Serwis Apple Szczecin

APPLEMOBILE.PL

Naprawiamy:

iPhone,

iPad,

MacBook,

Apple Watch.

serwis apple szczecin

APPLEMOBILE.PL

Wojska Polskiego 50
(wejście od strony Jagiellońskiej 84)
☎️ 500 132 200
☎️ 889 277 288

 

 

Szukasz godnego zaufania, wszechstronnego i najbardziej doświadczonego serwisu iPhone i innych produktów Apple w Szczecinie, w którym ekspresowo i profesjonalnie naprawisz swojego iPhone’a, tablet iPad, zegarek Apple Watch czy komputer Mac z długą gwarancją? My rozwiązujemy problemy naszych Szanownych Klientów już od ponad 2 dekad! Nasz serwis Apple w Szczecinie powstał dokładnie 2 czerwca 2002 roku w czasach, gdy słowo smartfon jeszcze nie istniało w słownikach języka polskiego, a pierwszego iPhone’a świat zobaczył dopiero 5 lat później. Nie było sieci LTE, szybkiego internetu, kolorowych wyświetlaczy, a telefon komórkowy służył do zaledwie 5% zadań, do których dziś go wykorzystujemy.

serwis apple szczecin

Eksperci od produktów Apple w Twojej okolicy. Napraw iPhone w Szczecinie u specjalistów!

Z produktami marki Apple jesteśmy związani od 2007 roku, od tego czasu oferując pod marką APPLEMOBILE.PL, serwis Apple w Szczecinie na Wojska Polskiego 50. Jako jeden z nielicznych w regionie, a obecnie jedyny serwis Apple w Szczecinie od 10 lat należymy do sieci autoryzowanych serwisów pogwarancyjnych MyApple, zrzeszających najbardziej wszechstronne i profesjonalne serwisy Apple w kraju, zajmujące się pogwarancyjną naprawą Apple iPhone, iPad, Mac.

naprawa iphone szczecin

Szeroki zakres wiedzy na temat elektroniki, bogate doświadczenie poparte wiedzą i z pasją, rozwijane umiejętności naszych ekspertów ds. technicznych stawia nas na czele punktów naprawczych w regionie, a także najlepszych pogwarancyjnych serwisów Apple, nie tylko w Szczecinie, ale również w całym kraju, w których zrealizujesz najbardziej skomplikowane naprawy. Obsługujemy naprawy wysyłkowe!

iphone serwis szczecin

Podstawowe usługi realizujemy od ręki i bez kasowania danych z pamięci

Szukasz pomocy w rozwiązaniu usterki i interesuje Cię ekspresowa naprawa iPhone w Szczecinie? Jeżeli Twój iPhone ma zbitą szybkę, wylany wyświetlacz, jego bateria zaczęła bardzo krótko działać, iPhone nie ładuje lub w głośniku iPhone słychać trzaski, to naprawisz swój iPhone w serwisie APPLEMOBILE.PL niemal od ręki, na poczekaniu i bez pozostawiania telefonu na dłużej w serwisie. Możesz być pewien, że w naszym serwisie iPhone w Szczecinie przy al. Wojska Polskiego 50 czekają na Ciebie prawdziwi profesjonaliści, którzy rozwiążą każdy problem i usuną każdą usterkę Twojego iPhone, niezależnie od tego, czy będzie to łatwa wymiana głośnika, ekspresowa wymiana uszkodzonego wyświetlacza czy naprawa Face ID lub płyty głównej w iPhone.

iphone serwis szczecin

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

WYZNACZ TRASĘ

DOTKNIJ ABY ZADZWONIĆ

WYŚWIETL NA MAPIE

ZGŁOŚ NAPRAWĘ WYSYŁKOWĄ

Zapraszamy na Wojska Polskiego 50 (wejście od Jagiellońskiej w narożnej kamienicy) w godzinach 9-18 oraz 9-14 w Soboty.

Serwis Apple Szczecin APPLEMOBILE.PL

Wojska Polskiego 50 (wejście od Jagiellońskiej 84)
tel: 500 132 200
tel: 889 277 288
https://serwis.applemobile.pl
@ serwis(małpa)applemobile.pl

naprawa apple szczecin

Serwis Apple w Szczecinie – bezpłatna diagnoza i wycena naprawy

Mając zepsuty sprzęt Apple, zapewne już czujesz frustrację z powodu strat, jakie taka sytuacja za sobą niesie. Nie chcemy zwiększać Twoich strat, dlatego zdiagnozujemy usterkę Twojego urządzenia Apple i wycenimy naprawę całkowicie bezpłatnie. Jeżeli okaże się, że zdeponowany u obsługi serwisu iPhone w Szczecinie APPLEMOBILE.PL uszkodzony sprzęt Apple okaże się za drogi w naprawie, możesz zrezygnować z jego naprawiania bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów, także tych związanych z diagnozą. To ty decydujesz, jak przebiegnie naprawa w naszym serwisie Apple i czy jest dla Ciebie akceptowalna cenowo.

iphone serwis szczecin

Naprawa iPhone z ubezpieczenia w Szczecinie? Jeżeli masz ubezpieczony telefon iPhone, możemy zrealizować naprawę w ramach posiadanej polisy ubezpieczeniowej

Jako wyspecjalizowany serwis produktów Apple mamy kompetencje w zakresie realizacji napraw produktów Apple ubezpieczonych w największych towarzystwach ubezpieczeniowych. Jeżeli posiadasz polisę ubezpieczeniową na wypadek rozbicia iPhone lub po zalaniu, możesz skorzystać z naszego serwisu iPhone w Szczecinie, aby naprawić telefon zgodnie ze standardami, a koszty za wykonaną usługę serwisową zwróci Ci ubezpieczyciel.

iphone serwis szczecin

Korzystamy z oryginalnych części

W serwisie APPLEMOBILE.PL nie korzystamy z niskiej jakości zamienników wyświetlaczy. Nie znajdziesz u nas pięciostopniowej, mocno zawiłej i skomplikowanej skali „jakości” wyświetlaczy od złej do najgorszej, jak u sieciowej konkurencji. W naszym serwisie Apple korzystamy wyłącznie z ekranów najwyższej jakości. Oferujemy wyłącznie moduły ekranu z oryginalnym wyświetlaczem Apple Retina Display®. Każdy wyświetlacz jest poddawany indywidualnej kalibracji i programowaniu pod konkretne urządzenie, dzięki czemu mamy pewność, że iPhone po naprawie nie utraci żadnej funkcjonalności, jego percepcja dotyku będzie doskonała, a jakość obrazu dokładnie taka jak w ekranie zainstalowanym fabrycznie.

naprawa iphone szczecin

Pisemna gwarancja na naprawę produktów Apple (m.in. iPhone, iPad, Apple Watch, MacBook)

Na każdą naprawę udzielamy pisemnej gwarancji w postaci karty gwarancyjnej. Nasza karta gwarancyjna jest również kartą stałego klienta, dzięki której kolejne usługi serwisowe zrealizujesz ze specjalnym rabatem! Jako autoryzowany serwis pogwarancyjny MyApple współpracujemy także z serwisem producenta. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować wiele usług przez centralny serwis Apple. To daje nam także dostęp do oryginalnych części zamiennych, usługi wymiany urządzeń na nowe wolne od wad w ramach Apple iPhone Exchange z gwarancją Apple czy możliwość instalacji oryginalnych baterii Apple.

 serwis apple szczecin z gwarancją

Korzystamy wyłącznie z oryginalnych podzespołów Apple®. Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na jakość. Nie interesowały nas tanie zamienniki i brak wsparcia gwarancyjnego. Jako pierwszy serwis pogwarancyjny zaoferowaliśmy naprawy z tak długim terminem gwarancji.

 serwis apple szczecin z gwarancją

Naprawa produktów Apple na odległość – wyślij sprzęt do nas

Serwis APPLEMOBILE.PL ma swoją siedzibę w Szczecinie. Nasza firma jest natomiast pierwszym pogwarancyjnym serwisem Apple w Szczecinie, który uruchomił wysyłkowy serwis produktów Apple. Nasz system napraw wysyłkowych działa od 2011 roku. Za jego pomocą przyjęliśmy już ponad 10 tysięcy urządzeń do naprawy (dane na początek roku 2017), dostarczonych przesyłkami kurierskimi.

naprawa zbitej obudowy i szybki iphone szczecin

Jeżeli nie jesteś ze Szczecina, wystarczy, że na naszej stronie z głównego MENU wybierzesz SERWIS APPLE, a następnie wybierzesz przycisk – ZGŁOŚ NAPRAWĘ WYSYŁKOWĄ. Wypełnij dokładnie formularz zgłoszeniowy. Po jego zatwierdzeniu będziesz mógł zamówić kuriera, który odbierze uszkodzony telefon z Twojego domu lub pracy. W ten sam sposób urządzenie zostanie do Ciebie odesłane po naprawiee. O całym przebiegu od chwili złożenia zlecenia, po odebranie urządzenia, aż do zakończeniu naprawy włączenie będziesz mógł sprawdzić status swojej naprawy. Zachęcamy do skorzystania z naszego serwisu wysyłkowego produktów Apple.

Jesteśmy Autoryzowany serwisem MyApple

Nasz serwis należy do ogólnopolskiej sieci autoryzowanych serwisów pogwarancyjnych Apple – MyApple. Lista najlepszych punktów naprawczych znajduje się tutaj. Serwis Apple Szczecin AppleMOBILE.PL jako jedyny w województwie zachodniopomorskim został wyróżniony przez portal MyApple.pl, skupiający milion użytkowników sprzętu Apple w Polsce i zaproszony do elitarnego grona punktów naprawczych godnych zaufania.

Zapewniamy:

  • Bezpłatną diagnozę.
  • Możliwość rezygnacji z usługi na każdym etapie naprawy.
  • 6 miesięcy gwarancji na każdą usługę.
  • Płatność gotówką i kartą płatniczą w salonie, FVAT.
  • Odbiór urządzenia z domu klienta.
  • Naprawy wysyłkowe realizowane przez kuriera DHL/DPD.
  • Ekspresowe naprawy mechaniczne!
  • Ogromną skuteczność i zaangażowanie
  • Dogodne godziny otwarcia i lokalizację salonu z dostępnym parkingiem.

Skorzystaj z naszego serwisu MacBooka, Apple Watch, a także wielu innych urządzeń od Apple, a nie pożałujesz!

Naprawiamy Apple Watch

Jesteśmy rzetelną firmą certyfikowaną przez Krajowy Rejestr Długów, biorącą udział w programie Rzetelna Firma. Serwis Apple APPLEMOBILE.PL posiada zaplecze technologiczne umożliwiające nam naprawy programowe i sprzętowe we wszystkich mobilnych urządzenia Apple. Mając dostęp do zaplecza części zamiennych Apple, jesteśmy w stanie złożyć cały telefon iPhone od nowa, od każdej zaślepki czy śrubki, po ramki, obudowę i czy taśmy. Nasze bogate kontakty z dostawcami, a także spore zapasy umożliwiają zapewnienie naszym klientom możliwie szybką naprawę Apple Watch w Szczecinie.

Jakie naprawy produktów Apple realizujemy?

Nasza firma zajmuje się kompleksową naprawą mobilnych produktów Apple. Naprawiamy zatem wszystkie urządzenia mobilne – telefony iPhone, komputery Macbook, tablety iPad, zegarki Apple Watch.Nie ma dla nas znaczenia czy potrzebujesz wymiana baterii iPhone X na oryginalną, naprawę zbitej szybki w iPhone 12 czy pomocy z naprawą Macbook Pro po zalaniu. Pomożemy Ci z każdą usterką – mechaniczną, programową oraz wynikającą ze zużycia. Jako wyspecjalizowany serwis elektroniki, naprawiamy płyty główne w iPhone, wymieniamy układy scalone, naprawiamy kodek audio, wymieniamy pamięci NAND, usuwamy zwarcia w płycie głównej iPhone. Nie straszna nam naprawa MacBooka czy innych urządzeń od Apple. Doskonale znamy się na swojej pracy, dlatego można nam zaufać!

Naprawa iPhone po zalaniu – napraw zalany iPhone z gwarancją

20 lat doświadczenia udowodniło nam, że w pełni wodoszczelny telefon po prostu nie istnieje i zapewne jeszcze długo nie powstanie. Naprawiamy po zalaniu iPhone każdej generacji. Obecnie najczęściej naprawianymi iPhone po zalaniu są te modele, które szumnie producent reklamuje jako wodoszczelne, w tym najnowsze iPhone 12 Pro po zalaniu czy nawet iPhone 13 po zalaniu. Jeżeli posiadasz iPhone po zalaniu, zachęcamy Cię do przeczytania naszego poradnika – Co robić, gdy iPhone wpadnie do wody, co pozwoli sprawdzić na ile kontakt z wodą był szkodliwy dla urządzenia. W przypadku, gdy zalany iPhone zacznie sprawiać problemy, zachęcamy do przeczytania naszego artykułu dotyczącego naprawy iPhone po zalaniu oraz ceny naprawy iPhone po zalaniu. Zalany iPhone dostarcz do naszego serwisu iPhone w Szczecinie jak najszybciej. Czas ma znaczenie!

Wymiana baterii iPhone Szczecin- wymień zużytą baterię od ręki

Szacuje się, że już po około 30 cyklach bateria iPhone traci swoją pełną pojemność, a po około 800 cyklach ładowania wymaga wymiany, gdyż jej kondycja sprawności spada poniżej 84%, a wtedy system iOS spowalnia procesor. Telefon działa nie tylko krócej, ale również wolniej. Wymiana baterii iPhone na nową przywróci szybkość urządzenia i wydłuży czas pracy. W serwisie APPLEMOBILE.PL korzystamy z oryginalnych baterii oraz wymieniamy ogniwa baterii w najnowszych modelach z zabezpieczeniem BMS, bez utraty funkcji Kondycja baterii oraz bez komunikatu o nieznanej części. Baterie wymieniamy od ręki! Sprawdź cenę wymiany baterii iPhone w naszym serwisie. Jesteśmy konkurencji na terenie Szczecina!

Naprawa zbitej szybki w iPhone – oryginalny wyświetlacz Retina i ekspresowy montaż

Jeżeli masz zbitą szybkę w iPhone i chcesz wiedzieć, ile kosztuje naprawa zbitej szybki w iPhone, najlepiej będzie odwiedzić cennik naszego serwisu Apple w Szczecinie i zweryfikować aktualną cenę lub zadzwonić do nas i zapytać. W AppleMOBILE.PL korzystamy wyłącznie z ekranów z oryginalnym wyświetlaczem Apple Retina Display®. Naprawę zbitej szybki wyświetlacza w iPhone realizujemy w czasie około 40 minut w zależności od modelu. Na każdą naprawę udzielamy gwarancji. W cenie wymieniana jest także uszczelka oraz głośnik rozmów.

Naprawa Face ID w iPhone

Dzięki funkcji Face ID możesz wygodnie odblokowywać iPhone X, płacić za pomocą Apple Pay w iPhone 11 czy potwierdzać płatność przy użyciu Macbooka w Internecie. Zestaw elementów Face ID w każdym iPhonie jest bardzo delikatny i często ulega awarii. Jeżeli potrzebujesz naprawić Face ID w iPhone, znalazłeś idealny serwis, dla którego jego naprawa to żaden problem. Nasz serwis Apple w Szczecinie, specjalizuje się w kompleksowym serwisowaniu urządzeń marki Apple, oferując oryginalne części zamienne, ekspresową naprawę od ręki – w tym bez kasowania danych z pamięci, zaawansowane naprawy płyt głównych, wymianę układów scalonych, naprawę Face ID i wiele innych.

Inne usługi serwisowe Apple

Nasz serwis kompleksowo zajmuje się naprawą produktów Apple. Jeżeli Twój iPhone, iPad, iPod, Macbook lub Apple Watch sprawiają Ci jakiś problem, skontaktuj się z nami. Pomożemy! Oferujemy naprawy stacjonarne iPhone w oraz innych urządzeń marki spod znaku jabłuszka, a także wysyłkowo na terenie całego kraju. Do każdej naprawy dołączamy długą, pisemną gwarancję na zrealizowane usługi, dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że naprawiony telefon posłuży przez długi czas. Wymieniamy moduły ekranu z oryginalnym wyświetlaczem Apple Retina, indywidualnie programujemy i kalibrujemy każdy ekran pod konkretne urządzenie bez utraty jego funkcjonalności oraz oferujemy wiele innych usług. Nasz serwis napraw iPhone Szczecinskupia się na najwyższej jakości świadczonych usług, najdłuższym okresie gwarancji oraz ekspresowej obsłudze – podczas wizyty w stacjonarnym serwisie AppleMobile.pl oferujemy wykonanie niektórych usług od ręki, jak chociażby wymianę ekranów w większości urządzeń czy baterii, które dokonujemy nawet w 20-30 minut. Podczas naprawy nie kasujemy też danych użytkownika, dlatego Wasze urządzenia są u nas bezpieczne. Dodatkowo nie stosujemy żadnych zamienników – wszystkie komponenty stosowane podczas wymiany pochodzą wprost od producenta, co jest również gwarancją wysokiej jakości i bezawaryjności po naprawie. Dlatego jeśli potrzebna jest naprawa iPhone w Szczecinie, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Ile kosztuje naprawa iPhone w w Szczecinie? Cennik

Diagnoza naprawy jest darmowa!

Diagnoza w naszym serwisie jest bezpłatna. Naprawa po zalaniu iPhone kosztuje 150 złotych i płaci się wyłącznie za 100% sprawny telefon po naprawie. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile kosztuje jakaś usługa naprawy iPhone, najlepiej zapoznać się z naszym cennikiem. Znajdziesz w nim podstawowe usługi serwisowe, któreprowadzimy zarówno stacjonarnie, jak i drogą wysyłkową na terenie całego kraju. Jeżeli jednak któraś usługa nie znajduje się w cenniku, a bardzo chciałbyś z niej skorzystać, skontaktuj się z nami. Postaramy się udzielić wyczerpujących informacji dotyczących możliwości naprawy lub odwiedź nas w naszym serwisie , gdzie dokonamy diagnozy usterki i ocenimy stan urządzenia oraz potencjalny czas naprawy. Korzystamy jedynie z oryginalnych komponentów pochodzących wprost od producenta, dlatego zyskujecie pewność, że będą one zawsze kompatybilne z Waszym modelem, a tym samym nie musicie bać się potencjalnych usterek, które zdarzają się w przypadku zastosowania zamienników. W zależności od posiadanego modelu urządzenia danego typu (iPhone, iPad, iPod, Macbook, Apple Watch) czas naprawy oraz cena mogą się między sobą różnić. Naprawa iphone szczecin? Zapewniamy zarówno drogą stacjonarną, jak i wysyłkową (nawet jeśli jesteś z tego samego miasta). Po wykonaniu każdej czynności serwisowej otrzymujecie od nas długą gwarancję na wykonaną usługę, dzięki czemu na wypadek potencjalnych problemów możecie odwoływać się w naszym serwisie – szybko zareagujemy na zgłoszony problem i naprawimy urządzenie, abyście jak najszybciej mogli swobodnie z niego korzystać. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – w razie dodatkowych pytań, służymy profesjonalnym doradztwem.

serwis apple w szczecinie

Dlaczego warto nam zaufać? Zaufaj AppleMobile.pl w mediach

Bogate doświadczenie serwisu Apple w Szczecinie wielokrotnie było wykorzystywane na łamach prasy branżowej – chociażby w magazynach takich, jak: iStyle Magazine, Mobility, Mobile Internet, Mobile Reseller, Twoja Komórka, CHIP, PC Format, Twoja Era, a także przez popularnego operatora T-Mobile, internetowy serwis informacyjny Onet.pl czy portale związane z branżą urządzeń mobilnych, jak: PasjaGSM.pl, Telepolis.pl, InfoNokia.pl, oTabletach.pl, jaka-komórka.pl i wiele innych.


Jesteś przedstawicielem mediów? Potrzebujesz fachowej opinii dotyczącej szeroko pojętej wiedzy z zakresu produktów mobilnych marki Apple? Skontaktuj się z nami!! Chętnie pomożemy.

https://www.spidersweb.pl/2014/07/telefon-wpadl-do-wody-co-robic-a-czego-nie-robic.html
https://technowinki.onet.pl/artykuly/kiedy-serwis-odmawia-naprawy-telefonu/2lzzx
https://jaka-komorka.pl/index.php/porady/jak-to-zrobic/sprzet/2038-bajka-o-ryzu-czyli-qualacomm-radzi-jak-uratowac-zamoczony-telefon
https://jaka-komorka.pl/index.php/wypowiedzi/mowia-nam/eksperci/2039-michal-gruszka-o-zalanych-telefonach
https://www.t-mobile-trendy.pl/porady/nowy-iphone-od-tego-zacznij,artykul,41708.html
https://www.telepolis.pl/artykuly/test-telefonu-apple-iphone-5,3,3,580.html

APPLEMOBILE to laureat konkursu na najlepszą firmę usługową w Polsce według OrłyRTVAGD.PL

APPLEMOBILE.PL zwycięzcą plebiscytu na najlepszy sklep i usługę 2020

Naprawy na odległość:

4.9/5 - (382 votes)