Altec Lansing Octiv 650. Nowy zestaw dla iPhone oraz iPod Touch
0

Altec Lansing Octiv 650. Nowy zestaw dla iPhone oraz iPod Touch

0

Altec Lansing Octiv 650Firma Altec Lansing wprowadza do sprzedaży zestaw głośnikowy Octiv 650. Nowa stacja dokująca przeznaczona jest dla iPhone i iPod Touch.

Najnowszy produkt Altec Lansing stanowi mariaż minimalistycznego designu z wysoką wydajnością dźwięku. Zaprojektowany, by stać się integralną częścią każdego wnętrza, Octiv 650 zapewnia szerokie spektrum dźwięku podczas wyświetlania wideo w trybie pełnoekranowym z iPhone’a lub iPod?a Touch na ekranie telewizora. Korzystając z bezpłatnej aplikacji Altec Lansing Mood Music, użytkownicy mogą zrelaksować się przy dźwiękach wielu nastrojowych utworów muzycznych.

Wydajny, dobrze zbalansowany dźwięk dostarczany jest przez dwa trzycalowe pełnozakresowe głośniki i wbudowany czterocalowy subwoofer, który zapewnia głęboki bas. Atrakcyjny i prosty design Octiv 650 idealnie wpisuje się w wystrój niemal każdego wnętrza.

Obraz video z wciągającym dźwiękiem dostarczany jest podczas oglądania filmów z Netflix i YouTube z iPhone’a lub iPod?a Touch na pełnym ekranie telewizora przy użyciu złącza video Octiv 650. Dla zwiększenia komfortu wyboru utworów i dalszego rozwoju wszechstronności kina domowego, producent wyposażył głośnik w dodatkowe wejście audio do podłączenia drugiego urządzenia. Pilot zdalnego sterownia umożliwia użytkownikom nawigację i sterowanie dźwiękiem z dowolnego miejsca w pokoju. Octiv 650 automatycznie zatrzymuje odtwarzanie dźwięku, w czasie połączenia przychodzącego na iPhone.

Właściciele Octive 650 mogą korzystać z bezpłatnej aplikacji Altec Lansing Mood Music. Aplikacja oferuje zestaw różnych filmów i utworów muzycznych pozwalających użytkownikowi na relaks np. przy dźwiękach naśladujących odgłosy palącego się kominka, czy uspokajającego nurtu rzeki.

Korektor graficzny Mood Music (EQ) umożliwia regulację dźwięku. Zarówno podstawowe parametry, jak i bardziej zaawansowane ustawienia siedmiozakresowego korektora graficznego, mogą być zapisane.

Cena brutto: 749 zł,
Gwarancja 24 miesiące.

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *