iPhone 14 Pro Max

iPhone 14 Pro Max

Powrót

 • Wymiana szybki iPhone 14 Pro Max

  Wymiana szybki iPhone 14 Pro Max

  Jeśli Twój iPhone 14 Pro Max potrzebuje wymiany ekranu, zapraszamy do serwisu APPLEMOBILE.PL w Szczecinie, przy ulicy Wojska Polskiego 50. Oferujemy szybkie i profesjonalne usługi wymiany ekranu w ciągu 60 minut, używając oryginalnych wyświetlaczy OLED Apple Retina® Display. Nasz doświadczony zespół zapewnia najwyższą jakość naprawy, chroniąc jednocześnie Twoje dane. Na każdą naprawę udzielamy 6-miesięcznej gwarancji serwisowej. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem!

  Cena naprawy: 1999 zł
  Czas naprawy: 60 minut
 • Wymiana szybki obudowy iPhone 14 Pro Max

  Wymiana szybki obudowy iPhone 14 Pro Max

  Zniszczyłeś tylną szybkę swojego iPhone 14 Pro Max? W APPLEMOBILE na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie przywracamy Twoje urządzenie do perfekcyjnego stanu. Używamy najnowszych technologii laserowych, które gwarantują, że Twoje urządzenie będzie wyglądało nieskazitelnie, bez żadnych śladów naprawy.

  Cena wymiany: 699 zł
  Czas wymiany: 4-5 godzin
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 14 Pro Max

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 14 Pro Max

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 14 Pro Max. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 14 Pro Max, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Inna naprawa?

  Inna naprawa?

  Wykonujemy kompleksowe usługi serwisowe. Nie widzisz swojej usterki w ofercie? Napisz lub zadzwoń do nas!

  889 277 288