iPhone 13 Mini

iPhone 13 Mini

Powrót

 • iPhone 13 Mini : wymiana wyświetlacza na zamiennik

  iPhone 13 Mini : wymiana wyświetlacza na zamiennik

  Masz uszkodzony wyświetlacz iPhone 13 Mini? Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług serwisowych w Szczecinie! Oferujemy efektywną wymianę wyświetlacza w konkurencyjnych cenach. Zabezpiecz swoje urządzenie przed dalszymi uszkodzeniami i ciesz się jak nowym iPhone'em! Zadzwoń do nas już dziś, aby dowiedzieć się więcej.

  Cena wymiany: 599 zł
  Czas wymiany: 40 minut
 • Wymiana szybki iPhone 13 Mini

  Wymiana szybki iPhone 13 Mini

  Odwiedź serwis APPLEMOBILE.PL, gdzie w 30 minut naprawimy ekran Twojego iPhone’a 13 mini, instalując oryginalny wyświetlacz OLED Apple Retina® Display. Nasz punkt przy Wojska Polskiego 50 oferuje szybką wymianę ekranu bez konieczności zostawiania telefonu. Twoje dane pozostaną nienaruszone, więc nie stracisz żadnych zdjęć, wiadomości, kontaktów ani notatek.

  Cena naprawy: 999
  Czas wymiany: 40 minut
 • Wymiana szybki obudowy iPhone 13 Mini

  Wymiana szybki obudowy iPhone 13 Mini

  Czy Twoje urządzenie iPhone 13 Mini nosi ślady po upadku w postaci zniszczonej tylnej szybki? Odwiedź APPLEMOBILE przy Wojska Polskiego 50 w Szczecinie, gdzie nasza precyzyjna technologia laserowa zapewni, że Twój telefon zostanie odnowiony do perfekcyjnego stanu. Z nami szybko odzyskasz pełnię funkcjonalności i estetyki swojego iPhone'a bez żadnych śladów naprawy, co pozwoli Ci cieszyć się nim jak z pierwszego dnia.

  Cena naprawy: 599 zł
  Czas naprawy: 4 godziny
 • Wymiana baterii iPhone 13 Mini

  Wymiana baterii iPhone 13 Mini

  Zadbaj o swojego iPhone 13 Mini, wybierając naszą profesjonalną usługę wymiany baterii. Dzięki wykorzystaniu oryginalnych komponentów Apple, gwarantujemy, że Twoje urządzenie odzyska maksymalną pojemność i efektywność energetyczną. Nasz doświadczony zespół techników zapewnia szybką i dokładną wymianę, co przywraca baterię do stanu idealnego – 100% kondycji. Skorzystaj z naszej usługi, aby cieszyć się stabilną i długotrwałą pracą Twojego iPhone 13 Mini bez obaw o komunikaty o nieznanych częściach czy inne błędy systemowe. Przywróć swojemu urządzeniu fabryczną świeżość i niezawodność na długie godziny użytkowania.

  Cena: 399 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 13 Mini

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 13 Mini

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 13 Mini. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 13 Mini, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Inna naprawa?

  Inna naprawa?

  Wykonujemy kompleksowe usługi serwisowe. Nie widzisz swojej usterki w ofercie? Napisz lub zadzwoń do nas!

  889 277 288