Apple zaprezentuje Nowego iPada w Brazylli oraz 29 innych krajach, do końca tego tygodnia!
0

Apple zaprezentuje Nowego iPada w Brazylli oraz 29 innych krajach, do końca tego tygodnia!

0

Nowy iPadNowy iPad ma zostać zaprezentowany i trafić do sprzedaży w trzydziestu kolejnych krajach, do końca tego tygodnia. Jednym z najważniejszych państw jest na tej liście Brazylia, w której urządzenie od Apple zadebiutuje 11 maja.

W dniu premiery, wszyscy mieszkańcy Brazylii, będą mieli możliwość nabycia Nowego iPada nie tylko w tradycyjnych punktach sprzedaży, ale także poprzez dwa sklepy internetoweA2u i Fast Shop. Z pewnością dziwić może fakt, że sprzedaż iPadów na terenie Brazylii rozpocznie się dopiero teraz, szczególnie, że na jej terenie oddział firmy Foxconn, która jest partnerem Apple, przygotowuje i składa części, z których powstają właśnie te urządzenia.

Co do pełnej listy krajów, w których pojawić ma się iPad w przeciągu najbliższych dni, to znajdziemy na niej między innymi Argentynę, Arubę, Boliwię, Botswanę, Kambodżę, Chile, Kostarykę, Curacao, Ekwador, Gujanę francuską, Jamajkę, Kenię, Madagaskar, Maltę, Martynikę, Mauritius, Maroko, Peru, Tajwan, Tunezję, Wietnam, Bahrajn, Egipt, Jordanię, Kuwejt, Katar, Arabia Saudyjska i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Wydawać by się mogło, że okres wprowadzania Nowego iPada jest strasznie rozciągnięty w czasie, tak naprawdę jednak jest to jak na razie najszybciej prowadzona międzynarodowa dystrybucja jakiegokolwiek produktu Apple.

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *