Serwis Apple Szczecin

Od 2007 roku specjalizujemy się w naprawie produktów marki Apple. Nasz serwis Apple w Szczecinie, działający pod szyldem APPLEMOBILE.PL, mieści się przy ulicy Wojska Polskiego 50. Jesteśmy dumni, że jako jedyny w Szczecinie, oferujemy pogwarancyjne usługi autoryzowanego serwisu iPhone w ramach sieci MyApple, która zrzesza najbardziej doświadczone serwisy w Polsce.

W naszej ofercie znajdziesz pełen zakres usług serwisowych dla urządzeń Apple, w tym: wymianę szybek i wyświetlaczy, instalację nowych baterii, naprawy płyt głównych dla iPhone, iPad i Mac, a także reanimację urządzeń po zalaniu lub upadku. Dodatkowo, zajmujemy się usuwaniem blokad oraz naprawą oprogramowania. Nasz zespół ekspertów jest gotowy służyć pomocą we wszelkich problemach związanych z Twoim sprzętem Apple.

Serwis Apple Szczecin – APPLEMOBILE.PL / Naprawiamy iPhone, iPad, MacBook, Apple Watch.

serwis iPhone szczecin, serwis apple szczecin, telefon na tle serwisu applemobile.pl w szczecinie, telefon ze zbitą szybką w drodze do serwisu

Nasz adres:

Wojska Polskiego 50
(wejście od strony Jagiellońskiej 84)
☎️ 500 132 200
☎️ 889 277 288
serwis(małpka)applemobile.pl

 

 

 

Szukasz najbardziej doświadczonego punktu naprawy Apple w Szczecinie? Nasz serwis iPhone i innych produktów Apple oferuje ekspresowe i profesjonalne naprawy z długą gwarancją. Od ponad 20 lat, dokładnie od 2 czerwca 2002 roku, rozwiązujemy problemy związane z iPhone’ami, tabletami iPad, zegarkami Apple Watch oraz komputerami Mac.

Zanim pojawiły się smartfony, szybki internet czy kolorowe wyświetlacze, już zajmowaliśmy się najbardziej skomplikowanymi usterkami. Dziś, w dobie nowoczesnej technologii, wciąż utrzymujemy najwyższą jakość usług, zapewniając zadowolenie naszych klientów. Odkryj, dlaczego jesteśmy liderem w naprawach produktów Apple w regionie.

zbita szybka w iPhone 12, telefon apple z uszkodzonym wyświetlaczem w drodze do serwisu APPLEMOBILE, telefon ma rozbitą szybkę i wylany wyświetlacz, iPhone na tle serwisu apple w szczecinie

Eksperci od produktów Apple w Twojej okolicy. Naprawa iPhone Szczecin na ulicy Wojska Polskiego 50!

iPhone 13 pro max ze zbitą szybką obudowy, uszkodzony iPhone ze zbitym tyłem na tle wejścia do serwisu APPLEMOBILE na Wojska Polskiego 50, telefon iPhone 13 Pro Max Sierra Blue potrzebuje naprawy tylnej klapki ze szkła w serwisie,

Wyróżnia nas szeroka wiedza na temat elektroniki oraz bogate doświadczenie, które są poparte pasją i nieustannie rozwijanymi umiejętnościami naszych ekspertów ds. technicznych. Dzięki temu staliśmy się liderem wśród punktów naprawczych, oferując najlepsze pogwarancyjne serwisy Apple nie tylko w Szczecinie, ale i w całym kraju. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane naprawa iPhone, w tym naprawa płyty głównej, sensorów face id w każdym modelu czy zdejmowanie blokad MDM oraz iCloud.. Dodatkowo, dla Twojej wygody, oferujemy obsługę napraw wysyłkowych. Wymiana wyświetlacza to dla nas pestka. Robimy to na poczekaniu, nie musisz zostawiać telefonu na długie godziny czy dni.

Podstawowe usługi realizujemy od ręki i bez kasowania danych z pamięci

Szukasz pomocy w rozwiązaniu usterki i interesuje Cię ekspresowa naprawa iPhone w Szczecinie? Jeżeli Twój iPhone ma zbitą szybkę, wylany wyświetlacz, potrzebuje wymiana baterii bo jego bateria zaczęła bardzo krótko działać i chcesz wymienić baterię w iPhone, telefon nie ładuje lub w głośniku iPhone słychać trzaski, to naprawisz swój iPhone w serwisie APPLEMOBILE.PL  niemal od ręki, na poczekaniu i bez pozostawiania telefonu na dłużej w serwisie. Możesz być pewien, że w naszym serwisie iPhone w Szczecinie przy al. Wojska Polskiego 50 czekają na Ciebie prawdziwi profesjonaliści, którzy rozwiążą każdy problem i usuną każdą usterkę Twojego iPhone, niezależnie od tego, czy będzie to łatwa wymiana głośnika, ekspresowa wymiana uszkodzonego wyświetlacza czy naprawa Face ID lub płyty głównej w iPhone.

logo APPLEMOBILE.PL, logo serwisu apple, logo serwisu iPhone,Naprawa iPhone? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

WYZNACZ TRASĘ

DOTKNIJ ABY ZADZWONIĆ

WYŚWIETL NA MAPIE

ZGŁOŚ NAPRAWĘ WYSYŁKOWĄ

Zapraszamy na Wojska Polskiego 50 (wejście od Jagiellońskiej w narożnej kamienicy) w godzinach 9:30-17:30.

Jakie rodzaje usterek naprawia wasz serwis iPhone szczecin?

Jesteśmy pierwszym serwisem zajmującym się serwisem iPhone w Szczecinie i jednym z pionierskim w naszym kraju. Nasze pierwsze naprawy realizowaliśmy już w pierwszej odsłonie iPhone’a 2G, niedostępnego oficjalnie w naszym kraju, ale powszechnie importowanym najpierw z USA, a następnie z kilku krajów zachodu, gdzie producent telefonów z jabłkiem zaczął je sprzedawać. Dlatego zbierając doświadczenie, rozwijając kompetencje, odbywając wiele kursów i szkoląc nasze umiejętności elektrotechniczne, jesteśmy dziś w stanie zaoferować zakres usług przekraczający kompetencje autoryzowanego serwisu apple.

U nas nie tylko zrealizujesz ekspresowo i z użyciem oryginalnych części podstawowe naprawy iPhone jak wymiana wyświetlacza, szybki, baterii, tylnej obudowy czy głośnika, ale również zrealizujesz zaawansowane naprawy płyty głównej, wymianę układów scalonych, elementów LRC, pamięci i procesorów. Jesteśmy najbardziej rozwiniętym serwisem iPhone w Szczecinie, oferującym kompleksowe naprawa iPhone szczecinie.

Bezpłatna diagnoza i wycena naprawy – czyli ile to kosztuje?

Mając zepsuty sprzęt Apple, zapewne czujesz złość związaną ze straconym czasem i brakiem możliwości używania swojego sprzętu. W naszym serwisie iPhone w Szczecinie chcemy zminimalizować Twoje niedogodności. Dlatego oferujemy bezpłatną diagnozę usterki i wycenę naprawy Twojego urządzenia Apple. Jeśli koszty naprawy okażą się dla Ciebie nieakceptowalne, możesz zrezygnować z dalszych działań bez żadnych dodatkowych kosztów, nawet tych związanych z diagnozą. Ty decydujesz, czy warunki naszej oferty są dla Ciebie korzystne.

niewłączający się iPhone po upadku jest przekazywany do serwisu w celu bezpłatnej diagnozy, telefon iPhone 12 ma szybkę do wymiany i potrzebuje diagnozy czy jest sprawny,

Naprawa iPhone z ubezpieczenia w Szczecinie?

Jako specjalistyczny serwis produktów Apple, posiadamy odpowiednie kompetencje do realizacji napraw urządzeń Apple ubezpieczonych w największych towarzystwach ubezpieczeniowych. Jeśli Twój iPhone uległ uszkodzeniu, na przykład poprzez rozbicie czy zalanie, i jesteś posiadaczem odpowiedniej polisy, nasz serwis iPhone na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie jest do Twojej dyspozycji. Naprawimy Twój telefon zgodnie ze standardami, a koszty serwisu zostaną pokryte przez Twojego ubezpieczyciela.

naprawa zbitej szybki iPhone w ramach ubezpieczenia, naprawa apple na ubezpieczenie, usunięcie usterki mechanicznej z polisy ubezpieczeniowej, jeżeli masz ubezpieczony telefon iPhone możesz go naprawić w serwisie apple w szczecinie

Korzystamy z oryginalnych części

W serwisie APPLEMOBILE.PL stawiamy na jakość. Zamiast niskiej jakości zamienników, oferujemy wyłącznie oryginalne wyświetlacze Apple Retina Display®. Nie stosujemy skomplikowanych skal „jakości” jak nasza sieciowa konkurencja — u nas liczy się najwyższa jakość.

W naszym autoryzowanym serwisie My Apple w Szczecinie każdy moduł ekranu jest poddawany indywidualnej kalibracji i programowaniu dla konkretnego urządzenia. Dzięki temu masz pewność, że naprawiony iPhone zachowa wszystkie funkcjonalności, doskonałą percepcję dotyku oraz jakość obrazu identyczną z fabryczną instalacją.

iPhone z bardzo zniszczonym wyświetlaczem na tle napisu Zbita Szybka?, telefonu iPhone 11 Pro ze zbitą szybką na tle serwisu apple w Szczecinie, Szczecin ma najlepszy serwis dla iPhone'a 11 Pro ze zbitą szybką w polsce,

Ponadto, w naszym serwisie możesz skorzystać także z naprawy według standardów producenta Apple, także z zachowaniem gwarancji producenta i wpisem do systemu GSX2. Zbita szybka i naprawa na oryginalnych częściach to u nas standard.

Wpisanie do systemu GSX2
Wpisanie do systemu GSX2

Pisemna gwarancja na naprawę produktów Apple

Na każdą naprawa iPhone udzielamy pisemnej gwarancji w postaci karty gwarancyjnej. Nasza karta gwarancyjna to także karta stałego klienta, która umożliwia korzystanie ze specjalnych rabatów na kolejne usługi serwisowe!

Jako autoryzowany serwis pogwarancyjny MyApple, współpracujemy z serwisem producenta. Dzięki temu zapewniamy realizację szerokiej gamy usług przez centralny serwis Apple. Mamy dostęp do oryginalnych części zamiennych, oferujemy usługi wymiany urządzeń na nowe, wolne od wad w ramach programu Apple iPhone Exchange, z gwarancją Apple, oraz możliwość instalacji oryginalnych baterii Apple.

 serwis apple szczecin z gwarancją

Naprawa iPhone i innych produktów Apple na odległość – wyślij sprzęt do nas kurierem

Serwis APPLEMOBILE.PL z siedzibą w Szczecinie jest pionierem w dziedzinie napraw wysyłkowych produktów Apple. Jako pierwszy serwis Apple w Szczecinie, uruchomiliśmy system napraw wysyłkowych, który działa nieprzerwanie od 2011 roku. Przez ten czas, przyjęliśmy do naprawy ponad 30 tysięcy urządzeń, dostarczanych przez kurierów.

naprawa iPhone z odbiorem z domu lub biura i dostarczeniem pod drzwi, uszkodzony ekran i obudowę naprawimy ekspresowo i odeślemy kurierem wprost do Twoich rak, serwis wysyłkowy apple w Polsce,

Jeżeli nie jesteś ze Szczecina, łatwo skorzystasz z naszych usług. Z głównego menu naszej strony wybierz NASZ SERWIS APPLE, a następnie kliknij przycisk ZGŁOŚ NAPRAWĘ WYSYŁKOWĄ. Dokładnie wypełnij formularz zgłoszeniowy. Po jego zatwierdzeniu możesz zamówić kuriera, który odbierze uszkodzony telefon z Twojego domu lub miejsca pracy. Urządzenie zostanie odesłane do Ciebie w ten sam sposób po naprawie.

Na każdym etapie, od złożenia zlecenia, przez proces naprawy, aż do otrzymania urządzenia, będziesz mógł śledzić status swojej naprawy. Zachęcamy do korzystania z naszego serwisu wysyłkowego produktów Apple.

Autoryzowany serwis Apple – zrealizuj naprawę autoryzowaną z gwarancją producenta u nas

Mając gwarancję producenta na telefon, najpewniej nie chciałbyś jej tracić. Jednak serwisu producenta jest kosztowany, a przy tym działa bardzo powoli. A co powiesz na to, że możemy zrealizować dla Ciebie usługę naprawy wyświetlacza, kamery czy baterii na miejscu, już w nawet 60 minut i zrobić to tak, jak autoryzowany serwis applez zachowaniem Twojej gwarancji producenta, na oryginalnych częściach z wpisem do historii Apple na GSX2?

W APPLEMOBILE nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jako pogwarancyjny serwis autoryzowany przez MyApple mamy doświadczenie w realizacji napraw zgodnie z procedurami producenta, a dzięki dostępowi do IRS, możemy realizować dla naszych klientów napraw jak autoryzowany serwis apple, bez żadnych konsekwencji dla właściciela urządzenia. Jeżelii jesteś zainteresowany zachowaniem gwarancji producenta na swoje urządzenie, naprawą jak autoryzowany serwis apple, zapytaj o autoryzowaną naprawę w APPLEMOBILE.

Jesteśmy Autoryzowanym serwisem MyApple w Szczecinie


Serwis iPhone Szczecin APPLEMOBILE.PL Wojska Polskiego 50 SZCZECIN

Nasz serwis należy do ogólnopolskiej sieci autoryzowanych serwisów pogwarancyjnych Apple – MyApple. Jako jedyny serwis w województwie zachodniopomorskim, Serwis APPLEMOBILE został wyróżniony przez portal MyApple.pl, który skupia milion użytkowników sprzętu Apple w Polsce i zaproszony do elitarnego grona punktów naprawczych godnych zaufania.

Zapewniamy:

  • Bezpłatną diagnozę.
  • Możliwość rezygnacji z usługi na każdym etapie naprawy.
  • 6 miesięcy gwarancji na każdą usługę.
  • Płatność gotówką i kartą płatniczą w salonie, oraz faktury VAT.
  • Odbiór urządzenia z domu klienta.
  • Naprawy wysyłkowe realizowane przez kurierów DHL/DPD.
  • Ekspresowe naprawy mechaniczne.
  • Ogromną skuteczność i zaangażowanie w każdą naprawę.
  • Dogodne godziny otwarcia i lokalizację salonu z dostępnym parkingiem.

Skorzystaj z naszego serwisu MacBook Air, Apple Watch, iPhone a także wielu innych urządzeń od Apple, a nie pożałujesz!

Wycena ONLINE – ile kosztuje naprawa iPhone?

Zastanawiasz się ile zapłacisz za naprawę w APPLEMOBILE? Nie mamy tajemnic i nie wymyślamy cen z księżyca na poczekaniu, jak nam akurat podpasuje jak to ma miejsce w innych serwisach. Działamy transparentnie. Dlatego nasz cennik naprawa iPhone jest jawny i dostępny na naszej stronie w dziale cennik naprawy.

Jeżeli interesuje cię serwis iPhone w Szczecinie lub jesteś z innej części polski, możesz skorzystać z naszej usługi naprawy wysyłkowej iPhone’a, iPada, Maca czy Apple Watch. Ceny znajdziesz w cenniku. Jeżeli jednak Twojej usterki nie będzie w naszym cenniku, możesz skorzystać z wyceny ONLINE naprawy iPhone, wysyłając do nas wiadomość na mail: serwis(małpa)applemobile.pl lub dzwoniąc pod jeden z naszych numerów telefonu. Odpowiemy ekspresowo.

Dlaczego warto nam zaufać? APPLEMOBILE w mediach.

Bogate doświadczenie serwisu było wielokrotnie było wykorzystywane na łamach prasy branżowej – chociażby w magazynach takich, jak: iStyle Magazine, Mobility, Mobile Internet, Mobile Reseller, Twoja Komórka, CHIP, PC Format, Twoja Era, a także przez popularnego operatora T-Mobile, internetowy serwis informacyjny Onet.pl czy portale związane z branżą urządzeń mobilnych, jak: PasjaGSM.pl, Telepolis.pl, InfoNokia.pl, oTabletach.pl, jaka-komórka.pl i wiele innych.


Jesteś przedstawicielem mediów? Potrzebujesz fachowej opinii dotyczącej szeroko pojętej wiedzy z zakresu produktów mobilnych marki Apple? Skontaktuj się z nami!! Chętnie pomożemy.APPLEMOBILE to laureat konkursu na najlepszą firmę usługową w Polsce według OrłyRTVAGD.PL

APPLEMOBILE.PL zwycięzcą plebiscytu na najlepszy sklep i usługę serwisu apple szczecin 2020

Naprawy na odległość:

4.9/5 - (383)