Home Newsy iPad 3 ?sklejony? z części, o których mowa w spekulacjach
iPad 3 ?sklejony? z części, o których mowa w spekulacjach
0

iPad 3 ?sklejony? z części, o których mowa w spekulacjach

0

iPad 3Już jutro, czeka nas niezwykle ważne wydarzenie, a mianowicie premiera wyczekiwanego niecierpliwie iPada 3. Część fanów Apple była chyba wyjątkowo znudzona oczekiwaniem na zaprezentowanie tabletu, wpadli więc na genialny pomysł połączenia w jedną całość poszczególnych komponentów, o których spekulowano na całym świecie i których zdjęcia pojawiały się także w naszym serwisie.

Pierwszą rzeczą, którą zauważyłem na poniższym materiale wideo jest fakt, że chłopaki z M.I.C. Gadget odpowiedzialni za całe zamieszanie, postanowili umieścić guzik HOME w swoim ?produkcie?, pomimo plotek mówiących, że zabraknie go w najnowszej generacji urządzeń od Apple. Spekulacje zaczęły się w momencie, kiedy na zaproszeniach na premierę iPada 3, zdjęcie urządzenia zostało zrobione pod takim kątem, że nie pokazywało przycisku HOME. Jak się okazało, była to po prostu fotografia jednego z boków tabletu.

Jeżeli jesteście ciekawi, jak prezentuje się końcowe dzieło, to koniecznie musicie zapoznać się z poniższym materiałem wideo! 🙂

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *