0

iPad 2 od dzisiaj w Orange

0

ipad 2Operator komórkowy Orange wprowadza dzisiaj do swojej oferty drugą generację multimedialnego tabletu internetowego iPad 2. Klienci będą mogli kupić wszystkie modele iPad?a 2 z Wi-Fi i 3G w wybranych planach taryfowych z różnymi okresami trwania umowy, a także w ofercie bez umowy.

iPad 2 charakteryzuje się zupełnie nowym wzornictwem i nowymi możliwościami. Jest o 33% cieńszy i o 15% lżejszy od swojego poprzednika. iPad 2 jest wyposażony w 9,7-calowy ekran LCD oraz nowy dwurdzeniowy procesor A5, oferujący niezrównaną wydajność i efekty graficzne. Ma dwa aparaty fotograficzne z funkcją nagrywania wideo. Przedni aparat VGA współpracuje z aplikacjami FaceTime i PhotoBooth, natomiast aparat umieszczony na tyle obudowy może rejestrować obraz z rozdzielczością HD 720p i po raz pierwszy w iPad?zie udostępnia innowacyjne funkcje aplikacji FaceTime. Mimo większej szybkości pracy oraz zmniejszonych wymiarów i wagi, urządzenie nadal oferuje do 10 godzin pracy na baterii, zachowując parametry, do których przyzwyczaili się użytkownicy.

Warto przypomnieć, że jeszcze w sierpniu informowaliśmy, że iPad 2 niedługo się pojawi w Orange,

tags:
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *