Czerwony iPhone 4 w AppleMobile.pl może być również Twój

Czerwony iPhone 4 w AppleMobile.pl może być również Twój

2

Pozazdrościliśmy Kubie z MacLife.pl, o którym napisał ostatnio Norbert Cała na swoim blogu, który jest w posiadaniu czerwonego iPhone’a 4. Oczywiście w serwisie AppleMobile.pl usługa „koloryzacji” telefonu iPhone 4 na biały, czerwony i błękitny jest już od dłuższego czasu, jednak dopiero teraz znalazłem chwilę czasu, by przedstawić wszystkim jak niesamowicie prezentuje się najnowszy model telefonu Apple w niebanalnym czerwonym kolorze. Wszystkich zainteresowanych zamianą swojego iPhone’a 4 na kolor czerwony, biały lub błękitny, zapraszamy do naszego serwisu https://serwis.applemobile.pl

Przednia i tylna szyba w kolorach czerwony, białym i niebieskim jest idealnie dopasowana do metalowego korpusu telefonu. Jakość modułów wyświetlacza które stosujemy są bardzo wysokiej jakości (zapewne lepszej, niż w MacLife.pl, który opisał swoje podzespoły jako średniej jakości). Czas „koloryzacji” telefonu  w naszym serwisie, to zaledwie 40 minut.

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

Comment(2)

  1. Eeee, lipa. Widać zgrubienia na brzegach frontu i tylnej obudowy. Jeszcze raz lipa. Plastic fantastic.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *