Porównanie iPhone`a 4 i Windows Phone 7 na wideo
0

Porównanie iPhone`a 4 i Windows Phone 7 na wideo

0

Zagraniczny serwis branżowy opublikował wideo, w którym porównywane są dwie platformy operacyjny – iOS na iPhone 4 oraz najnowszy system dla komórek – Windows Phone 7 od Microsoft`u.

Firma Microsoft od początku tworzenia platformy Windows Phone 7 twierdzi, że ma to być system, który bez trudnu zdetronizuje iPhone z iOS. Dlatego zagraniczny serwis Pocketnow.com postanowił to sprawdzić i porównywał obie platformy na poniższym wideo. Na tym materiale możemy tylko ocenić interfejs, a z pewnością nie jest to ostateczna wersja, którą mają Ci dziennikarze. W tej chwili nie jesteśmy w stanie ocenić, czy Windows Phone 7 jest lepszy od iPhone. Będzie to możliwe dopiero wtedy, gdy Windows Phone 7 pojawi się w pierwszych telefonach komórkowych. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *