iPhone 14 Pro

iPhone 14 Pro

Powrót

 • Wymiana szybki iPhone 14 Pro

  Wymiana szybki iPhone 14 Pro

  Serwis oferuje ekspresową naprawę zbitego ekranu w iPhone 14 Pro. Usługa realizowana jest na poczekaniu, co oznacza, że nie musisz zostawiać telefonu w serwisie. W trakcie wymiany szybki wszystkie Twoje dane, w tym zdjęcia, kontakty i wiadomości, pozostają bezpieczne i nienaruszone. Po naprawie wszystkie funkcje telefonu działają jak wcześniej. Dodatkowo, na wykonaną usługę otrzymasz długoterminową pisemną gwarancję, która chroni Cię przed ewentualnymi ukrytymi wadami. Cała procedura wymiany ekranu w iPhone 14 Pro trwa około 40 minut, dzięki czemu możesz szybko wrócić do korzystania z telefonu.

  Cena naprawy: 1799
  Czas wymiany: 60 minut
 • Wymiana szybki obudowy iPhone 14 Pro

  Wymiana szybki obudowy iPhone 14 Pro

  Masz zbitą szybkę tylnej obudowy w swoim iPhone 14 Pro? Odkryj zaawansowaną usługę wymiany w serwisie APPLEMOBILE na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie. Wykorzystujemy najnowszą technologię laserową, która pozwala na idealne dopasowanie nowej szybki bez śladów ingerencji, przywracając Twojemu telefonowi stan fabryczny.

  Cena wymiany: 699 zł
  Czas wymiany: 4-5 godzin
 • Wymiana baterii iPhone 14 Pro

  Wymiana baterii iPhone 14 Pro

  Zapewnij swojemu iPhone 14 Pro najwyższą jakość usługi z naszą profesjonalną wymianą baterii. Wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane baterie Apple, co gwarantuje, że Twoje urządzenie będzie działało z maksymalną efektywnością. Nasi technicy, wyposażeni w najnowocześniejsze narzędzia, szybko przywrócą Twojemu telefonowi fabryczną pojemność i wydłużą jego żywotność. Dzięki naszej usłudze, Twój iPhone 14 Pro będzie działał niezawodnie i bez przeszkód, zapewniając ciągłość w dostępie do najnowszych technologii. Nie ryzykuj – wybierz sprawdzone rozwiązanie, które pozwoli Ci cieszyć się pełnią możliwości Twojego urządzenia.

  Cena: 499 zł
  Czas montażu: 60 minut
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 14 Pro

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 14 Pro

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 14 Pro. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 14 Pro, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Inna naprawa?

  Inna naprawa?

  Wykonujemy kompleksowe usługi serwisowe. Nie widzisz swojej usterki w ofercie? Napisz lub zadzwoń do nas!

  889 277 288