Home Newsy Nowe stacje dokujące Global Technology dla iPoda oraz iPhone
Nowe stacje dokujące Global Technology dla iPoda oraz iPhone
0

Nowe stacje dokujące Global Technology dla iPoda oraz iPhone

0

stacja dokująca iphone ipodFirma KL TRADE, wprowadzająca na polski rynek akcesoria GSM sygnowane marką Global Technology oraz EGO, przedstawia nowe stacje dokujące do iPoda i iPhone.

W dzisiejszych czasach trudno jest nadążyć za zmieniającymi się trendami w technologii. Mimo to, firma KL TRADE nie pozostaje w tyle, szybko odpowiadając na rosnące potrzeby na rynku. Dlatego, biorąc pod uwagę stały wzrost popularności urządzeń takich jak iPody i iPhony, KL TRADE oferuje przeznaczone do nich stacje dokujące marki GT o napięciu 5V. Urządzenia wyposażono w złącze typu Apple Dock System. Ładowanie telefonu i transmisja danych odbywają się podczas podłączenia do gniazda zasilania lub portu USB komputera. Stacje dokujące od Global Technology umożliwiają korzystanie z odtwarzaczy za pomocą słuchawek jednocześnie z ładowaniem baterii. Możliwe jest również podłączenie głośników do stacji lub użycie głośników wbudowanych w stację dokującą w zależności od modelu. Firma KL TRADE oferuje trzy typy stacji – te przeznaczone do iPadów są białe, a do iPhone?ów dostępne są w kolorach białym i czarnym, zarówno w mniejszym jak i większym rozmiarze. Podłączone do nich urządzenie, znajduje się w pionowej pozycji, eksponując ekran i ułatwiając obsługę. Różne rozmiary stacji umożliwiają wybranie modelu odpowiedniego do potrzeb i wymagań posiadaczy iPhone?ów. Ceny wahające się od 16 do 29 zł sprawiają, że stacje dokujące od GT są na każdą kieszeń.

Sugerowana cena: od 16 do 29 zł.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *