Nowe etui na iPada
0

Nowe etui na iPada

0

etui ipad Firma KL TRADE, wprowadzająca na polski rynek akcesoria GSM sygnowane marką Global Technology oraz EGO, prezentuje etui na iPada – ciekawy gadżet, który pozwala zapewnić urządzeniu należytą ochronę.

Urządzenia mobilne, takie jak iPad w związku ze swoim przeznaczeniem i przenośnym wykorzystaniem stale narażone są na zadrapania czy inne uszkodzenia, co może prowadzić do kłopotliwych awarii i znacznie ograniczać czas użytkowania sprzętu. W związku z tym marka Global Technology stworzyła specjalne etui na iPada, które umożliwia pewne korzystanie z produktu Apple bez ryzyka jego uszkodzenia. Pokrowiec został zaprojektowany tak, aby ściśle pasować do rozmiarów iPada. Składa się z dwóch elementów – osłonki przylegającej do brzegów urządzenia oraz wsuwanego etui umożliwiającego ochronę wyświetlacza. Dzięki temu sprzęt jest chroniony zarówno podczas noszenia w torebce czy plecaku, jak i podczas samego używania.

Solidne wykonanie z dobrej jakości skórzanego materiału gwarantuje zabezpieczenie, które docenią wszyscy mobilni użytkownicy produktów marki Apple. Oprócz należytej ochrony, pokrowce posiadają ciekawy design dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. W zależności od wybranego koloru pokrowiec może mieć bardziej elegancki i oficjalny charakter, prezentując się w barwach białych, brązowych lub czarnych, albo nieco bardziej młodzieżowy – czerwony, fioletowy lub beztrosko różowy. Pokrowiec od Global Technology łączy w sobie oryginalny design z funkcjonalnością, która umożliwia zarówno wygodę, jak i solidną ochronę podczas korzystania z iPada.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *