Iomega SuperHero z funkcją archiwizacji dla iPhone i iPod Touch
1

Iomega SuperHero z funkcją archiwizacji dla iPhone i iPod Touch

1

Firma Iomega wprowadza na rynek Iomega SuperHero – urządzenie do archiwizacji z wbudowaną ładowarką, rozwiązujące problem utraty danych przez miliony użytkowników telefonów iPhone.

Użytkownicy iPhone?ów, którzy utracili telefon wskutek uszkodzenia, zgubienia lub kradzieży boleśnie odczuli problem utraty kluczowych kontaktów oraz unikalnych zdjęć, z powodu zbyt rzadkich synchronizacji z iTunes. Unikalne urządzenie – Iomega SuperHero Backup and Charger, zapewnia automatyczną archiwizację kluczowych danych każdorazowo, podczas  ładowania  telefonu (lub kilku telefonów).

Jak działa Iomega SuperHero Backup and Charger
Iomega SuperHero jest kompaktową stacją dokującą, którą można umieścić na biurku lub nocnym stoliku i podłączyć do gniazdka elektrycznego. Urządzenie wyposażone jest w kartę SD o pojemności 4GB, która służy do archiwizacji kontaktów i zdjęć z telefonu. (Można wykorzystać większe karty SD, jeśli użytkownik potrzebuje więcej przestrzeni na dane lub archiwizuje kilka telefonów). Wystarczy pobrać darmową aplikację SuperHero z Apple Store,  zainstalować ją na telefonie, aby telefon był gotowy do współpracy ze stacją dokującą SuperHero.

Po umieszczeniu telefonu z zainstalowaną aplikacją w stacji dokującej program uruchamia się automatycznie oferując możliwość archiwizacji kontaktów i zdjęć podczas ładowania baterii. Użytkownicy mogą nadać nazwy telefonów, tak, aby różne telefony mogły korzystać z tej samej stacji dokującej archiwizując dane. Pasek zaawansowania informuje o postępie archiwizacji. Po wstępnej archiwizacji kontaktów i zdjęć z telefonu kolejne archiwizacje dotyczą tylko zmienionych danych.

W przypadku zgubienia lub utraty telefonu można odzyskać zdjęcia i kontakty umieszczając w stacji dokującej nowy telefon i wciskając przycisk ?Restore?.

Zgodność z iPhone i iPod? Touch
Iomega SuperHero Backup and Charger for iPhone jest w pełni kompatybilny z iPhone 4, 3GS i 3G oraz iPod Touch (trzeciej i czwartej generacji).

Dostępność i gwarancja
Urządzenie Iomega? SuperHero? Backup and Charger for iPhone? będzie dostępne na rynku polskim od lutego 2011 r.  w  cenie 299 PLN brutto. Urządzenie objęte jest 3 letnią gwarancją (po rejestracji produktu).

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

Comment(1)

  1. Beznadziejne do kitu z tym. Jak ma robić kopię to niech robi kopię całego telefonu. No prawie czyli prucz apps z appstore ale za to sejwy z tych appsów oraz paczki instalowane z cydii oraz repozytoria i wszystkie ustawienia kontakty kalendarz sms notatki i inne rzeczy które są tylko po odblokowanie. Beznadziejne urządzenie chłam za 300zł to ich ładnie pogieło żal.pl wszystko trzeba robić ręcznie przez komputer i program total commander.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *