Kolorowy iPhone 4 – wymiana szyb i wyświetlacza w iPhone 4
11

Kolorowy iPhone 4 – wymiana szyb i wyświetlacza w iPhone 4

W naszej ofercie pojawiły się kolejne kolory modułów ekranu i tylnych szyb dla telefonu iPhone 4. W aktualnej ofercie znajdują się szyby: czarne, białe, czerwone, żółte, niebieskie i różowe. Wszystkie szyby są bardzo wysokiej jakości, wyposażone w ekrany Retina Display. Do każdego zestawu koloryzacyjnego jest przycisk HOME i ramka. Zapraszmay do wymiany modułów w naszyym serwisie iPhone w Szczecinie, przy ulicy Wojska Polskiego 50.

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

Comment(11)

  1. Tak wymieniamy również w 4S, 4, 3GS, 3G i iPod Touch 4G. By skorzystać z usługi wystarczy wybrać z głównego menu (tego na górze) duży czerwony przycisk z napisem SERWIS. Następnie – Zgłoś naprawę wysyłkową i wypełnić formularz zgłoszeniowy. W formularzu zaznaczmay rodzaj płatności – przelew lub za pobraniem. Czas realizacji usługi to 40 minut, więc telefon na następny dzień wraca do klienta kurierem DHL. Podane kwoty są cenami brutto. Wystawiamy FVAT.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *