Uchwyt rowerowy dla iPhone’a – jaki wybrać?
0

Uchwyt rowerowy dla iPhone’a – jaki wybrać?

0

pol_pl_Uchwyt-rowerowy-z-etui-dla-iPhone-5-5s-Quad-Lock-Bike-Kit-for-iPhone-5-5S-757_3

Amatorzy dwóch kółek rozpoczęli sezon już kilka miesięcy temu. Jednak nie jest jeszcze za późno by zakupić odpowiedni uchwyt rowerowy, dzięki któremu będziemy mogli zamontować swojego iPhone’a na kierownicy. O tym, że jest to świetne rozwiązanie nie trzeba nikogo przekonywać, jeżeli choć trochę kojarzy jakie aplikacje na telefon Apple są dostępne dla rowerzystów. Dzięki nim możemy uruchomić na telefonie prędkościomierz, rejestrować pokonywaną trasę, korzystać z rowerowej nawigacji czy najzwyczajniej doładować baterię telefonu. Przedstawiamy Wam przegląd dostępnych uchwytów rowerowych dla iPhone’a

Quad Lock Bike Kit for iPhone 5/5S – ZESTAW

pol_pl_Uchwyt-rowerowy-z-etui-dla-iPhone-5-5s-Quad-Lock-Bike-Kit-for-iPhone-5-5S-757_2

Zestaw Quad Bike Kit – dla iPhone 5/5s jest najlżejszym i najmocniejszym uchwytem rowerowym na rynku. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zabezpieczyć swój telefon podczas jazdy na rowerze lub motocyklu jest właśnie zawarte w tym zestawie. Nie musisz się już martwić, jak zabezpieczyć swój telefon, kiedy jedziesz na wycieczkę. Od teraz Twój iPhone będzie bezpiecznie przymocowany do roweru, widoczny i łatwy w dostępie.

pol_pl_Uchwyt-rowerowy-z-etui-dla-iPhone-5-5s-Quad-Lock-Bike-Kit-for-iPhone-5-5S-757_3

Cena: 289 złotych – Możliwość kupienia pojedynczych elementów

pol_pl_Uchwyt-rowerowy-z-zapieciem-Quad-Lock-BIKE-MOUNT-PRO-760_3

Gdzie kupić? https://sklep.applemobile.pl/iGadzety/Sport-i-Zdrowie/Uchwyt-rowerowy-z-etui-dla-iPhone-55s-Quad-Lock-Bike-Kit-for-iPhone-55S-ZESTAW.html

 


Uchwyt rowerowy do obudowy LifeProof do iPhone 5

UCHWYT_ROWERRRR

Oryginalny uchwyt na kierownicę pozwala zabrać iPhone wraz z obudową LifeProof na każdą wycieczkę rowerową, bez obawy przed deszczem, błotem lub nawet mrozem.

 

  • Uchwyt dedykowany jest obudowie LifeProof dla modelu iPhone 5.
  • Pozwala na bezpieczne wykorzystanie zainstalowanych aplikacji (np. nawigacji lub trybu. kamery) podczas jazdy na rowerze bez konieczności odrywania rąk od kierownicy.
  • Umożliwia zamocowanie i działanie iPhone zarówno w pionie jak i w poziomie.
  • Nie blokuje żadnych funkcji ani przycisków w iPhone.
  • Umożliwia wykorzystanie zestawów słuchawkowych Bluetooth.
  • Specjalna głowica pozwala na precyzyjną regulację kąta widzenia kamery.
  • Zintegrowana blokada zapobiega przypadkowemu wypadnięciu iPhone z uchwytu.
 3_24
Cena: 155 złotych
BIKE_UCHWYT

iBike GPS – Zestaw rowerowy do nawigacji iPhone 4/4S/5/5S (aplikacja iBike)

 

iBike_GPS_Zestaw_rowerowy_do_nawigacji_iPhone_4_4S_5_5S_aplikacja_iBike_-e24d3620

 

Przemień swojego iPhona w zaawansowany licznik rowerowy z bieżącą lokalizacją GPS przeznaczony specjalnie do rowerów. System iBike GPS wyposażony jest we wszystkie funkcję, które mogą przydać się podczas wycieczek rowerowych. Poza miarą szybkości jazdy, kadencji, dystansu czy spalonych kalorii aplikacja została wyposażona w możliwość określania wysokości wzniesienia oraz stopnia nachylenia terenu. 

W czasie jazdy możliwe jest również słuchanie muzyki bez konieczności wyłączania aplikacji. Po powrocie do domu możesz sprawdzić dokładnie trasę jaką poknałeś. Oprócz dedykowanej aplikacji, zestaw iBike GPS zawiera trwałe i skuteczne etui ochronne dla twojego telefonu. W pełni odporne na warunki atmosferyczne etui możesz w łatwy sposób zamontować na kierownicy swojego roweru, zapewniając wygodny dostęp do telefonu i jego pełne bezpieczeństwo. Również na nierównym terenie specjalna wkładka niweluje wstrząsy jakich mógłby doświadczyć twój iPhone. 

Wygodne zamknięcie od góry pozwala łatwo wyciągać i chować telefon, gdy tylko będziemy tego chcieli. Zarówno etui jak ioprogramowanie przystosowane jest do ustawienia pionowego oraz poziomego. Aplikacja pozwala na wysłanie wszystkich zebranych informacji do programu Strava, który umożliwia dokładne przedstawienie twoich osiągów poprzez rozmaite wykresy jak np. prędkość, spalone kalorie czy pokonane wzniesienia. Produkt kompatybilny z iPhone 5/5S oraz 4/4S. 

Przedstawiamy komputer rowerowy iBike GPS+ dla telefonów iPhone 5 oraz 4/4S 

Etui+Uchwyt do mocowania + Aplikacja

 

Cena: 399 złotych

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *