Home Artykuły

Artykuły

Apple Watch Series 5 vs Apple Watch Series 6 – jakie są różnice? Czy warto dopłacać do nowego modelu?

Cezary Pagórek
0
0
Emocje po odstanie konferencji już opadły, dlatego warto przyjrzeć się nowością, a dokładnie jednej z nowości, która została zaprezentowana na tegorocznej konferencji zorganizowanej przez Apple. Apple Watch Series 6, czyli najnowszy inteligentny zegarek od giganta technologicznego. Czy warto go kupić? Od razu odpowiem, że tak, jednak czy warto wymieniać go w momencie, gdy jesteśmy posiadaczem […]

iOS 14 – nowości w aplikacji Notatki

MichalSiemion
0
0
Podobnie jak większość aplikacji preinstalowanych na iPhonie, tak i Notatki zostały gruntownie przebudowane na potrzeby systemu iOS 13. Jednak także w nowym systemie iOS 14 pojawiło się w aplikacji kilka ciekawych usprawnień. Co prawda zmiany się są tak znaczące jak roku temu, ale i tak zwiększają komfort pracy z apliakcją.

iOS 14 – nowe funkcje dostępności, które przydadzą się nie tylko niepełnosprawnym

MichalSiemion
0
0
Apple jest niekwestionowanym liderem jeśli chodzi o przystosowanie urządzeń mobilnych do potrzeb ludzi niepełnosprawnych. Od wielu lat w system iOS są wbudowane liczne ułatwienia, dzięki którym z iPhone’a czy iPad’a mogą korzystać ludzie mający problemy ze wzrokiem, słuchem czy funkcjami motorycznymi. Jednak niektóre z ułatwień mogą się przydać każdemu użytkownikowi.