iPhone 12 Pro Max

iPhone 12 Pro Max

Powrót

 • Naprawa Face ID iPhone 12 Pro Max

  Naprawa Face ID iPhone 12 Pro Max

  Jeżeli Twój iPhone 12 Pro Max przestał odblokowywać się za pomocą Face ID i irytuje Cię konieczność wpisywania kodu za każdym razem, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – naprawa Face ID w iPhone 12 Pro Max, którą realizujemy w ciągu 120 minut, bez kasowania danych i z pełnym przywróceniem funkcji rozpoznawania twarzy w Twoim telefonie.

  Cena naprawy: 299 zł
  Czas naprawy: 140minut
 • iPhone 12 Pro Max : wymiana wyświetlacza na zamiennik

  iPhone 12 Pro Max : wymiana wyświetlacza na zamiennik

  Jeżeli masz telefon iPhone 12 Pro Max ze zbitą szybką i nie chcesz inwestować w drogi oryginalny wyświetlacz, to mamy dla ciebie alternatywną opcję wymiany wyświetlacza iPhone 12 Pro Max na zamiennik, który jest równie dobry co oryginał, ale kosztuje zdecydowanie mniej. Na naprawę uzyskasz gwarancję, a usługę wykonamy na miejscu.

  Cena wymiany: 599 zł
  Czas wymiany: 40 minut
 • Wymiana szybki obudowy iPhone 12 Pro Max

  Wymiana szybki obudowy iPhone 12 Pro Max

  Czy Twoje urządzenie iPhone 12 Pro Max wymaga wymiany tylnej szybki? Zapraszamy do serwisu APPLEMOBILE w Szczecinie, gdzie oferujemy nowoczesną, laserową metodę wymiany, zapewniającą perfekcyjne dopasowanie i odtworzenie fabrycznego wyglądu urządzenia. Dzięki tej technologii, Twoje urządzenie nie tylko zostanie szybko naprawione, ale także zachowa wszystkie oryginalne funkcje i dane.

  Cena wymiany: 499 zł
  Czas wymiany: 4 godziny
 • Wymiana baterii iPhone 12 Pro Max

  Wymiana baterii iPhone 12 Pro Max

  Przywróć swojemu iPhone 12 Pro Max pełną moc i wydajność dzięki naszej specjalistycznej usłudze wymiany baterii. Korzystając z oryginalnych komponentów Apple, gwarantujemy nie tylko przywrócenie kondycji baterii do 100%, ale także pełną harmonię z funkcjami systemu iOS. Dzięki naszym doświadczonym technikom i zaawansowanym procedurom diagnostycznym, Twoje urządzenie odzyska fabryczną sprawność w rekordowym czasie 45 minut. Zaufaj naszym specjalistom, aby zapewnić swojemu iPhone 12 Pro Max długotrwałą żywotność i bezproblemowe działanie bez ryzyka niechcianych komunikatów o błędach. Nasza usługa nie tylko poprawi wydajność, ale również zapewni spokój umysłu dzięki trwałym i niezawodnym rozwiązaniom

  Cena: 399 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 12 Pro Max

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 12 Pro Max

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 12 Pro Max. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 12 Pro Max, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana szybki iPhone 12 Pro Max

  Wymiana szybki iPhone 12 Pro Max

  Naprawa wyświetlacza w iPhonie 12 Pro Max wymaga wymiany całego modułu ekranu wraz z oryginalnym wyświetlaczem OLED. Zrealizujemy ją dla Ciebie natychmiast, dlatego nie odczujesz braku telefonu. Czas wymiany to około 45 minut.

  Cena wymiany: 1299 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • Naprawa zalanego iPhone 12 / 12 Pro / 12 Mini / 12 Pro Max

  Czy iPhone 12 / 12 Pro / 12 Mini jest wodoszczelny? Producent zapewnia, że oferuje szczelność zgodną z certyfikatem IP68. Tyle teorii. W praktyce dostajemy co raz więcej modelii z serii 12 po zalaniu, które choć nigdy nie były rozbierane, naprawiane, ani niezadbane, ulegają ingerencji cieczy już przy nawet niewielkim zamoczeniu. W serwisie APPLEMOBILE.PL możesz naprawić swój zalany telefon iPhone, w tym zalane iPhony 12 / 12 Pro / 12 Mini / 12 Pro Max z gwarancją, już nawet w cenie 150 PLN.

  150 PLN
  4-7 dni roboczych
 • Inna naprawa?

  Inna naprawa?

  Wykonujemy kompleksowe usługi serwisowe. Nie widzisz swojej usterki w ofercie? Napisz lub zadzwoń do nas!

  889 277 288