Serwis iPhone Poznań | APPLEMOBILE.PL

naprawa iPhone poznań, naprawa apple w poznaniu, serwis apple w poznaniu, gdzie naprawić apple w Poznań, iPhone Poznań, naprawa wysyłkowa apple, serwis apple kurierem,

Jeżeli poszukujesz serwis iPhone Poznań by naprawić swój zepsuty telefon iPhone, uszkodzony tablet iPad lub rozbity ekran w zegarku Apple Watch, możesz skorzystać z autoryzowanego serwisu pogwarancyjnego przez MyApple w Szczecinie – APPLEMOBILE.PL. Dla mieszkańców Poznania oferujemy usługę naprawy wysyłkowej za pomocą naszego panelu naprawy wysyłkowej, z którego skorzystały już tysiące osób z całego kraju.

Serwis iPhone Poznań | APPLEMOBILE.PL

Serwis iPhone Poznań APPLEMOBILE.PL zajmuje się produktami Apple od 2007 roku. Nasze 14 letnie doświadczenie w urządzeniach z logo nadgryzionego jabłka, a także liczące ponad dwie dekady doświadczenie w naprawie elektroniki konsumenckiej sprawiają, że jesteśmy w stanie zaoferować wysoką jakość usług serwisowych w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania, przy zachowaniu serwisowych procedur zgodnych z tymi, realizowanymi przez producenta.

Serwis APPLEMOBILE.PL mieści się na ulicy Wojska Polskiego 50 w Szczecinie. Dla mieszkańców Poznania przygotowaliśmy panel napraw wysyłkowych pod adresem Naprawa Wysyłkowa iPhone PoznańWystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, w którym wypełniamy nasze dane kontaktowe, a także opisujemy usterkę. Po zapisaniu zgłoszenia będzie możliwość zamówienia kuriera, który przyjedzie zabrać uszkodzony sprzęt. Zamówienie tego kuriera nie jest jednak obligatoryjne. Klienci z Poznania mogą skorzystać z własnych kurierów lub poczty polskiej. Diagnoza usterki w iPhone, iPad, iPod, Macbook, Apple Watch jest w naszym serwisie bezpłatna. Po zaakceptowaniu wyceny realizujemy naprawę, a płacisz za nią przy odbiorze u kuriera.

Naprawa wysyłkowa iPhone – skuteczna i bezpieczna

Mieszkając w Poznaniu zapewne zastanawiasz się, dlaczego miałbyś korzystać z serwisu znajdującego się w innym mieście, a nie tym będącym na miejscu? Odpowiedź jest bardzo prosta – serwisów jest w Polsce bardzo wiele. Natomiast fachowców potrafiących rozwiązać rzeczowo, sprawnie i akceptowalnie cenowo usterki w skomplikowanych urządzeniach marki Apple, niewielu. Serwis APPLEMOBILE.PL zajmuje się produktami Apple od 2007 roku. 14 lat pracy z tymi urządzeniami w połączeniu z cyklicznymi szkoleniami dało nam nie tylko mnóstwo doświadczenia, ale przede wszystkim umiejętności rozwiązywania najbardziej złożonych problemów występujących w iPhone’ach, iPadach, Macbookach czy Apple Watchach.

Korzystając z naprawy wysyłkowej w APPLEMOBILE.PL wybierasz ceniony w całym kraju serwisu Apple, który jako jeden z nielicznych należy do elitarnego zrzeszenia autoryzowanych serwisów pogwarancyjnych MyApple. Nasza wiedza i umiejętności wielokrotnie były wykorzystywane na łamach prasy branżowej, portali technologicznych oraz blogach poświęconych marce.

Każda zarejestrowana naprawa w panelu napraw wysyłkowych applemobile jest gotowa do monitorowania przez klienta na każdym z jej etapów – od złożenia zlecenia, po nadanie paczki, przez odebranie jej przez serwis, akceptację wyceny po zwrócenie naprawionego urządzenia do Klienta. Każda przesyłka z naprawionym urządzeniem, które jest odsyłane do Klienta jest ubezpieczona. Na każdą naprawę udzielamy pisemnej gwarancji, której jasno opisane warunki można znaleźć w publicznie dostępnym regulaminie.

Ekspresowa realizacja

Zastanawiasz się ile będzie trwała Twoja naprawa wysyłkowa? Stawiamy na sprawne realizowanie zleceń. Dlatego dzielimy zlecenia na koszyk napraw ekspresowych oraz tych bardziej wymagających. W przypadku podstawowych usług serwisowych jak naprawa zbitej szybki, wymiana głośnika, wymiana baterii, naprawa kodek audio, naprawa układu zasilania Tristar U2, staramy się realizować naprawy tego samego dnia, co są do nas dostarczane.

W przypadku napraw bardziej wymagających, jak na przykład naprawa iPhone po zalaniu, rozległe zwarcia i zniszczenia oraz inne naprawy o rozległych zniszczeniach, wymagających czasochłonnej diagnostyki, czas realizowania naprawy może zająć do kilku dni.

Naprawa iPhone bez wychodzenia z domu

Jeżeli pracujesz lub masz wiele obowiązków domowych przez które nie jest łatwo wyjść Ci z domu, aby nadać paczkę czy dostarczyć zepsutego iPhone’a do serwisu, nasza usługa napraw wysyłkowych dla Klientów z Poznania jest właśnie dla Ciebie! Wystarczy złożyć wysyłkowe zlecenie naprawy iPhone, zamówić kuriera, a ten zjawi się w Twoim miejscu pracy lub domu i zabierze uszkodzony telefon lub tablet, a następnie dostarczy do nas do naprawy.

Przed naprawą wykonamy bezpłatną diagnozę i wycenę urządzenie, którą otrzymasz na mail do akceptacji. Jeżeli kwota naprawy będzie Ci odpowiadać, dokonamy naprawy, a następnego dnia zjawi się kurier z ubezpieczoną przesyłką, w której znajdziesz swój naprawiony sprzęt. Za naprawę płacisz u kuriera podczas odbioru. W przypadkum, gdy wycena naprawy będzie dla Ciebie zbyt wysoka, możesz bezpłatnie zrezygnować. Odeślemy urządzenie, a ty poniesiesz jedynie koszt  przesyłki.

Gdzie naprawić iPhone w Poznaniu?

Jeżeli jesteś z Poznania, to bez problemu naprawisz swój zepsuty iPhone, iPad, Apple Watch oraz Macbook w serwisie APPLEMOBILE.PL wysyłkowo. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, a następni po jego zapisaniu skorzystać z naszego kuriera lub nadać go swoim przewoźnikiem na adres:

APPLEMOBILE.PL
Wojska Polskiego 50/U9
70-475 Szczecin
tel: 889 277 288

Serwis iPhone Poznań | APPLEMOBILE.PL

5/5 - (39)