Kontakt

Cieszymy się, że jesteś na tej podstronie, bo to oznacza, że próbujesz się z nami skontaktować. A skoro tak, to najpewniej zainteresowała Cię nasza strona i oferta serwisu apple w Szczecinie, który prowadzimy. Dlatego poniżej znajdziesz możliwości kontaktu z nami oraz naszymi redaktorami, w zależności od tego czy interesują cię zagadnienia związane z pracą serwisu naprawiającego produkty apple, kontaktu z autorami artykułów i newsów czy też kontaktu z administracją portalu.

Serwis Apple w SzczecinieAutorzy piszący na APPLEMOBILEAdministracja strony
Numer telefonu 1: tel:889277288michal.gruszka(malpa)applemobile.plFaktury: faktury@applemobile.pl
Numer telefonu 2: tel:500132200cezary.pagorek(malpa)applemobile.plTematy związane z działalnością strony i reklamą: redakcja@applemobile.pl
e-mail: serwis(małp)applemobile.plredakcja(malpka)applemobile.pl
Wojska Polskiego 50/U9, 70-475 Szczecin

Właściciel portalu

Michał Gruszka
E-mail: michal.gruszka[małpka]applemobile.pl
GSM: 889 277 288

Wiadomości prasowe, oferty i wszelkie zapytania dotyczące reklamy proszę kierować pod adres: redakcja[małpa]applemobile.pl

Podziękowania dla byłych współpracowników: Dawid Franczak, Marcin Wilkiewicz, Michał Rogowicz, Krzysztof Rozengarten

Punkt przyjęć i telefon kontaktowy czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30 – 17:30. Usługi serwisowe wykonywane są do godziny 17.00. Kontakt mailowy 24h.

Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można ujrzeć lub przeczytać na  stronie są – o ile wyraźnie nie stwierdzono inaczej – chronione prawem autorskim i należą do ich właścicieli i przedstawiane są jedynie w celach informacyjnych i promocyjnych. Dołożono wszelkich starań, aby zapewnić rzetelność informacji zawartych na niniejszej stronie. Opisy usług i produktów mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Niniejsza strona internetowa zawiera linki, umożliwiające użytkownikom bezpośrednie przejście na inne strony internetowe. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zawarte na tych stronach treści, ani ich wykorzystanie przez użytkownika. Wszelkie łącza do innych stron podane są wyłącznie dla wygody użytkowników.

Firma Apollo nie jest serwisem producenta, firmy Apple i nie wykonuje napraw autoryzowanych w ramach obowiązującej gwarancji w/w producenta. Firma Apollo posiada autoryzację serwisu AppleMobile.pl oraz MyApple.pl, jako podmiotu godnego zaufania, cenionego za fachowość i profesjonalizm.

 

Odznaka APPLEMOBILE.PL POLECAMY

Autorzy APPLEMOBILE.PL recenzując produkty mogą przyznać dodatkową odznakę APPLEMOBILE.PL POLECAMY. Odznacznie jest przyznawane produktowi, oprogramowaniu lub usłudze, którą testujący uznał w toku swojego testowania za godną polecenia. Odznaczenie nie jest komercyjną ofertą. Serwis APPLEMOBILE.PL nie oferuje możliwości zakupu odznaczenia. Przyznanie odznaczenia leży w geście recenzującego. Przyznając odznaczenie testujący podpisuje się pod odznaką własnym imieniem i nazwiskiem oraz logotypem portalu APPLEMOBILE.PL. Produkt, który otrzymał odznaczenie APPLEMOBILE.PL POLECAMY został przetestowany i rzetelnie zrecenzowany na APPLEMOBILE.PL otrzymując pozytywną opinię, jako produkt szczególnie warty zainteresowania i polecenia.

Zasady wykorzystania logotypu APPLEMOBILE.PL POLECAMY

Producenci, sprzedawcy i inne podmioty mogą korzystać z logotypu APPLEMOBILE.PL POLECAMY w ramach swoich ofert marketingowych i promocyjnych bezpłatnie, z zastrzeżeniem wykorzystania logotypu w obrębie wyłącznie produktu, oprogramowania, usługi, któremu odznaczenie zostało przyznane. Warunkiem jest poinformowanie drogą mailową o sposobie wykorzystania logotypu pod adresem redakcja(małpa)applemobile.pl. Serwis APPLEMOBILE.PL nie pobiera żadnej opłaty z tytułu wykorzystania logotypu APPLEMOBILE.PL oraz odznaczenia.

Odznaczenie APPLEMOBILE.PL POLECAMY w wysokiej rozdzielczości jest do pobrania tutaj w formacie Photoshop, a tutaj jako plik PNG

5/5 - (184)