Nagrywanie rozmów w iPhone z iOS 13.5.1 z AudioRecorder XS. Jak uruchomić funkcję nagrywania połączeń w iPhonie z iOS 13? [Działa 100%]
Nagrywanie rozmów w iPhone z iOS 13.5.1 z AudioRecorder XS. Jak uruchomić funkcję nagrywania połączeń w iPhonie z iOS 13? [Działa 100%]

Nagrywanie rozmów w iPhone z iOS 13.5.1 z AudioRecorder XS. Jak uruchomić funkcję nagrywania połączeń w iPhonie z iOS 13? [Działa 100%]

0

Nagrywanie rozmów w iPhone z iOS 13.5.1, 13.5 oraz w starszych, to funkcja, której w oficjalnym systemie iOS próżno szukać. Można jednak zainstalować wtyczkę AudioRecorder XS, która pozwala rejestrować rozmowy, a także je zapisywać do pliku i udostępniać. Jeżeli chcesz nagrywać rozmowy w iPhone, tu znajdziesz poradnik, jak uruchomić nagrywanie rozmów w iPhone krok po kroku.

Nagrywanie rozmów w iPhone jest możliwe po wykonaniu Jailbreaka.

Ten artykuł o tym jak nagrywać rozmowy w iPhone dotyczy urządzeń Apple z iOS w wersji 13.5 i nowszym, w którym można dokonać tak zwanego Jailbreaku. Jeżeli w Twoim iPhonie masz zainstalowaną starszą wersję iOS, powinieneś sprawdzić poprzednią wersję poradnika dotycząca wtyczki AudioRecorder 2.

Aby nagrywać połączenia telefoniczne, musisz swojego iPhone'a złamać za pomocą checkra1n

Jak nagrywać rozmowy w iPhone z iOS 13 i nowszym? 

Jak wspomniano we wstępie, aby uruchomić nagrywanie rozmów w iPhonie, konieczne jest złamanie jego zabezpieczeń poprzez wprowadzenie go w tryb Jailbreak. Tryb Jailbreak pozwala uzyskać prawa ROOT w systemie iOS, które zezwalają na pełen dostęp do plików systemowych iOS, dzięki czemu możliwe jest odinstalowywanie nowych funkcjonalności. Niestety, ale nie każdą wersję systemu iOS można wprowadzić w tryb Jailbreak. Ten artykuł piszemy na podstawie systemu iOS 13.5 oraz iOS 13.5.1. Znajdziesz w nim wszystkie niezbędne informacje potrzebne do tego, aby Twój telefon mógł nagrywać rozmowy podczas połączeń.

Nagrywaj rozmowy w iPhonie 11 Pro dzięki AudioRecorder XS

Jak wykonać Jailbreak w iOS 13.5.1 oraz starszych?

Wprowadzenie iPhone’a w tryb Jailbreak jest bardzo proste, pod warunkiem, że dla Twojej wersji iOS istnieje narzędzie do łamania zabezpieczeń iPhone’a tak, aby uzyskać prawa administracyjne w telefonie. Wersję iOS w Twoim telefonie sprawdzisz wchodząc w telefonie po kolei w Ustawienia >Ogólne > To urządzenie > Oprogramowanie.

Poradnik o tym jak krok po kroku wprowadzić iPhone z iOS 13.5.1 oraz 13.5, a także starsze, znajdziesz klikając w poniższy link.

Jak zrobić Jailbrek w iPhone z iOS 13.5.1? Poradnik krok po kroku Jailbreak iOS 13.5.1 w iPhone X XS 11 Pro i starszych

Jak zainstalować wtyczkę AudioRecorder XS do nagrywania rozmów w iPhone?

Zakładam, że wykonałeś już Jailbreak w swoim telefonie według naszego poradnika. Możesz rozpocząć instalację wtyczki AudioRecored XS, który pozwoli Ci na dodanie funkcji nagrywania rozmów. W tym celu uruchamiamy Cydię na telefonie i przechodzimy do sekcji Źródła.

W sekcji Źródła klikamy w prawym górnym rogu Edytuj. Wtedy z lewej strony pojawi się przycisk Dodaj, którego używamy.

W nazwie URL wpisujemy adres:

https://limneos.net/repo/

I wciskamy Dodaj źródło. Rozpocznie się pobieranie listy Pakietów. Wciskamy Powrót do Cydia.

Następnie przechodzimy do sekcji Szukaj i wpisujemy AudioRecorder XS. Instalujemy tenże pakiet.

Po instalacji na ekranie telefonu pojawi się ikona AudioRecored. Nasza aplikacja do nagrywania rozmów jest już gotowa. Wystarczy skonfigurować.

Jak skonfigurować nagrywanie rozmów w iPhonie?

AudioRecored XS jest aplikacją komercyjną. Oczywiście są dostępne pirackie jej wersje, ale licencja kosztuje 3.99$, wiec sami rozumiecie, że kraść nie warto, a ewentualne bezpłatne aktualizacje w przypadku dla wielu osób tak kluczowej funkcjonalności, mogą okazać się warte znacznie więcej niż te 4 dolce. Przed użyciem AudioRecored XS musimy więc nabyć licencję, inaczej nie udam się się wykonać konfiguracji. W tym celu wchodzimy Ustawienia > AudioRecorder XS > Buy AudioRecorder XS > Zgadzam się.

Uruchomi się okno logowania w Safarii ze stroną PayPall. Należy zalogować się do naszego konta PayPal i opłacić licencję. Apka automatycznie wysyła do producenta nasz indywidualny identyfikator urządzenia. Licencja będzie przypisana do tego telefonu. Po zapłacie, nasza aplikacja będzie gotowa do działania, a dostęp do konfiguracji odblokowany.

Jak włączyć nagrywanie rozmowy w iPhone?

Z aplikacji korzysta się bardzo prosto. Wykręcamy numer telefonu, rozmówca odbiera, po czym na naszym ekranie wyświetla się plakietka z czerwonym przyciskiem. Wciskamy ją i rozpoczyna się rejestrowanie rozmowy.

Po rozłączeniu się, nagranie jest zapisywane i dostępne w aplikacji.

Informowanie o nagrywaniu rozmowy

Jeżeli chcemy nagrywać rozmowy zgodnie z prawem, musimy poinformować o tym naszego rozmówcę, a ten musi wyrazić na to zgodę. Programiści dodali więc do aplikacji funkcję, która dźwiękowo informuje naszego rozmówcę o rozpoczęciu nagrywania rozmowy. Można także uruchomić komunikat tekstowy. Co ciekawe jest on dostępny także w języku polskim. Gdy ktoś do nas zadzwoni i rozpoczniemy nagrywanie rozmowy, usłyszy on w słuchawce, że tam rozmowa będzie zapisana.

Jeżeli chcesz nagrywać rozmowy w iPhonie z systemem iOS 13, wystarczy że będziesz postępować zgodnie z tym poradnikiem krok po kroku. Nauczysz się z niego jak wprowadzić telefon w tryb ROOT, a następnie zainstalowac wtyczkę AudioRecorder XS, która pozwala nagrywać rozmowy w iPhonie 11 Pro X XS i starszych.

Oczywiście jeżeli potrzebujemy, to możemy powiadamianie rozmówcy o nagrywaniu rozmowy wyłączyć. Na naszych pulpitach z aplikacjami również znajdziemy aplikację AudioRecorder. W niej natomiast są dostępne nagrania naszych rozmów do odsłuchania.

Programiści dodali także funkcję wysyłania nagrań na naszego Dropboxa lub Google Drive. Nagrania mogą być wysyłana także automatycznie.

Nagrywanie rozmów w iPhone z iOS 13.5.1 z AudioRecorder XS. Jak uruchomić funkcję nagrywania połączeń w iPhonie z iOS 13? [Działa 100%]

4.6/5 - (43)
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *