Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Polska lokalsa ? nowa aplikacja dla miejskich turystów dla iOS
Polska lokalsa ? nowa aplikacja dla miejskich turystów dla iOS

Polska lokalsa ? nowa aplikacja dla miejskich turystów dla iOS

0

Polska LokalsaInternetowy serwis lokalo.pl zaprezentował nową aplikację mobilna przeznaczoną dla urządzeń z systemem iOS. Oprogramowanie Polska Lokalsa zawiera informacje o najciekawszych miejscach w miastach, a nadsyłane są one przez samych… użytkowników aplikacji.

To mobilna odsłona akcji polskalokalsa.lokalo.pl, w ramach której młodzi i aktywni mieszkańcy Warszawy, Poznania, Gdańska, Wrocławia, Katowic i Krakowa odkrywają inną stronę miasta. Każdy z nich zaprezentował swoje ulubione miejsca, które zostały oznaczone na mapach. Klikając na nie można uzyskać więcej informacji o danym miejscu i zobaczyć jak wyglądają. Można też szukać według wybranych kategorii, takich jak: jedzenie, pub/kawiarnia, kultura czy parki. Natomiast dzięki usłudze geolokalizacji użytkownicy sprawnie sprawdzą swoje położenie na mapie, dzięki czemu będą mogli bez trudu trafić w wybrane miejsce.

Użytkownicy aplikacji utworzonej przez serwis lokalo.pl z pewnością ominą turystyczne szlaki i zajrzą do knajp z prawdziwym jedzeniem, pubów z dobrymi koncertami, odkryją klimatyczne kina i ciekawe punkty widokowe. Nie zabraknie także idealnych miejsc dla młodych rodziców, dusz artystycznych, wegetarian czy spragnionych wszelkiej alternatywy hipsterów.

Aplikacja dostępna jest już na urządzenia Apple – iPhone, iPod touch i iPad z oprogramowaniem iOS 4.3 albo późniejszym – do pobrania w App Store.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.