iPhone SE 2020

iPhone SE 2020

Powrót

 • Wymiana baterii iPhone SE 2 (2020 & 2021)

  Wymiana baterii iPhone SE 2 (2020 & 2021)

  iPhone SE 2 dzięki naszej specjalistycznej usłudze wymiany baterii znów może cieszyć Cię jak wcześniej.. Nasi eksperci gwarantują, że Twoje urządzenie będzie działało jak nowe, z pełną efektywnością energetyczną. Nasi doświadczeni technicy szybko przywracają kondycję baterii do 100%, co zapewnia dłuższą żywotność i niezawodność telefonu. Skorzystaj z naszej usługi, aby Twój iPhone SE 2 działał z maksymalną wydajnością, bez zakłóceń i komunikatów o nieznanej części. Przywróć swojemu urządzeniu młodość i ciesz się dłuższym czasem pracy na baterii!

  Cena: 249 zł
  Czas wymiany: 60 minut
 • Wymiana szybki ekranu iPhone SE 2020

  Wymiana szybki ekranu iPhone SE 2020

  Zbita szybka w iPhone SE 2020? Wystarczy odwiedzić serwis APPLEMOBILE.PL by w ciągu 30 minut wyjść z naprawionym ekranem z oryginalnym LCD Apple Retina® Display. W Serwisie APPLEMOBILE.PL na Wojska Polskiego 50 wymienisz ekran od ręki, bez czekania i pozostawiania telefonu w naprawie. Serwis iPhone Szczecin APPLEMOBILE.PL oferuje wymianę zbitej szybki w iPhone SE 2020 na oryginalnych częściach APPLE z gwarancją!

  Cena naprawy: 399 zł
  Czas naprawy: 30 minut
 • Naprawa po zalaniu

  Naprawa po zalaniu

  Wbrew różnym opiniom telefony po zalaniu potrafią być naprawione w taki sposób, by mogły służyć swojemu właścicielowi jeszcze przez bardzo długi czas. By jednak było to możliwe, a koszty takiej naprawy jak najmniejsze, bardzo ważne jest, aby jak najszybciej oddać taki sprzęt w fachowe ręce technika, który w możliwie jak najkrótszym czasie zajmie się zamoczonym i skorodowanym sprzętem.

  150,00 zł
  Zależy od wielkości uszkodzeń
 • Inna naprawa?

  Inna naprawa?

  Wykonujemy kompleksowe usługi serwisowe. Nie widzisz swojej usterki w ofercie? Napisz lub zadzwoń do nas!

  889 277 288