Reklama w APPLEMOBILE.PL

Reklama w APPLEMOBILE.PL to idealny sposób na dotarcie do tysięcy osób na co dzień ceniących sobie wspaniałe produkty, nowoczesny styl życia i filozofię Apple. Na naszych łamach Czytelnicy najchętniej zaglądają do artykułów, w których rzetelnie i rzeczowo recenzujemy urządzenia, akcesoria, oprogramowanie i usługi, pośrednio oraz bezpośrednio związane ze światem Apple.

Recenzja w APPLEMOBILE.PL

Specjalizujemy się w urządzeniach mobile, peryferiach IT, audio, IoT, akcesoriach oraz oprogramowaniu macOS/iOS. Redagując recenzję, nasi autorzy kierują się przede wszystkim profesjonalizmem i obiektywizmem. Nie można u nas kupić pozytywnej recenzji, chyba że Klient oczekuje artykułu sponsorowanego, odpowiednio oznaczonego. Każda autorska recenzja, to rzetelna ocena produktu/usługi/oprogramowania.

Oferujemy odpłatne przygotowanie recenzji dowolnego produktu/usługi/urządzenia, które poddajemy ocenie. Każda odpłatna recenzja jest przygotowywana z zaangażowaniem w postaci treści zwracającej uwagę na zalety i wady testowego elementu. Autor przygotowuje także sesję zdjęciową oraz często wideo i GIF-animacje (w zależności od ustaleń). Klient ma prawo umieści w treści linki reklamowe dofollow oraz ofertę komercyjną z odnośnikiem do swojego sklepu. Istnieje możliwość rozliczenia w barterze.

 

Poradnik Zrób to sam z lokowaniem produktu.

Nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się artykuły z kategorii Zrób to Sam, w której publikujemy poradniki z zakresu obsługi urządzeń Apple oraz oprogramowania. Jest to doskonałe miejsce na przedstawienie swoich produktów, pozwalających rozwiązać konkretne problemy. Może to być nowy program do obsługi telefonu, aplikacja pomagająca w codziennym życiu czy cokolwiek innego, co pozwoli przede wszystkim zaoferować wartościową treść, ale przy tym wzbogaconą o ulokowany produkt.

Oferujemy odpłatne przygotowanie poradnika z ulokowanym produktem. Klient ma prawo umieści w treści linki reklamowe dofollow oraz ofertę komercyjną z odnośnikiem do swojego sklepu.

 

Artykuł sponsorowany w dziale NEWS.

to propozycja dla Klientów sfokusowanych na konkretnych odbiorców, w tym na tych, będących Czytelnikami APPLEMOBILE.PL. W dziale NEWS opublikujemy dowolny artykuł reklamowy przygotowany przez Klienta samodzielnie, wspólnie z redakcją lub całkowicie przez nas. Artykuł pozostaje u nas na zawsze. Klient ma możliwość dodania maksymalnie 3 słów kluczowych z linkami dofollow. Każdy artykuł sponsorowany jest oznaczony jako Artykuł sponsorowany lub Artykuł partnera na końcu treści.

 

Reklama banerowa

Na stronie APPLEMOBILE.PL wyświetlamy reklamy banerowe. Do wyboru są trzy sekcje banerowe – w nagłówku obok logo naszej strony, duży baner pod sekcją NEWS oraz kwadratowy baner w prawej kolumnie. Baner TOP oraz baner w prawej kolumnie wyświetla się zawsze, niezależnie od tego w którą podstronę portalu wejdziemy. Duży baner wyświetlany jest wyłącznie na stronie głównej. Możliwe jest wykupienie baneru na wybrany okres czasu (preferujemy okres miesiąca kalendarzowego) w rotacji lub w stałej ekspozycji.

 

Wśród marek, które z nami współpracują są: Bang & Olufsen, Horn.eu, BOSE, Fitbit, Top HiFi & Wideo Design, FORCETOP, 4GSM, ALSTOR, FERGUSON, Verbatim, EPSON, Logitech, Audioklan, EIC, JBL, Harman/Kardon, AKG, NETATMO, Lifeproof, CATALYST, FIBARO, Plantronic, ONKYO, LOCON, PHILIPS hue, DENON, Parrot, GARMIN, HAMA, SPHERO, FRITZ!, TP-LINK i wiele, wiele innych. Zachęcamy do przeczytania recenzji, które ostatnio publikowaliśmy – TUTAJ.

Kto nas czyta?

APPLEMOBILE.PL szczególnie w tym roku rośnie niezwykle dynamicznie. Jeszcze na początku roku 2018 zaglądało do nas około 30tyś UU według Google. Obecnie ostatni kwartał 2018 roku zamykamy z wynikiem >100k UU według GA i ponad 130k UU według serwera i statystyk ZENBOX. 27 Grudnia 2018 w ZENBOX wynik za ostatni kwartał to 367 323 UU. Portal wciąż się rozwija, dołączają do nas nowi autorzy, pasjonaci i fanboye. Nasi Czytelnicy to głównie osoby zamożne z dużych miast, w wieku 18-54 lata. To, co jest także dla nas dużym zaskoczeniem, to aż 40 procentowy udział kobiet wśród Unikalnych Użytkowników odwiedzających APPLEMOBILE.PL.

 

Dane demograficzne APPLEMOBILE.PL ostatni kwartał 2018:

Zainteresowania ogółem:

Statystyki APPLEMOBILE.PL ostatni kwartał 2018

Statystyki APPLEMOBILE.PL w 2019 r

Styczeń 19

Statystyki AppleMobile.pl – 07.2019

Link do raportu GA 07.2019: Analytics-Wszystkie-dane-witryny-Odbiorcy-ogółem-20190701-20190807.pdf (1168 pobrań )

Jak się rozliczamy?

W przypadku rozliczeń z Klientami, starami się być jak najbardziej elastyczni. Preferujemy przygotowanie materiału na podstawie umowy o dzieło. W przypadku konieczności otrzymania przez klienta faktury, możliwe jest rozliczenie transakcji przez jedną z platform dla freelancerów. Jesteśmy także otwarci na rozliczenia barterowe. W przypadku zainteresowania zaistnieniem na naszych łamach, bardzo proszę o kontakt pod adresem: michal.gruszka[małpeczka]applemobile.pl

5/5 - (1)