iPhone 13 Pro

iPhone 13 Pro

Powrót

 • Wymiana szybki iPhone 13 Pro

  Wymiana szybki iPhone 13 Pro

  Zapraszamy do APPLEMOBILE.PL, gdzie już w nawet pół godziny przywrócimy ekran Twojego iPhone’a 13 Pro do stanu jak nowy, instalując oryginalny wyświetlacz OLED Apple Retina® Display. W naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 ekran wymieniamy od ręki, bez konieczności czekania ani zostawiania telefonu. Podczas naprawy zachowujemy wszystkie Twoje dane, więc Twoje zdjęcia, wiadomości, kontakty i notatki pozostaną bezpieczne.

  Cena naprawy: 1299 zł
  Czas realizacji: 60 minut
 • Wymiana szybki obudowy iPhone 13 Pro

  Wymiana szybki obudowy iPhone 13 Pro

  Twój iPhone 13 Pro ma uszkodzoną szybkę tylnej obudowy? Przyjdź do serwisu APPLEMOBILE na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie, gdzie dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii laserowej, szybko i skutecznie przywrócimy Twój telefon do idealnego stanu. Nasza metoda gwarantuje, że Twoje urządzenie będzie wyglądało jak nowe, bez żadnych widocznych śladów naprawy.

  Cena naprawy: 599 zł
  Czas realizacji: 4-5 godzin
 • Wymiana baterii iPhone 13 Pro

  Wymiana baterii iPhone 13 Pro

  Zapewnij swojemu iPhone 13 Pro długotrwałą energię i stabilność z naszą usługą wymiany baterii. Wykorzystujemy oryginalne części Apple, co gwarantuje pełne przywrócenie kondycji baterii do 100% i doskonałą integrację z systemem iOS. Nasza usługa jest szybka i precyzyjna, realizowana przez doświadczonych techników, co pozwala na odzyskanie pełnej funkcjonalności urządzenia bez ryzyka wystąpienia błędów systemowych. Zainwestuj w niezawodność swojego iPhone 13 Pro, ciesząc się wydajnością, jak na nowym urządzeniu, i zyskaj spokój umysłu dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu. Nasza usługa nie tylko poprawi wydajność telefonu, ale również przedłuży jego żywotność, co czyni ją idealnym wyborem dla wymagających użytkowników.

  Cena: 399 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 13 Pro

  Wymiana zbitej szybki tylnego aparatu iPhone 13 Pro

  Oferujemy usługę wymiany zbitej szybki tylnego aparatu w telefonie iPhone 13 Pro. Jeżeli masz uszkodzoną szybkę aparatu w iPhonie 13 Pro, naprawimy Twój telefon z zachowaniem pełnej funkcjonalności kamery telefonu i z długą gwarancją w naszym serwisie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

  299 zł
  2-3 h
 • Inna naprawa?

  Inna naprawa?

  Wykonujemy kompleksowe usługi serwisowe. Nie widzisz swojej usterki w ofercie? Napisz lub zadzwoń do nas!

  889 277 288