Home Newsy Akcesoria do iPhone'a od GT
Akcesoria do iPhone'a od GT
0

Akcesoria do iPhone'a od GT

0

iPH TV1Firma KL TRADE, wprowadzająca na polski rynek wysokiej jakości akcesoria GSM sygnowane marką Global Technology, prezentuje nowe akcesoria dedykowane do jednego z najpopularniejszych telefonów komórkowych – iPhone’a. W gamie produktów znajdziemy między innymi słuchawki HF, kable USB, TV-out, akcesoria wpływające na ochronę telefonu, a więc screen protectory, grid case, bumpery, a także urządzenia peryferyjne w postaci głośników, zewnętrznej baterii oraz uchwyty samochodowe i liczne części zamienne.

Global Technology wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu zgłaszanemu przez stale rosnącą rzeszę sympatyków urządzeń spod znaku nadgryzionego jabłka, wprowadza na rynek różnorodne, funkcjonalne i wpisujące się w applowski design, akcesoria – mówi Zygmunt Łasiewicz, prezes firmy KL TRADE.

iphone 4

Solidne wykonanie, dobra jakość komponentów i wzornictwo nawiązujące do kolorystyki produktów Appla, to znaki rozpoznawcze dedykowanych akcesoriów od GT. Użytkownicy mogą na przykład podłączyć swojego iPhone’a do telewizora, uzyskując powiększenie prezentowanych na wyświetlaczu informacji i multimediów.

Telefon lub odtwarzacz iPod, za sprawą przejściówek i odpowiednio wyprofilowanych złączy, komunikują się ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w gniazdo USB, takimi jak przenośne głośniki, zewnętrzna bateria i inne urządzenia peryferyjne. Kolorowe grid case, wytrzymałe bumpery oraz designerskie etui wpływają na bezpieczeństwo telefonu, a czuły wyświetlacz chroniony jest przez screen protectora z powłoką antyrefleksyjną. Ważne jest także zapewnienie odpowiedniego komfortu podczas podróży, dlatego Global Technology posiada w swojej ofercie solidne, elastyczne uchwyty samochodowe, również te dedykowane do iPada. Audiofile docenią dobrej klasy słuchawki HiFi przeznaczone do iPhone’a i iPoda, które przenoszą czysty dźwięk redukując zewnętrzne zakłócenia.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *