0

Plotki, ploteczki: Opóźnienie premiery iPada 3

0

iPad 2Według krążących po internecie pogłosek, możemy przypuszczać, że Apple posiada już kilka iPadów trzeciej generacji. Jednak gigant z Cupertino z pewnością nie będzie spieszył się, aby ujawnić swój produkt, a tym bardziej wypuścić go na rynek. Możemy więc przypuszczać, że iPad 3 pojawi się dopiero w 2012 roku.

Analityk rynkowy, Mark Moskovitz, w pełni rozumie tego rodzaju zagranie, wspominając dodatkowo, że pozostałe tablety pojawiające się w sprzedaży nie wprowadziły zbyt dużych zmian na tymże dynamicznie rozwijającym się rynku. Motorola oraz RIM zawiodły oczekiwania wielu konsumentów, natomiast Sony od początku skazywany jest na porażkę jeśli chodzi o modele S1 oraz S2.

Apple czeka także na moment, kiedy konkurencyjne przedsiębiorstwa nie będą posiadały zbyt wielu premier swoich nowych urządzeń mobilnych, może to bowiem wpłynąć wyraźnie na zmniejszenie zainteresowania iPadem. Szczególnie ważne dla firmy spod znaku nadgryzionego jabłka jest to, aby trafić w moment kiedy Samsung nie będzie wypuszczał żadnego nowego tabletu na rynek. Czy im się to uda? Powinniśmy się przekonać w przeciągu najbliższych kilku kwartałów.

źródło: otabletach.pl

*na zdjęciu iPad 2

Oceń post
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *