iPhone 15 Pro

iPhone 15 Pro

Powrót

 • Wymiana tylnego szkła obudowy iPhone 15 Pro

  Wymiana tylnego szkła obudowy iPhone 15 Pro

  Masz problemy z tylną szybką w swoim iPhone 15 Pro? Przyjdź do serwisu APPLEMOBILE przy Wojska Polskiego 50 w Szczecinie, gdzie dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii, szybko i efektywnie przywrócimy Twój telefon do stanu idealnego. Nasza precyzyjna naprawa nie tylko zlikwiduje wszelkie uszkodzenia zapewniając spokój ducha i pełną satysfakcję z użytkowania.

  Cena naprawy: 699 zł
  Czas wymiany 2 godziny
 • Wymiana tylnego szkła obudowy iPhone 15 Pro (autoryzowana naprawa)

  Wymiana tylnego szkła obudowy iPhone 15 Pro (autoryzowana naprawa)

  Naprawa tylnego szkła obudowy w iPhone 15 w serwisie APPLEMOBILE na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie jest autoryzowaną usługą, która umożliwia wymianę tylnej szybki bez ryzyka utraty gwarancji producenta. Jeśli szukasz profesjonalnego serwisu, który wykorzystuje oryginalne części i zapewnia szybką naprawę w ciągu 60 minut, APPLEMOBILE jest idealnym wyborem.

  Cena wymiany: 899 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 15 Pro

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 15 Pro

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 15 Pro. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 15 Pro, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Wymiana zbitej szybki iPhone 15 Pro (autoryzowana naprawa)

  Wymiana zbitej szybki iPhone 15 Pro (autoryzowana naprawa)

  Jeśli Twój iPhone 15 Pro ma zbity ekran, skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi wymiany ekranu w APPLEMOBILE w Szczecinie. Zapewniamy szybką i bezproblemową wymianę z oryginalnym wyświetlaczem Apple Retina Display. Nasza autoryzowana naprawa gwarantuje, że nie stracisz gwarancji producenta, a Twoje dane pozostaną bezpieczne. Do każdej naprawy dołączamy pisemną gwarancję, a cały proces zajmuje zaledwie 60 minut.

  Cena naprawy: 1699 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • Inna naprawa?

  Inna naprawa?

  Wykonujemy kompleksowe usługi serwisowe. Nie widzisz swojej usterki w ofercie? Napisz lub zadzwoń do nas!

  889 277 288