Home Artykuły Ze świata Apple

Ze świata Apple

10 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o Apple Pay

MichalSiemion
0
0
Apple Pay to jedna z funkcji cyfrowego portfela opracowanego przez Apple. Służy do płacenia za zakupy wszędzie tam, gdzie są zbliżeniowe terminale do obsługi kart płatniczych oraz do płacenia za zakupy w internecie. Apple Pay to świetna metoda płatności, ale czy można jej zaufać? Jak wygląda sprawa z bezpieczeństwem i prywatnością?

Jak zmniejszyć rachunki za ogrzewanie bez pieca w domu (miejskie, kotłownia w budynki itp.)

Michał Gruszka
0
0
Nowy rok przyniósł wielu osobom bezprecedensowe podwyżki ceny gazu, co też przełożyło się na zdecydowanie wyższe rachunki za ogrzewanie. Jeżeli podobnie jak ja, posiadacie ogrzewanie miejskie, bez typowego kotła w domu, a jedynie ze sterowaniem przy każdym z grzejników za pomocą głowic termostatycznych, możecie w bardzo łatwy sposób zmniejszyć wysokość rachunków przy zachowaniu komfortu ciepłego […]

iOS 15.2 wcale nie wykrywa oryginalnych części!

Michał Gruszka
0
0
Funkcja weryfikacji wymienionych części w iOS 15.2 wcale nie wykrywa oryginalnych części, a jedynie te wymienione przez serwis producenta, których numery zostały wprowadzone do GSX. Pozostałe, nawet te oryginalne, wykrywa jako „być może” nieoryginalne. Komunikat „Nieznana część” wyświetlona zostanie również, gdy użyjesz oryginalnej części, ale nie wprowadzisz jej do GSX.

Czego możemy spodziewać się po iPhone 13?

Dominik Rudkowski
0
0
Witam Was bardzo serdecznie. Jak wiemy, premiera nowego iPhona to ważne wydarzenie w świecie technologii. Choć Apple nieco później implementuje nowe rozwiązania w swoich urządzeniach, nie można zarzucić im tego, że konferencje są bardzo emocjonujące i każdy czeka na ujawnienie topowych modeli. Dzisiaj skupimy się na tym, czego możemy się od nich spodziewać.

Czy warto dopłacać do pokrowców z MagSafe od Apple?

Dominik Rudkowski
0
0
Cześć wszystkim. Przy zakupie nowego urządzenia od razu myślimy o jego zabezpieczeniu. O ile szybka lub folia to żaden problem, przy ochronie jego tylnej części pojawia się dużo pytań. Pomijając już te pod względem koloru, logo czy materiału – na myśli mam głównie jakość. To, jak idealnie błękitny lub jedwabisty w dotyku będzie Wasze etui, […]