iPady na wyposażeniu stewardess British Airways
1

iPady na wyposażeniu stewardess British Airways

1

British Airways iPadBritish Airways najprawdopodobniej zakochało się w najpopularniejszym obecnie gadżecie od Apple, a mianowicie iPadzie. Urządzenie jest już powszechnie stosowane przez pracowników naziemnych lotniska, a obecnie trafi także do rąk.. Stewardess znajdujących się na pokładzie samolotów! Takie rozwiązanie ma pomóc w poprawie jakości obsługi klienta oraz zwiększyć niebezpieczeństwo.

iPady zakupione przez British Airways mają zawierać dokumenty bezpieczeństwa, instrukcje, informacje dotyczące pasażerów i ich lokacji na pokładzie maszyny latającej. Zamówienia posiłków, napojów, specjalne żądania, informacje od pilotów, czy nawet notki o osobach znajdujących się w samolocie wymagających szczególnej uwagi oraz troski – wszystko to i o wiele więcej będzie wyświetlane na mierzącym 9.7 cala ekranie najlepiej sprzedającego się jak do tej pory tabletu. Jak na razie urządzenie testowało stu członków załogi lotniczej brytyjskiego przewoźnika i większość z nich wyraziła pozytywne opinie.

British Airlines nie wpadło na ten pomysł jednak jako pierwsze. Już wcześniej tablety w swoich samolotach zastosowało American Airlines, udostępniając pasażerom w pierwszej klasie Galaxy Tab 10.1 w czasie czerwcowych lotów zagranicznych. Teraz okaże się czy iPady będą skuteczniejsze niż stare i sprawdzone pióro oraz papier, których wcześniej używali stewardzi i stewardessy.

źródło: otabletach.pl

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *