Wymiana szkła aparatu

Wymiana szkła aparatu

Powrót

 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 11

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 11

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 11. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 11, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 11 Pro

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 11 Pro

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 11 Pro. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 11 Pro, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 11 Pro Max

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 11 Pro Max

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 11 Pro Max. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 11 Pro Max, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 12 Mini

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 12 Mini

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 12 Mini. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 12 Mini, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 12

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 12

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 12. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 12, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 12 Pro

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 12 Pro

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 12 Pro. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 12 Pro, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 12 Pro Max

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 12 Pro Max

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 12 Pro Max. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 12 Pro Max, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 13 Mini

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 13 Mini

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 13 Mini. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 13 Mini, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 13

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 13

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 13. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 13, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 13 Pro

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 13 Pro

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 13 Pro. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 13 Pro, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 13 Pro Max

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 13 Pro Max

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 13 Pro Max. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 13 Pro Max, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 14

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 14

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 14. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 14, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 14 Pro

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 14 Pro

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 14 Pro. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 14 Pro, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 14 Pro Max

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 14 Pro Max

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 14 Pro Max. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 14 Pro Max, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 15

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 15

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 15. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 15, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 15 Plus

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 15 Plus

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 15 Plus. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 15 Plus, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 15 Pro

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 15 Pro

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 15 Pro. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 15 Pro, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 15 Pro Max

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 15 Pro Max

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 15 Pro Max. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 15 Pro Max, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h