Home Newsy iPad 3 ? solidniejsza obudowa, nowy aparat, design zbliżony do dwóch poprzednich wersji
iPad 3 ? solidniejsza obudowa, nowy aparat, design zbliżony do dwóch poprzednich wersji
0

iPad 3 ? solidniejsza obudowa, nowy aparat, design zbliżony do dwóch poprzednich wersji

0

iPad 3Niektórzy ludzie mają naprawdę dużo szczęścia, jednym z nich jest z pewnością Jeremy Horwitz, redaktor naczelny iLounge, który utrzymuje, że posiada informacje wewnętrzne dotyczące najnowszej wersji iPada, oznaczonej numerkiem 3. Jeżeli wierzyć jego historii, miał nawet okazję potrzymać urządzenie przez chwilę w swoich rękach. Dzięki temu uzyskaliśmy kilka ciekawych informacji na temat trzeciej generacji tabletu od Apple, która zaprezentowana zostanie jeszcze w tym roku.

Po pierwsze, urządzenie będzie delikatnie grubsze oraz solidniejsze. Na pierwszy rzut oka możesz tego nie zauważyć, zwrócisz jednak uwagę z pewnością na poprawione działanie oraz jakość aparatu, który da Ci możliwość wykonywania jeszcze lepszych jakościowo zdjęć, pozbawiony będzie chyba jednak lampy błyskowej. Horwitz zdradził także, że aparat jest większy i umieszczono go w górnym, lewym roku, ze srebrną otoczką na jego krawędziach. Według niego, iPad 3, posiada dokładnie te same gniazda słuchawkowe, złącza dokujące oraz kształty przycisków jak w wersji wcześniejszej urządzenia.

Należy wspomnieć także o tym, że z punktu widzenia designerskiego, tablet praktycznie niczym nie różni się od poprzednika. Wszyscy liczą na to, że nowy iPad3 będzie czterordzeniowym gadżetem wyposażonym w wyświetlacz Retina oraz łączność LTE. Jakie są natomiast wasze oczekiwania co do zapowiedzianego na ten roku produktu Apple?

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *