Home Serwis iPhone Szczecin – O nas

Serwis iPhone Szczecin – O nas

Serwis iPhone Szczecin

APPLEMOBILE.PL

Serwis iPhone Szczecin | Naprawa iPhone iPod iPad Macbook Apple

🗺 Wojska Polskiego 50/U9 (wejście od strony Jagiellońskiej 84, obok Columbus Cafe)
70-475 Szczecin
☎️ 500 132 200
☎️ 889 277 288

Autoryzowany serwis APPLEMOBILE.PL – O nas.

Zapraszamy wszystkich odwiedzających portal AppleMobile.pl do skorzystania z bogatej oferty serwisowej mobilnych produktów Apple. W APPLEMOBILE.PL od 2007 roku zajmujemy się kompleksową naprawą mobilnych produktów marki Apple.

Jako jeden z nielicznych w regionie, a obecnie jedyny serwis produktów Apple w Szczecinie, należymy do sieci autoryzowanych serwisów MyApple, zrzeszających najbardziej wszechstronne i profesjonalne serwisy Apple w kraju, zajmujące się pogwarancyjną obsługą serwisową produktów Apple. Szeroki zakres wiedzy na temat elektroniki, bogate doświadczenie poparte wiedzą i długoletnim stażem w naprawach telefonów komórkowych, stawia nas na czele punktów naprawczych w regionie, a także najlepszych pogwarancyjnych serwisów Apple w kraju.

APPLEMOBILE.PL

Wojska Polskiego 50 (wejście od Jagiellońskiej 84)
tel: 500 132 200
tel: 889 277 288
http://serwis.applemobile.pl
@ serwis(małpa)applemobile.pl

Poleca nas MyApple.pl

stamps_final1Nasz serwis należy do ogólnopolskiej sieci autoryzowanych serwisów Apple – MyApple. Lista najlepszych punktów naprawczych znajduje się tutaj. Serwis iPhone Szczecin – AppleMobile.pl jako jedyny w województwie zachodniopomorskim został wyróżniony przez portal MyApple.pl, skupiający milion  użytkowników sprzętu Apple w Polsce i zaproszony do elitarnego grona punktów naprawczych godnych zaufania. Na wszystkie usługi oferujemy 6 miesięczną gwarancję. Naszą specjalną ofertę dla użytkowników forum MyApple znajdziesz zawsze na naszej dedykowanej stronie na forum.myapple.pl

Zapewniamy:

  •  Bezpłatną diagnozę
  •  Możliwość rezygnacji z usługi na każdym etapie naprawy
  •  6 miesięcy gwarancji na każdą usługę
  •  Płatność gotówką i kartą płatniczą w salonie, FVAT
  •  Odbiór urządzenia z domu klienta
  •  Naprawy wysyłkowe realizowane przez kuriera DHL/DPD/
  •  Ekspresowe naprawy mechaniczne!
  •  Ogromną skuteczność i zaangażowanie
  •  Dogodne godziny otwarcia i lokalizację salonu z dostępnym parkingiem

Działamy legalnie od ponad 10 lat

Swój gadżet oddajesz do firmy legalnie działającej od wielu lat na rynku. Nasi technicy, to wykwalifikowani specjaliści w swoich dziedzinach z zakresu elektroniki i telekomunikacji. Ich bogate doświadczenie poparte zdobytą wiedzą i doświadczeniem, pozwala nam rozwiązywać najbardziej skomplikowane problemy związane z usterkami w smartfonach iPhone, odtwarzaczach muzycznych iPod, tabletach iPad oraz komputerach przenośnych Macbook.

Realizujemy kompleksowe usługi serwisowe związane z oprogramowaniem oraz sprzętem. Nasze elektrotechniczne zaplecze laboratoryjne pozwala nam zagwarantować Klientom usługi serwisowe na najwyższym poziomie (certyfikat lvl3&4). Zajmujemy się naprawami płyt głównych w iPhone, iPad oraz Macbook.

Wymieniamy układy scalone, elementy SMD oraz chipy wszelkiego rodzaju. Wymieniamy pamięci NAND, zwiększamy pojemność pamięci iPhone, usuwamy usterki fabryczne, jako sterownik dotyku iPhone 6+ czy naprawa kodeku audio ic w iPhone 7/8. Nasza firma specjalizuje się w naprawach iPhone po zalaniu, realizując naprawy na terenie całego kraju, także za pomocą sprawnie działającej usługi serwisu wysyłkowego door-to-door. Wybierz Serwis APPLE w Szczecinie – APPLEMOBILE.PL! Twój Serwis iPhone Szczecin!

 

Rzetelność i doświadczenie

Jesteśmy rzetelną firmą certyfikowaną przez Krajowy Rejestr długów, biorącą udział w programie Rzetelna Firma. Serwis iPhone Szczecin APPLEMOBILE.PL posiada zaplecze technologiczne umożliwiające nam naprawy programowe i sprzętowe we wszystkich mobilnych urządzenia Apple. Mając dostęp do zaplecza części zamiennych Apple, jesteśmy w stanie złożyć cały telefon iPhone od nowa, od każdej zaślepki czy śrubki, po ramki, obudowę i czy taśmy. Nasze bogate kontakty z dostawcami, a także spore zapasy umożliwiają zapewnienie naszym klientom możliwie szybką naprawę z wykorzystaniem części najwyższej jakości.

Zdajemy sobie sprawę jak ważnym urządzeniem jest dziś telefon. Dlatego większość usług wykonujemy od ręki, na poczekaniu, bez konieczności pozostawiania urządzenia. Nasi Klienci bardzo chwalą sobie ekspresowe wymiany ekranów i baterii w iPhone, które realizujemy od ręki w czasie około 20 minut, bez konieczności kasowania danych z pamięci. W przypadku bardziej skomplikowanych usług gwarantujemy szybką i całkowicie bezpłatną diagnostykę.

 

Współpracujemy z najlepszymi

Korzystamy wyłącznie z oryginalnych podzespołów Apple®. Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na jakość. Nie interesowały nas tanie zamienniki i brak wsparcia gwarancyjnego. Jako pierwszy serwis pogwarancyjny oferowaliśmy naprawy z tak długim terminem gwarancji.

Jako jedyny serwis apple w szczecinie oferujemy oryginalne elementy, w tym ekrany Retina Display®, obecnie Super Retina HD® czy oryginalne baterie do iPhone. Przynależności APPLEMOBILE.PL do sieci autoryzowanych serwisów My Apple zapewniła nam dostęp do części zamiennych Apple, a także pełnego know-how, dzięki któremu na bieżąco możemy wprowadzać do oferty usługi serwisowe dla najnowszych produktów Apple, niemal tuż po ich premierze. Jeżeli zależy Ci na jakości i oryginalnych elementach Apple, wybierz serwis AppleMobile.pl

 

Naprawiamy wysyłkowo!

Serwis APPLEMOBILE.PL ma swoją siedzibę w Szczecinie. Nasza firma jest natomiast pierwszym pogwarancyjnym serwisem APPLE w Szczecinie, których uruchomił wysyłkowy serwis produktów APPLE. Nasz system napraw wysyłkowych działa już od kilku lat. Za jego pomocą przyjęliśmy już ponad 1700 urządzeń do naprawy (dane na początek roku 2017), dostarczonych przesyłkami kurierskimi.

Jeżeli nie jesteś ze Szczecina, wystarczy że na naszej stronie z głównego MENU wybierzesz SERWIS APPLE,  a następnie wybierzesz przycisk ZGŁOŚ NAPRAWĘ WYSYŁKOWĄ. Wypełnij dokładnie formularz zgłoszeniowy. Po jego zatwierdzeniu będziesz mógł zamówić kuriera, który odbierze uszkodzony telefon z Twojego domu lub pracy. W ten sam sposób urządzenie zostanie do Ciebie odesłane po naprawie. O całym przebiegu od chwili złożenia zlecenia po odebranie urządzenia, a zakończeniu naprawy włączenie będziesz mógł sprawdzić status swojej naprawy. Zachęcamy do skorzystania z naszego serwisu wysyłkowego produktów Apple.

 

AppleMobile.pl w mediach

Nasze bogate doświadczenie wiele razy wykorzystywane było na łamach prasy branżowej w takich magazynach jak iStyle Magazine, Mobility, Mobile Internet, Mobile Reseller, Twoja Komórka, CHIP, PC Format, Twoja Era, a także przez popularnego operatora T-Mobile , internetowy serwis informacyjny Onet.pl czy branżowe portale – PasjaGSM.pl, Telepolis.pl, InfoNokia.pl. oTabletach.pl, jaka-komórka.pl i wiele innych.

Jesteś przedstawicielem mediów? Potrzebujesz fachowej opinii dotyczącej szeroko pojętej więdzy na temat produktów mobilnych marki Apple? Skontaktuj się z nami! Chętnie pomożemy.

http://www.spidersweb.pl/2014/07/telefon-wpadl-do-wody-co-robic-a-czego-nie-robic.html

http://technowinki.onet.pl/artykuly/kiedy-serwis-odmawia-naprawy-telefonu/2lzzx

http://jaka-komorka.pl/index.php/porady/jak-to-zrobic/sprzet/2038-bajka-o-ryzu-czyli-qualacomm-radzi-jak-uratowac-zamoczony-telefon

http://jaka-komorka.pl/index.php/wypowiedzi/mowia-nam/eksperci/2039-michal-gruszka-o-zalanych-telefonach

http://www.t-mobile-trendy.pl/porady/nowy-iphone-od-tego-zacznij,artykul,41708.html

http://www.telepolis.pl/artykuly/test-telefonu-apple-iphone-5,3,3,580.html

APPLEMOBILE to laureat konkursu na najlepszą firmę usługową w Polsce według OrłyRTVAGD.PL

APPLEMOBILE.PL zwycięzcą plebiscytu na najlepszy sklep i usługę 2020

Naprawy na odległość:

AppleMobile.pl – Serwis iPhone Szczecin, iPod, iPad, Apple

5/5 - (195 votes)