1

Aplikacja na iPhone?a z klopsem

1

Turner Broadcasting wraz ze studiem deweloperskim ustwo? stworzyło MeatStroke – aplikację na iPhone’a dedykowaną kanałowi komediowemu Adult Swim. Meatstroke, oparty na animowanym przeboju Aqua Teen Hunger Force, jest nową smakowitą zręcznościówką, której głównym bohaterem jest występujący w serialu Meatwad. Gra będzie dostępna w regionie EMEA od 16 września.

Zasady gry są proste – użytkownik musi chronić mięso przed przypaleniem. Każdy kocha słońce, ale lądowanie na nim to podróż w jedną stronę. Tym czego potrzebuje każde mięsko jest chłodny, ożywczy prysznic lub pieszczotliwy cień chmury.

Joe Braman, Adult Swim: ?MeatStroke to doskonały kąsek dla wszystkich fanów Adult Swim – smakowity, pomysłowy i zabawny.?
Gracze sterują popularnym, animowanym bohaterem o imieniu Meatwad. Zmutowany mięsny pulpet podróżuje po niebie w poszukiwaniu pożywienia. Musi unikać słonecznych pułapek, które tylko czekają na to, by przysmażyć jego soczyste boczki. Meatwada trzeba karmić chmurami, aby mógł dalej lecieć i odzyskać właściwą, krwistą formę. Graj z zapałem, ale bez zapłonu! Pomóż Meatwadowi odnaleźć właściwą drogę w Meatstroke.
Mills z ustwo: ?Szybko przekonasz się, że sinusoida Twojego slalomu jest odwrotnie proporcjonalna do temperatury przypiekania mięsa.?

MeatStroke jest dostępny w App Store od dzisiaj. Można go pobrać z:
https://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=387679878&mt=8

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *