałyby używać swojego sprzętu elektronicznego z daleka od gniazdka – np. turystów, żeglarzy czy po prostu wszystkich planujących urlop z daleka od cywilizacji. Firma odświeżyła swoją ofertę mat solarnych wyposażonych w porty USB, idealnych do ładowania smartfonów, tabletów czy aparatów fotograficznych w terenie.

iPhone 9 na kolejnych grafikach

Krzysztof Rozengarten
0
0
Jesienią tego roku w ofercie Apple ma pojawić się budżetowa wersja jabłkowego smartfona. Urządzenie będzie przystępne cenowo ale też wykonane z gorszej jakości materiałów. Niemal wszystkie plotki głoszą, że iPhone 9 zostanie wyposażony w ekran LCD o przekątnej 6,1 cala, a w tylnej części obudowy znajdzie się pojedyncza kamera główna.

Dwa nowe iPady zgłoszone do ECC

Krzysztof Rozengarten
0
0
Do końca tego roku możemy spodziewać się wielu nowości sprzętowych od Apple, wśród których powinny znaleźć się nowe modele iPhone’a, kolejna generacja zegarka Apple Watch oraz nowe odsłony iPada. Starym zwyczajem kalifornijska firma już dopełnia wszelkich formalności, by jesienią ruszyć ze sprzedażą swoich produktów.

Ciekawe odkrycie dokonane w nowych MacBookach Pro

Krzysztof Rozengarten
0
0
W tym tygodniu do oferty Apple zawitały odświeżone o szybsze komponenty modele komputera MacBook Pro. Urządzenie może też poszczycić się klawiaturą z nowym, motylkowym mechanizmem. Trzecia generacja tego elementu konstrukcji jak zauważono jest znacznie cichsza w pracy. Sprzętowi standardowo już postanowił przyjrzeć się z bliska serwis iFixit.

Apple kończy produkcję iPhone’a X oraz SE

Krzysztof Rozengarten
0
0
Najnowsze, nieoficjalne doniesienia rozpowszechniane przez media sugerują, iż Apple podjęło już decyzję o zaprzestaniu produkcji iPhone’a X oraz modelu SE i skupia się obecnie na nadchodzących wariantach jabłkowej słuchawki. W tym roku do oferty zawitają trzy odsłony urządzenia, które będą dość mocno zróżnicowane.