2

mBank oferuje iPada z mobilnym Internetem Play

2

ipad 2mBank jako pierwszy w Polsce oferuje rachunek osobisty z mobilnym internetem w pakiecie. W ten sposób zamierza zwiększyć swoją obecność na rynku mobilnym. Klienci, którzy wybiorą usługę, będą mogli cieszyć się nie tylko bezpłatnym kontem, ale i internetem za darmo nawet przez cały okres trwania umowy. Stałym klientom bank zaoferuje także tablety z dostępem do sieci.

eKonto za 0 zł w mBanku i internet mobilny w sieci 4G Play w pakiecie to kolejny przepis mBanku na wygodny rachunek. Oferta dostępna jest dla nowych i dotychczasowych klientów, a usługi można wygodnie zamówić on-line.

Dodatkowo, stali klienci mBanku (posiadający ?Ofertę dla Ciebie?, czyli automatycznie wyliczaną propozycję kredytową) – poza internetem mobilnym – mogą wybrać do rachunku eKonto także urządzenie mobilne: nowoczesny tablet Apple iPad 2 lub Samsung Galaxy Tab 10.1. Również ten sprzęt umożliwia korzystanie z szybkiego mobilnego internetu w sieci Play. W zamian klient co miesiąc płaci niską miesięczną stawkę za urządzenie i dostęp do sieci.

Dotychczasowi klienci mBanku, posiadający ?Ofertę dla Ciebie?, mogą do eKonta zamówić zarówno mobilny internet w sieci 4G Play, jak i internet z tabletem (do wyboru urządzenia: Apple iPad 2 lub Samsung Galaxy Tab 10.1). Promocja gwarantująca dostęp do internetu za darmo obowiązuje w przypadku oferty z modemem. W jej ramach z bezpłatnego internetu można korzystać przez 4 miesiące (w trakcie trzech miesięcy należy zasilać rachunek), a na 8 kolejnych okresów udzielany jest rabat (29 zł zamiast 35 zł/mies. w zamian za regularne zasilanie konta). Pierwszy miesiąc korzystania z usługi jest bezwarunkowo bezpłatny.

Standardowa opłata miesięczna za modem i dostęp do internetu jest stała i wynosi 35 zł/mies. Umowa przy tej opcji zawierana jest na 18 miesięcy. Każdego miesiąca limit transferu danych wynosi 3 GB, przy czym korzystanie ze stron internetowych mBanku nie obniża tego limitu. W przypadku tabletów opłaty miesięczne także są stałe i wynoszą: dla Samsunga Galaxy Tab 10.1 – 79 zł/mies.; dla Apple iPada 2 – 99 zł/mies. Dodatkowo, obowiązuje jednorazowa opłata wstępna w wysokości odpowiednio: 79 zł i 99 zł. Umowa, bez względu na rodzaj tabletu, zawierana jest na 42 miesiące, a miesięczny limit transferu danych wynosi 5 GB.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(2)

  1. To nawet nie chodzi o cenę. Umowa na tablet jest tylko lesingiem tzn., że po 40 mącach należy zwrócić urządzenie. A jeżeli w trakcie trwania umowy tablet zostanie uszkodzony należy za niego zaplacić. Moim zdaniem nijak ma to się do umowy z operatorem lub zakupem na raty (nie wskazujeę tu zakupu jednorazoawego – co innego jest istotą oferty mbank)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *