AppleMobile.pl – Serwis iPhone Szczecin, iPod, iPad, Apple

Serwis iPhone Szczecin

APPLEMOBILE.PL

Naprawa iPhone iPad Macbook Apple Watch

Serwis iPhone Szczecin - Zbita Szybka Szczecin - Naprawa iPhone Apple

APPLEMOBILE.PL

🗺 Wojska Polskiego 50
(wejście od strony Jagiellońskiej 84)
☎️ 500 132 200
☎️ 889 277 288

 

 

Szukasz godnego zaufania, wszechstronnego i najbardziej doświadczonego serwis iPhone Szczecin i innych produktów Apple, w którym ekspresowo i profesjonalnie naprawisz swojego iPhone’a, tablet iPad, zegarek Apple Watch czy komputer Mac z długą gwarancją? My rozwiązujemy problemy naszych Szanownych Klientów już od ponad 2 dekad! Nasza firma powstała dokładnie 2 czerwca 2002 roku w czasach, gdy słowo smartfon jeszcze nie istniało w słownikach języka polskiego, a pierwszego iPhone’a świat zobaczył dopiero 5 lat później. Nie było sieci LTE, szybkiego internetu, kolorowych wyświetlaczy, a telefon komórkowy służył do zaledwie 5% zadań, do których dziś go wykorzystujemy.

W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 150 000 napraw ratując rozbite wyświetlacze iphone, naprawiając zalane iphone , zużyte i zablokowane telefony iphone, zegarki apple watch, tablety iPad, komputery Mac Macbook Air Pro, odtwarzacze muzyczne i wiele innych. Przepotężna ilość sprzętu, która przetoczyła się przez ręce naszych wykwalifikowanych techników, w większości współpracujących z nami od początku, pozwoliła zbudować nam gigantyczną bazę oddanych i wciąż powracających do nas Klientów. Dziękujemy Wam za to!

Eksperci od produktów Apple w Twojej okolicy. Napraw iPhone u najlepszych!

Z produktami marki Apple jesteśmy związani od 2007 roku od tego czasu oferując pod marką APPLEMOBILE.PL serwis Apple w Szczecinie na Wojska Polskiego 50. Jako jeden z nielicznych w regionie, a obecnie jedyny serwis produktów Apple w Szczecinie od 10 lat należymy do sieci autoryzowanych serwisów pogwarancyjnych MyApple, zrzeszających najbardziej wszechstronne i profesjonalne serwisy Apple w kraju, zajmujące się pogwarancyjną naprawą Apple iPhone iPad Mac.

naprawiamy iphone w szczecinie

Szeroki zakres wiedzy na temat elektroniki, bogate doświadczenie poparte wiedzą i z pasją rozwijane umiejętności naszych ekspertów ds. technicznych stawia nas na czele punktów naprawczych w regionie, a także najlepszych pogwarancyjnych serwisów Apple w kraju, w których zrealizujesz najbardziej skomplikowane naprawy.

Naprawiamy iPhone ekspresowo.

Podstawowe usługi realizujemy od ręki i bez kasowania danych z pamięci.

Szukasz pomocy w rozwiązaniu usterki i interesuje Cię ekspresowa naprawa iPhone Szczecin? Jeżeli Twój iPhone ma zbitą szybkę, wylany wyświetlacz, jego bateria zaczęła bardzo krótko działać, iPhone nie ładuje lub w głośniku iPhone słychać trzaski, to naprawisz swój iPhone w serwisie APPLEMOBILE.PL niemal od ręki, na poczekaniu i bez pozostawiania telefonu na dłużej w serwisie. Możesz być pewien, że w naszym serwisie czekają na Ciebie prawdziwi profesjonaliści, którzy rozwiążą każdy problem i usuną każdą usterkę Twojego iPhone, niezależnie od tego czy będzie to łatwa wymiana głośnika, ekspresowa wymiana uszkodzonego wyświetlacza czy naprawa Face ID lub płyty głównej w iPhone.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Serwis Apple Szczecin

🚩 WYZNACZ TRASĘ

📞 DOTKNIJ ABY ZADZWONIĆ

🗺 WYŚWIETL NA MAPIE

📫ZGŁOŚ NAPRAWĘ WYSYŁKOWĄ

Zapraszamy na Wojska Polskiego 50 (wejście od Jagiellońskiej w narożnej kamienicy) w godzinach 9-18 oraz 9-14 w Soboty.

APPLEMOBILE.PL

Wojska Polskiego 50 (wejście od Jagiellońskiej 84)
tel: 500 132 200
tel: 889 277 288
http://serwis.applemobile.pl
@ serwis(małpa)applemobile.pl

Bezpłatna diagnoza i wycena naprawy.

Mając zepsuty sprzęt Apple zapewne już czujesz frustrację z powodu strat jakie taka sytuacja za sobą niesie. Nie chcemy zwiększać Twoich strat, dlatego zdiagnozujemy usterkę Twojego urządzenia Apple i wycenimy naprawę całkowicie bezpłatnie. Jeżeli okaże się, że zdeponowany u obsługi serwisu iPhone w Szczecinie APPLEMOBILE.PL uszkodzony sprzęt Apple okaże się za drogi w naprawie, możesz zrezygnować z jego naprawiania bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów, także tych związanych z diagnozą. To ty decydujesz jak przebiegnie naprawa i czy jest dla Ciebie akceptowalna cenowo.

Naprawa iPhone z ubezpieczenia? Jeżeli masz ubezpieczony telefon iPhone, możemy zrealizować naprawę w ramach posiadanej polisy ubezpieczeniowej.

Jako wyspecjalizowany serwis Apple mamy kompetencje w zakresie realizacji napraw produktów Apple ubezpieczonych w największych towarzystwach ubezpieczeniowych. Jeżeli posiadasz polisę ubezpieczeniową na wypadek rozbicia iPhone lub na wypadek iPhone po zalaniu, możesz skorzystać z naszego serwisu, aby naprawić telefon zgodnie ze standardami, a koszty za wykonaną usługę serwisową zwróci Ci ubezpieczyciel.

Jakość ponad wszystko.

Korzystamy z oryginalnych części.

Doświadczanie produktów Apple od momentu rozpakowywania pudełka, po pierwsze uruchomienie na codziennym korzystaniu to dla wielu magiczne chwile. Jakość z jaką utożsamiana jest marka Apple i jej produkty sprawia, że posiada miliony oddanych Klientów, którzy nie wyobrażają sobie używać innego telefonu niż iPhone, innego tabletu niż iPad czy komputera Mac. Firma Apple przyzwyczaiła nas do najwyższej jakości, a nasz serwis iPhone Szczecin działa dokładnie tak samo. Dla nas najważniejszy jest Klient – jego zaufanie, spokój o powierzone urządzenia i zawarte w nich dane oraz pewność, że wykonana usługa będzie najwyższej jakości.

Dlatego w serwisie APPLEMOBILE.PL nie korzystamy z niskiej jakości zamienników wyświetlaczy. Nie znajdziesz u nas pięciostopniowej, mocno zawiłej i skomplikowanej skali „jakości” wyświetlaczy od złej do najgorszej, jak u sieciowej konkurencji. W naszym serwisie korzystamy wyłącznie z ekranów o najwyższej jakości. Oferujemy wyłącznie moduły ekranu z oryginalnym wyświetlaczem Apple Retina Display®. Każdy wyświetlacz jest poddawany indywidualnej kalibracji i programowaniu pod konkretne urządzenie, dzięki czemu mamy pewność, że iPhone po naprawie nie utraci żadnej funkcjonalności, jego percepcja dotyku będzie doskonała, a jakość obrazu dokładnie taka jak w ekranie zainstalowanym fabrycznie.

Na każdą naprawę udzielamy pisemnej gwaranacji w postaci karty gwarancyjnej. Nasza karta gwarancyjna jest również kartą stałego klienta, dzięki której kolejne usługi serwisowe zrealizujesz ze specjalnym rabatem! Jako autoryzowany serwis pogwarancyjny MyApple współpracujemy także z serwisem producenta. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować wiele usług przez centralny serwis Apple. To daje nam także dostęp do oryginalnych części zamiennych, usługi wymiany urządzeń na nowe wolne od wad w ramach Apple iPhone Exchange z gwarancją Apple czy możliwość instalacji oryginalnych baterii Apple.

Korzystamy wyłącznie z oryginalnych podzespołów Apple®. Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na jakość. Nie interesowały nas tanie zamienniki i brak wsparcia gwarancyjnego. Jako pierwszy serwis pogwarancyjny oferowaliśmy naprawy z tak długim terminem gwarancji.

Naprawa na odległość.

Wysyłkowa naprawa iPhone.

Serwis APPLEMOBILE.PL ma swoją siedzibę w Szczecinie. Nasza firma jest natomiast pierwszym pogwarancyjnym serwisem APPLE w Szczecinie, których uruchomił wysyłkowy serwis produktów APPLE. Nasz system napraw wysyłkowych działa od 2011 roku. Za jego pomocą przyjęliśmy już ponad 10 tysięcy urządzeń do naprawy (dane na początek roku 2017), dostarczonych przesyłkami kurierskimi.

Jeżeli nie jesteś ze Szczecina, wystarczy że na naszej stronie z głównego MENU wybierzesz SERWIS APPLE, a następnie wybierzesz przycisk ZGŁOŚ NAPRAWĘ WYSYŁKOWĄ. Wypełnij dokładnie formularz zgłoszeniowy. Po jego zatwierdzeniu będziesz mógł zamówić kuriera, który odbierze uszkodzony telefon z Twojego domu lub pracy. W ten sam sposób urządzenie zostanie do Ciebie odesłane po naprawie. O całym przebiegu od chwili złożenia zlecenia po odebranie urządzenia, a zakończeniu naprawy włączenie będziesz mógł sprawdzić status swojej naprawy. Zachęcamy do skorzystania z naszego serwisu wysyłkowego produktów Apple.

Autoryzowany serwis MyApple Szczecin

Nasz serwis należy do ogólnopolskiej sieci autoryzowanych serwisów pogwarancyjnych Apple – MyApple. Lista najlepszych punktów naprawczych znajduje się tutaj. Serwis iPhone Szczecin APPLEMOBILE.PL jako jedyny w województwie zachodniopomorskim został wyróżniony przez portal MyApple.pl, skupiający milion użytkowników sprzętu Apple w Polsce i zaproszony do elitarnego grona punktów naprawczych godnych zaufania.

Zapewniamy:

  • Bezpłatną diagnozę
  • Możliwość rezygnacji z usługi na każdym etapie naprawy
  • 6 miesięcy gwarancji na każdą usługę
  • Płatność gotówką i kartą płatniczą w salonie, FVAT
  • Odbiór urządzenia z domu klienta
  • Naprawy wysyłkowe realizowane przez kuriera DHL/DPD/
  • Ekspresowe naprawy mechaniczne!
  • Ogromną skuteczność i zaangażowanie
  • Dogodne godziny otwarcia i lokalizację salonu z dostępnym parkingiem

Rzetelność i doświadczenie

Jesteśmy rzetelną firmą certyfikowaną przez Krajowy Rejestr długów, biorącą udział w programie Rzetelna Firma. Serwis iPhone Szczecin APPLEMOBILE.PL posiada zaplecze technologiczne umożliwiające nam naprawy programowe i sprzętowe we wszystkich mobilnych urządzenia Apple. Mając dostęp do zaplecza części zamiennych Apple, jesteśmy w stanie złożyć cały telefon iPhone od nowa, od każdej zaślepki czy śrubki, po ramki, obudowę i czy taśmy. Nasze bogate kontakty z dostawcami, a także spore zapasy umożliwiają zapewnienie naszym klientom możliwie szybką naprawę z wykorzystaniem części najwyższej jakości.

Zdajemy sobie sprawę jak ważnym urządzeniem jest dziś telefon. Dlatego większość usług wykonujemy od ręki, na poczekaniu, bez konieczności pozostawiania urządzenia. Nasi Klienci bardzo chwalą sobie ekspresowe wymiany ekranów i baterii w iPhone, które realizujemy od ręki w czasie około 20 minut, bez konieczności kasowania danych z pamięci. W przypadku bardziej skomplikowanych usług gwarantujemy szybką i całkowicie bezpłatną diagnostykę.

Serwis Apple Szczecin – jakie naprawy realizujemy?

Nasza firma zajmuje się kompleksową naprawą mobilnych produktów Apple. Naprawiamy zatem wszystkie urządzenia mobilne – telefony iPhone, komputery Macbook, tablety iPad, zegarki Apple Watch. Szkolimy się cyklicznie i pogłębiamy naszą wiedzę i doświadczenie, dzięki temu przynosząc do naszego serwisu nawet najnowszy iPhone 14, możesz być pewien, że nie pozostawimy Cię bez pomocy i zaoferujemy naprawę każdego mobilnego urządzenia Apple. Nie ma dla nas znaczenia czy potrzebujesz wymiana baterii iPhone X na oryginalną, naprawę zbitej szybki w iPhone 12 czy pomocy z naprawa Macbook Pro po zalaniu. Pomożemy Ci z każdą usterką – mechaniczną, programową oraz wynikającą ze zużycia. Jako wyspecjalizowany serwis elektroniki, naprawiamy płyty główne w iPhone, wymieniamy ukłądy scalone, naprawiamy kodek audio iPhone 7, wymieniamy pamięci NAND, usuwamy zwarcia w płycie głównej iPhone.

Naprawa iPhone po zalaniu – naprawa zalany iPhone z gwarancją.

20 lat doświadczenia udowodniło nam, że w pełni wodoszczelny telefon po prostu nie istnieje i zapewne jeszcze długo nie powstanie. Naprawiamy po zalaniu iPhone każdej generacji. Obecnie najczęściej naprawianymi iPhone po zalaniu są te modele, które szumnie producent reklamuje jako wodoszczelne, w tym najnowsze iPhone 12 Pro po zalaniu czy nawet iPhone 13 po zalaniu. Jeżeli posiadasz iPhone po zalaniu, zachęcamy Cię do przeczytania naszego poradnika – Co robić, gdy iPhone wpadnie do wody co pozwoli sprawdzić na ile kontakt z wodą był szkodliwy dla urządzenia. W przypadku, gdy zalany iPhone zacznie sprawiać problemy, zachęcamy do przeczytania naszego artykułu dotyczącego naprawy iPhone po zalaniu oraz ceny naprawy iphone po zalaniu. Zalany iPhone dostarcz do serwisu jak najszybciej!

Wymiana baterii iPhone Szczecin – wymień zużyta baterię w iPhonie od ręki.

Baterie iPhone zużywają się jak każde inne baterie. Szacuje się, że już po około 30 cyklach bateria iPhone traci swoją pełną pojemność, a po około 800 cyklach ładowania wymaga wymiany, gdyż jej kondycja sprawności spada poniżej 84%, a wtedy system iOS spowalnia procesor. Telefon działa nie tylko krócej, ale również wolniej. Wymiana baterii na nową przywróci szybkość urządzenia i wydłuży czas pracy. W Serwisie APPLEMOBILE.PL korzystamy z oryginalnych baterii oraz wymieniamy ogniwa baterii w najnowszych modelach z zabezpieczeniem BMS, bez utraty funkcji Kondycja baterii oraz bez komunikatu o nieznanej części. Baterie wymieniamy od ręki! Sprawdź cenę wymiany baterii iPhone w naszym cenniku.

Naprawa zbitej szybki w iPhone – oryginalny wyświetlacz Retina i ekspresowy montaż.

Jeżeli masz zbitą szybkę w iPhone i chcesz wiedzieć ile kosztuje naprawa zbitej szybki w iPhone najlepiej będzie odwiedzić cennik naszego serwisu i zweryfikować aktualną cenę lub zadzwonić do nas i zapytać. W APPLEMOBILE.PL korzystamy wyłącznie z ekranów z oryginalnym wyświetlaczem Apple Retina Display®. Naprawę zbitej szybki wyświetlacza w iPhone realizujemy w czasie około 40 minut w zależności od modelu. Na każdą naprawę udzielamy gwarancji. W cenie wymieniana jest także uszczelka oraz głośnik rozmów.

Naprawa Face ID w iPhone – przywróć funkcje biometryczne w telefonie.

Dzięki funkcji Face ID możesz wygodnie odblokowywać iPhone X, płacić za pomocą Apple Pay w iPhone 11 czy potwierdzać płatność przy użyciu Macbooka w internecie. Zestaw elementów Face ID w każdym iPhonie jest bardzo delikatny i często ulega awarii. Jeżeli potrzebujesz naprawić Face ID w iPhone, znalazłeś idealny serwis, dla którego naprawa Face ID w iPhone to żaden problem.

Inne usługi serwisowe Apple

Nasz serwis kompleksowo zajmuje się naprawą produktów Apple. Jeżeli Twój iPhone, iPad, iPod, Macbook lub Apple Watch sprawiają Ci jakiś problem, skontaktuj się z nami. Pomożemy!

Ile kosztuje naprawa iPhone w APPLEMOBILE.PL w Szczecinie?

Diagnoza w naszym serwisie jest bezpłatna. Naprawa po zalaniu iPhone kosztuje 150 złotych i płaci się wyłącznie za 100% sprawny telefon po naprawie. Jeżeli chcesz wiedzieć ile kosztuje jakaś usługa naprawy iPhone, najlepiej odwiedzić nasz cennik. Znajdziesz w nim podstawowe usługi serwisowe z naszego pakietu. Jeżeli jednak jakiejś usługi nie będziemy w cenniku, a bardzo chciałbyś ją wykonać, skontaktuj się z nami, a postaramy się wyczerpująco wyjaśnić możliwości naprawy lub po prostu odwiedź nas w naszym serwisie

AppleMobile.pl w mediach

Nasze bogate doświadczenie wiele razy wykorzystywane było na łamach prasy branżowej w takich magazynach jak iStyle Magazine, Mobility, Mobile Internet, Mobile Reseller, Twoja Komórka, CHIP, PC Format, Twoja Era, a także przez popularnego operatora T-Mobile , internetowy serwis informacyjny Onet.pl czy branżowe portale – PasjaGSM.pl, Telepolis.pl, InfoNokia.pl. oTabletach.pl, jaka-komórka.pl i wiele innych.

Jesteś przedstawicielem mediów? Potrzebujesz fachowej opinii dotyczącej szeroko pojętej więdzy na temat produktów mobilnych marki Apple? Skontaktuj się z nami! Chętnie pomożemy.

http://www.spidersweb.pl/2014/07/telefon-wpadl-do-wody-co-robic-a-czego-nie-robic.html
http://technowinki.onet.pl/artykuly/kiedy-serwis-odmawia-naprawy-telefonu/2lzzx
http://jaka-komorka.pl/index.php/porady/jak-to-zrobic/sprzet/2038-bajka-o-ryzu-czyli-qualacomm-radzi-jak-uratowac-zamoczony-telefon
http://jaka-komorka.pl/index.php/wypowiedzi/mowia-nam/eksperci/2039-michal-gruszka-o-zalanych-telefonach
http://www.t-mobile-trendy.pl/porady/nowy-iphone-od-tego-zacznij,artykul,41708.html
http://www.telepolis.pl/artykuly/test-telefonu-apple-iphone-5,3,3,580.html

APPLEMOBILE to laureat konkursu na najlepszą firmę usługową w Polsce według OrłyRTVAGD.PL

APPLEMOBILE.PL zwycięzcą plebiscytu na najlepszy sklep i usługę 2020

Naprawy na odległość:

4.9/5 - (357 votes)