0

iPad 3 zadebiutuje już za kilka miesięcy?…

0

Jeżeli uporczywie odkładałeś pieniądze, aby kupić tańszego iPada 2 w okresie świątecznym, powinieneś przemyśleć swoją decyzję, gdyż całkowicie nowa generacja tabletów od Apple ma się pojawić na rynku już za kilka miesięcy. Według źródeł pochodzących bezpośrednio z kanału dystrybucyjnego, producenci masowo przesyłają przygotowane przez siebie części i podzespoły, które mają być wykorzystane w budowie nowego urządzenia.

Wydaje się również, że wytwórcy zmniejszyli liczbę dostaw części dla drugiej generacji iPada, co może być wyraźnym znakiem, że przygotowują miejsce dla jego następcy. Chociaż produkcja tabletu od Apple w ostatnim kwartale tego roku utrzymać ma się na poziomie 15 milionów egzemplarzy, to w pierwszych miesiącach roku 2012 spaść ma do zaledwie 4 milionów sztuk. iPad 3 ma posiadać ponoć wyświetlacz Retina, o wiele cieńszy profil, lepsze aparaty i wydajniejszy procesor.

Produkcja ruszyć ma już w styczniu i gwałtownie wzrosnąć w okresie lutego, co mogłoby oznaczać, że już w marcu albo kwietniu iPad 3 trafi na półki sklepowe. Czy ktoś z was byłby zainteresowany zakupem najnowszego gadżetu od Apple?

*na zdjęciu iPad 2

źródło: otabletach.pl

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *