Home Newsy iPad 3 z aparatem 8MP?
iPad 3 z aparatem 8MP?
5

iPad 3 z aparatem 8MP?

5

iPad 3Po tygodniach wypełnionych pogłoskami na temat iPada 3, do sieci trafiła kolejna porcja zdjęć nowego tabletu, na których uchwycony został najprawdopodobniej 8-megapikselowy aparat. Tajwańska strona Apple Daily, porównała z sobą wersje gadżetu, wskazując większy tylny obiektyw, zakładając, że posiada on wspomnianą właśnie przed chwilą rozdzielczość.

Wcześniej słyszeliśmy, że Apple pozostawiło więcej miejsca wewnątrz obudowy na zamontowanie mechanizmu aparatu, większość osób zgadywała jednak, że zastosowanie znajdzie aparat 5MP. To samo tajwańskie źródło podało również, że procesor Apple A6 jest jednostką czterordzeniową, informacja ta wymaga jednak jeszcze potwierdzenia.

Oczywiście informacja na temat aparatu o tak dużej rozdzielczości może być tylko i wyłącznie plotką lub najzwyczajniej w świecie kłamstwem, jednak warto wziąć ją pod uwagę razem z innymi spekulacjami. Warto przypomnieć, że iPad 3 ma zadebiutować na początku marca, w okolicach siódmego lub dziewiątego dnia miesiąca, więc w przeciągu najbliższych tygodni dowiemy się dokładniej, jak prezentuje się najnowsza generacja tabletów Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *