Naprawa w 24h

Szybkość = Skuteczność

Szybkie działanie po wystąpieniu usterki w urządzeniu elektronicznym jest niezwykle ważne, szczególnie jeżeli nasz telefon został zamoczony lub pojawiły się problemy z ładowaniem baterii, lub prawidłowym działaniem urządzenia po upadku. Naprawy urządzeń po zalaniu i upadku są w naszym serwisie priorytetem. Staramy się by każdy klient został obsłużony jak najszybciej, a naprawa wykonana została od ręki. Wiemy jak ważnym urządzeniem w życiu każdego z Nas jest telefon komórkowy czy od niedawna tablet. Bez nich jesteśmy odcięci od klientów, nie możemy wykonywać podstawowych zadań w pracy czy najzwyczajniej kontaktować się z najbliższymi.

 

Naprawiamy od ręki!

W serwisie iPhone, iPod, iPad AppleMobile.pl przy Apollo w Szczecinie, staramy się wykonywać większość napraw od ręki i na poczekaniu. Naprawy na takich zasadach są jednak możliwe jedynie w przypadku prostych mechanicznych uszkodzeń. Wymieniamy zbite ekrany w telefonach iPhone, uszkodzone szyby w iPadach i iPodach. Równie szybko wymienimy złącza dokujące i słuchawkowe, taśmy przełączników czy głośniki. W przypadku napraw wysyłkowych czas realizacji takich napraw to zaledwie 24h! Dzisiaj wysyłasz do nas urządzenie, a my jutro odsyłamy je do Ciebie!

 

Bądź realistą, nie wierz w bajki

W przypadku napraw bardziej skomplikowanych nie jest możliwa szybka reperacja. Nie dajcie się nabrać na wyimaginowane jednodniowe terminy napraw urządzenia po zalaniu czy przy mechanicznym uszkodzeniu płyty głównej. By urządzenie po kąpieli w płynie mogło działać prawidłowo przez długi czas, wymaga długotrwałych kąpieli w odczynnikach chemicznych, które mają zadanie wytrawić laminat płyty głównej, rozpuścić osad powstający w wyniku korozji i zabezpieczyć przed gniciem i rdzewieniem elemntów elektronicznym i aluminiowych. Proces ten wymaga jednak czasu i poświecenia mu uwagi, a nie pośpiechu. Zbyt szybkie zakończenie procesu naprawy urzadzenia po zalaniu nie gwarantuje długiej pracy po naprawie urządzenia ani 100 procentowego działania wszystkich elementów telefonu iPhone czy tabletu iPad. Serwis iPhone, iPod, iPad AppleMobile w Szczecinie może się pochwalić niemal 70 procentową skutecznością w naprawach urządzeń Apple po zalaniu i póki co 100 procentową skutecznością w naprawie telefonu iPhone 5 po zalaniu.

4.6/5 - (5)