Home Newsy

Newsy

JBL Endurance RUN

Krzysztof Rozengarten
0
0
JBL Endurance RUN to pierwszy z czterech modeli nowych, wyczynowych słuchawek sportowych JBL. Jak wskazuje nazwa, to słuchawki stworzene z myślą o biegaczach. Są lekkie, nie podrażniają uszu i stabilnie się w nich trzymają.

WWDC 2018 i transmisja na żywo

Krzysztof Rozengarten
0
-1
Już 4 czerwca tego roku Apple zaprezentje światu swoje nowe odłony systemów operacyjnych. Nastąpi to na dedykowanej konferencji WWDC poświęconej programistom, która powtarza się cyklicznie co roku, mniej więcej w tym samym czasie. Nie zawsze jednak kalifornijska firma podejmuje się prowdzenia transmisji na żywo z tego wydarzenia.

Po raz kolejny o Apple Pay w Polsce

Krzysztof Rozengarten
0
0
Ostatnio nie ma dnia bez dawki informacji związanych z pojawieniem się w Polsce usługi Apple Pay. Informacje o jej debiucie w kraju nad Wisłą są już pewne, wciąż jednak nie jest znana dokładna data wprowadzenia tego produktu. Ostatnie plotki sugerują, iż ma być to prawdopodobnie 18 czerwca.

ttec ArtPower – energia w pięknej oprawie

Krzysztof Rozengarten
0
0
Powerbank jest czymś, co większość użytkowników urządzeń przenośnych ma zawsze przy sobie – dlatego wybierając takie urządzenie warto zadbać, by było nie tylko pojemne, lekkie, bezpieczne i niezawodne… ale również przyjemne dla oka. W te kryteria idealnie wręcz wpisują się nowe powerbanki firmy ttec z serii ArtPower, których obudowy ozdobiono wzorami nawiązującymi do natury.

Jak za darmo sprawdzić po IMEI czy iPhone ma wyłączoną blokadę iCloud Find my iPhone?

Michał Gruszka
0
-2
Apple dość mocno utrudniło handel używanymi produktami wyłączając możliwość sprawdzenia po IMEI lub po numerze seryjnym czy sprzedający nam iPhone’a czy iPada sprzedawca, prawidłowo wylogował swoje konto z usługi antykradzieżowej Find my iPhone. Jest jednak alternatywa dla oficjalnej usługi Apple, która pozwala sprawdzić po numerze IMEI czy sprzedawca oferuje nam iPhone’a, który nie jest zablokowany […]

iPhone X w wersji luksusowej

Krzysztof Rozengarten
0
0
W dniu wczorajszym oczy całego świata skupiły się praktycznie na jednym wydarzeniu. Media udostępniały relację na żywo ze ślubu księcia Harrego oraz Megan. Transmisja z Royal Wedding przyciągnęła przed odbiorniki telewizyjne sporą rzeszę widzów, a stacje ją udostępniające zanotowały w tym czasie znaczny wzrost statystyk związanych z oglądalnością.