iPad 3 z wyświetlaczem od Retiny i rozdzielczością 2048×1536 pikseli
0

iPad 3 z wyświetlaczem od Retiny i rozdzielczością 2048×1536 pikseli

0

Wyświetlacz RetinaOd jakiegoś już czasu mogliśmy słyszeć o spekulacjach na temat wyświetlacza, który znajdzie się w iPadzie trzeciej generacji, a także jego poszczególnych komponentów – ich liczba była tak duża, że chyba już nikt nie wiedział, które są bliższe lub dalsze prawdy. W sieci znaleźliśmy jednak informację, że pewnemu szczęściarzowi udało się dopaść wyświetlacz iPada 3. Chcąc ustalić, czy jest to posiadający wysoką rozdzielczość ekran Retina zbadał go dokładnie pod mikroskopem.

Fizycznie, nowy wyświetlacz posiada ten sam rozmiar co w iPadzie 1 oraz w iPadzie 2, cały czas zachowując przekątną 9,7 cala. Rzecz w tym, że korzystając z mikroskopu i porównując najnowszy wyświetlacz z tymi wcześniejszej generacji, można zauważyć, że pojedyncze piksele w iPadzie 3 dwukrotnie mniejsze niż w wcześniejszych tabletach firmy Apple.

Dzięki temu jesteśmy prawnie pewni, że najnowszy gadżet przedsiębiorstwa spod znaku nadgryzionego jabłka będzie posiadał rozdzielczość 2048×1536 pikseli. Takowy wyświetlacz to gwarancja naprawdę ostrego obrazu i wysokiej jakości jego wyświetlania.

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *