Home Newsy Ekstremalna ochrona dla naszego iPada
Ekstremalna ochrona dla naszego iPada
0

Ekstremalna ochrona dla naszego iPada

0

Z pośród licznych modeli etui i futerałów na iPada, jakie zalały rynek w ostatnim czasie na szczególną uwagę naszym zdaniem zasługuje produkt firmy G-Form.

Firma ta zajmuje się produkcją rozmaitych ochraniaczy, i elementów ubioru, których zadaniem jest ochrona przed kontuzjami, obiciami, czy uszkodzeniami mechanicznymi w ekstremalnych warunkach.
Aby zapoznać się z pełną ofertą G-Form warto odwiedzić ich oficjalną stronę, klikając na link.

Akcesorium do iPada okazało się doskonałą ochroną nie tylko przed zarysowaniem, ale również przed poważniejszymi uszkodzeniami. Ochronę tą najlepiej obrazuje poniższe wideo, gdzie iPad wyposażony w futerał firmy G-Form musiał zmierzyć się z 3-kilową kulą upuszczoną prosto na jego ekran z wysokości 1 metra.

Dodatkowe zalety futerału to odporność na wodę, i dożywotnia gwarancja. Noszenie iPada w akcesorium firmy G-Form na pewno ochroni go przed upadkami, na które są narażone podobne przedmioty.

Cena tego produktu to $59.95.

Jest to na pewno dobra propozycja dla osób prowadzących aktywny tryb życia, którym nie wystarczy podstawowa ochrona, jaką można nazwać zastosowanie nakładki Smart Cover.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.