Nabijanie w butelkę: Bateria do iPhone 3GS
3

Nabijanie w butelkę: Bateria do iPhone 3GS

3

Uwaga na oszustów na aukcjach internetowych i pseudo serwisach urządzeń Apple! Trafił do nas klient wymieniający w innym serwisie akumulator w swoim 3GS. Bateria miałą być o zwiększonej pojemności. Klient odpowiednio za nią zapłacił. Co otrzymał w zamian?

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

Comment(3)

  1. Co otrzymał? Baterię z naklejką. I? Ani nie napisaliście jaką baterię kupił, ani nie napisaliście jaką baterię otrzymał. Może warto by także podać nick sprzedającego, bo samo „uważajcie” nie wystarczy. Świetny news, nie ma co.

  2. Nie mam pojęcia – w opisie usterki było napisane, że bateria i złącze Dock wymienione w innym serwisie. Po tym przestał się ładować. Po wyładowaniu przestał włączać. Myśle, że najbezpieczniej kupować takie elementy w pewnych, sprawdzonych miejscach, a nie na Allegro…

  3. Jak widać na naklejce, bateria charakteryzuje się podobno pojemnością 1400mAh i 5,1 Wh. Pod naklejką widać, że jest to 4,51… czy standardowa bateria dla modelu 3GS.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *