0

Studenci otrzymają darmowego iPhone`a

0

Władze Uniwersytetu w Leeds postanowili obdarować studentów czwartego oraz piątego roku kierunku medycznego darmowym multimedialnym telefonem iPhone 4 16GB. Jest to nagroda dla nich, a także pomoc w nauce poza domem.

Władze obdarowali w sumie 520 studentów multimedialnym iPhone 3GS 16GB . Jednak nie są one dane im na zawsze a jedynie na okres studiów. Przez ten czas będą mogli korzystać z iPhone 3GS 16GB w każdym momencie, a według władz Uniwersytetu mają pomóc w nauce poza domem. Ciekawe czy będą używane tylko do tych rzeczy…

iPhone`y 3GS 16GB dla studentów będą posiadały dodatkowe materiały edukacyjne przygotowane przez dwie firmy MyKnowledgeMap oraz MedHand. Na szczęście nie pozbawiono ich możliwości ściągania dodatkowych aplikacji z AppStore.

Pomysł jest bardzo dobry i ciekawi mnie czy kiedykolwiek w Polsce będzie miał szanse zrealizowania.

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *