Naprawa Face ID

Naprawa Face ID

Powrót

 • Naprawa Face ID iPhone 13 Pro

  Naprawa Face ID iPhone 13 Pro

  Jeśli Twój iPhone 13 Pro przestał odblokowywać się za pomocą Face ID i masz dość ciągłego wpisywania kodu, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – naprawa Face ID w iPhone 13 Pro, którą realizujemy w ciągu 2 dni, bez kasowania danych i z pełnym przywróceniem funkcji rozpoznawania twarzy w Twoim telefonie.

  Cena naprawy: 599 zł
  Czas naprawy: 2-3 dni
 • Naprawa Face ID iPhone 13

  Naprawa Face ID iPhone 13

  Jeśli Twój iPhone 13 przestał odblokowywać się za pomocą Face ID i masz dość ciągłego wpisywania kodu, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – naprawa Face ID w iPhone 13, którą realizujemy w ciągu 2-3 dni, bez kasowania danych i z pełnym przywróceniem funkcji rozpoznawania twarzy w Twoim telefonie.

  Cena naprawy: 599 zł
  Czas naprawy: 2-3 dni
 • Naprawa Face ID iPhone 12 Mini

  Naprawa Face ID iPhone 12 Mini

  Jeśli Twój iPhone 12 Mini przestał odblokowywać się za pomocą Face ID i masz dość ciągłego wpisywania kodu, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – naprawa Face ID w iPhone 12 Mini, którą realizujemy w ciągu 120 minut, bez kasowania danych i z pełnym przywróceniem funkcji rozpoznawania twarzy w Twoim telefonie.

  Cena naprawy: 299 zł
  Czas naprawy: 2 godziny
 • Naprawa Face ID iPhone 12 Pro Max

  Naprawa Face ID iPhone 12 Pro Max

  Jeżeli Twój iPhone 12 Pro Max przestał odblokowywać się za pomocą Face ID i irytuje Cię konieczność wpisywania kodu za każdym razem, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – naprawa Face ID w iPhone 12 Pro Max, którą realizujemy w ciągu 120 minut, bez kasowania danych i z pełnym przywróceniem funkcji rozpoznawania twarzy w Twoim telefonie.

  Cena naprawy: 299 zł
  Czas naprawy: 140minut
 • Naprawa Face ID iPhone 12 Pro

  Naprawa Face ID iPhone 12 Pro

  Jeżeli Twój iPhone 12 Pro przestał odblokowywać się za pomocą Face ID i irytuje Cię konieczność wpisywania kodu za każdym razem, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – naprawa Face ID w iPhone 12 Pro, którą realizujemy w ciągu 120 minut, bez kasowania danych i z pełnym przywróceniem funkcji rozpoznawania twarzy w Twoim telefonie.

  Cena naprawy: 299 zł
  Czas naprawy: 120 minut
 • Naprawa Face ID iPhone 12

  Naprawa Face ID iPhone 12

  Jeżeli Twój iPhone 12 przestał odblokowywać się za pomocą Face ID i irytuje Cię konieczność wpisywania kodu za każdym razem, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – naprawa Face ID w iPhone 12, którą realizujemy w ciągu 120 minut, bez kasowania danych i z pełnym przywróceniem funkcji rozpoznawania twarzy w Twoim telefonie.

  Cena naprawy: 299 zł
  Czas naprawy: 2 godziny
 • Naprawa Face ID iPhone 11 Pro Max

  Naprawa Face ID iPhone 11 Pro Max

  Jeżeli Twój iPhone 11 Pro Max przestał odblokowywać się za pomocą Face ID i irytuje Cię konieczność wpisywania kodu za każdym razem, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – naprawa Face ID w iPhone 11 Pro Max, którą realizujemy w ciągu 120 minut, bez kasowania danych i z pełnym przywróceniem funkcji rozpoznawania twarzy w Twoim telefonie.

  Cena naprawy: 299 zł
  Czas naprawy: 120 minut
 • Naprawa Face ID iPhone 11 Pro

  Naprawa Face ID iPhone 11 Pro

  Jeżeli Twój iPhone 11 Pro przestał odblokowywać się za pomocą Face ID i irytuje Cię konieczność wpisywania kodu za każdym razem, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – naprawa Face ID w iPhone 11 Pro, którą realizujemy w ciągu 120 minut, bez kasowania danych i z pełnym przywróceniem funkcji rozpoznawania twarzy w Twoim telefonie.

  Cena naprawy: 299 zł
  Czas naprawy: 2 godziny
 • Naprawa Face ID iPhone 11

  Naprawa Face ID iPhone 11

  Jeżeli w pewnym momencie Twój iPhone 11 przestał odblokowywać telefon za pomocą Face ID i denerwuje Cię wpisywanie kodu za każdym razem, gdy chcesz z niego skorzystać, to mamy dla Ciebie atrakcyjne rozwiązanie - naprawa Face ID w iPhone 11, która przeprowadzamy w około 120 minut, bez kasowania danych z pamięci i z pełnym przywróceniem funkcjonalności rozpoznawania twarzy w Twoim telefonie.

  Cana naprawy: 299 zł
  Czas naprawy: 120 minut
 • Naprawa Face ID iPhone Xr

  Naprawa Face ID iPhone Xr

  Masz problem z Face ID w iPhone XR? Odwiedź serwis APPLEMOBILE.PL na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie. Naprawiamy Face ID za pomocą oryginalnych części, zapewniając bezpłatną diagnozę i 6-miesięczną gwarancję. Skontaktuj się z nami lub odwiedź naszą stronę po więcej informacji.

  Cena naprawy: 299 zł
  Czas naprawy: 3 godziny
 • Naprawa Face ID iPhone XS Max

  Naprawa Face ID iPhone XS Max

  Naprawa Face ID w telefonie iPhone XS Max jest przeprowadzana u nas na miejscu. To dzięki temu przywrócisz rozpoznawanie twarzy w swoim telefonie iPhone XS Max już w nawet 2-3 godziny od dostarczenia. Masz zepsutą kamerę TrueDepth i Face ID nie działa? Odwiedź nas i napraw swój telefon ekspresowo!

  Cena naprawy: 299 zł
  Czas naprawy: 3 godziny
 • iPhone XS : Naprawa Face ID projektor kropek DOT projector kamera truedepth

  iPhone XS : Naprawa Face ID projektor kropek DOT projector kamera truedepth

  Dot Projector od Face ID w iPhone XS  jest parowanym z płyta główną modułem zestawu elementów Romeo & Julia. Oznacza to, że nie można wymienić całego samego elementu na nowy czy przełożyć go z innego sprawnego urządzenia, ponieważ nie będzie on współpracował z płytą główną i nie zezwoli na korzystanie z Face ID. Dlatego konieczna jest naprawa Face ID. Realizując ją w naszym serwisie, przywrócisz funkcję Face ID do działania i będziesz mógł odblokowywać telefon swoją Twarzą ponownie.

  Cena naprawy: 299 zł
  Czas naprawy: 120 minut
 • iPhone X : Naprawa Face ID projektor kropek DOT projector kamera truedepth

  iPhone X : Naprawa Face ID projektor kropek DOT projector kamera truedepth

  Dot Projector od Face ID w iPhone X  jest parowanym z płyta główną modułem zestawu elementów Romeo & Julia. Oznacza to, że nie można wymienić całego samego elementu na nowy czy przełożyć go z innego sprawnego urządzenia, ponieważ nie będzie on współpracował z płytą główną i nie zezwoli na korzystanie z Face ID. Dlatego konieczna jest naprawa Face ID. Realizując ją w naszym serwisie, przywrócisz funkcję Face ID do działania i będziesz mógł odblokowywać telefon swoją Twarzą ponownie.

  Cena naprawy: 299 zł
  Czas naprawy: 120 minut