GYRO+. Oryginalna gra zręcznościowa na iOS

GYRO+. Oryginalna gra zręcznościowa na iOS

0

GYRO+ Dzisiaj na naszą redakcyjną skrzynkę mailową trafiła wiadomość o grze GYRO+. Z reguły nie publikujemy wszystkich informacji do nas nadsyłanych, ale ten tytuł jest prosty, ale zapewnia mnóstwo zabawy.

W Vivid Games i Submachine Factory wychodzimy z założenia, że nie wszystkie gry muszą zaczynać się od nudnych, kilkuminutowych samouczków. Jeżeli choć raz w życiu narysowaliście kółko na papierze, to już wiecie jak grać w Gyro+. Tak, rozgrywka jest tak prosta! Wystarczy kręcić kolorowym kółkiem, łączyć barwy, zbierać power-upy i pobijać kolejne rekordy – można przeczytać w informacji prasowej.

Jednak do rzeczy. GYRO+ to aplikacja przeznaczona dla iPhone, iPod touch oraz iPada. Zasada gry jest bardzo prosta, ale to nie znaczy, że jest to wada. W GYRO+ musimy tak obracać kołem (o 360 stopni), aby nadlatujące kulki o wybranym kolorze trafiały do tej samej barwy. Dlatego ważne jest, aby odpowiednio szybko manewrować pozycją koła, bo gdy kulka wleci do innego koloru, wtedy punkty nie są naliczane.

Wraz z upływem czasu, cała gra nabiera tempa. Leci więcej kulek, o różnych kolorach i co najważniejsze – zdecydowanie szybciej.

Tytuł oferuje dwa tryby rozgrywki – Arcade oraz Time-Attack.

Gra kosztuje 0,99 euro. Jak myślicie? GYRO+ jest warte tej ceny? Według mnie tak…

Pobierz GYRO+

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.