iPhone 4 w białej wersji od jutra w sprzedaży!
0

iPhone 4 w białej wersji od jutra w sprzedaży!

0

Biały iPhone 4 To już pewne! Od jutra, 28 kwietnia 2011 roku, będzie można kupić białą wersję multimedialnego smartfona iPhone 4. Niestety od początku nie będzie dostępny w Polsce.

Od jutra biały iPhone 4 będzie dostępny w internetowym sklepie Apple oraz w autoryzowanych punktach sprzedaży na terenie 27 krajów – Austrii, Australii, Belgii, Kanadzie, Chinach, Czechach, Danii, Finlandii, Francji, Niemczech, Hong Kongu, Irlandii, Włoszech, Japonii, Luksemburgu, Holandii, Nowej Zelandii, Norwegii, Singapurze, Szwajcarii, Korei Południowej, Hiszpanii, Szwecji, Tajlandii, Wielkiej Brytanii, USA oraz na Tajwanie.

Niestety biały iPhone 4 nie będzie od jutra dostępny w Polsce, ale jak zapewnia producent – w pozostałych krajach pojawi się już niedługo. W tej chwili nie ma żadnej konkretnej daty.

Poza kolorem, biały iPhone 4 nie będzie się różnił niczym od pierwotnej wersji.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *