KL TRADE prezentuje eleganckie etui z funkcją podstawki na iPada
0

KL TRADE prezentuje eleganckie etui z funkcją podstawki na iPada

0

etui kl trade do ipadaFirma KL TRADE, wprowadzająca na polski rynek akcesoria GSM sygnowane marką Global Technology, prezentuje nowy model etui na iPada, które oprócz solidnego wykonania i eleganckiego designu posiada również funkcję podstawki. Dzięki temu użytkownik może ustawić urządzenie w dogodnej dla siebie pozycji i wygodnie korzystać z jego multimedialnych właściwości.

Zadanie większości pokrowców na urządzenia mobilne ogranicza się do mniej lub bardziej skutecznej ochrony wyświetlacza i obudowy. Coraz częściej jednak użytkownicy oczekują od akcesoriów multifunkcyjności i szerszego zastosowania. Firma KL TRADE wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom wprowadza do oferty klasyczne, eleganckie etui na iPada, które oprócz funkcji ochronnych i tych związanych z transportem urządzenia, pełni również rolę wygodnej podstawki. Pokrowiec jest tak zaprojektowany, że po jego otwarciu możliwe jest utworzenie stabilnej konstrukcji opartej na systemie rzepów i zawiasów. Zewnętrzne krawędzie etui, stanowiące podstawę tej konstrukcji, wspierają środkową pochyloną część pokrowca, w której znajduje się tablet. Rozwiązanie to docenią zapewne osoby, które dużo podróżują lub po prostu lubią podczas pikniku czy pod namiotem obejrzeć film w wygodnej dla siebie pozycji. Elementy etui, dzięki solidnemu wykonaniu i pomysłowemu dopasowaniu, precyzyjnie ze sobą współpracują, dlatego rozłożenie i złożenie konstrukcji jest kwestią kilku sekund. Do pokrowca dołączono wygodny uchwyt umożliwiający bezpieczny transport urządzenia.

Nowe etui od KL TRADE dostępne jest w eleganckich odcieniach czerni.

Sugerowana cena: 99 zł.

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *