Home Newsy Akcesoria marki LIFEPROOF w specjalnych cenach w Sklep.AppleMobile.pl – Zabezpiecz swój telefon iPhone i tablet iPad przed wyjazdem na urlop, na wypadek zalania, zatopienia i upadku w specjalnej cenie!
Akcesoria marki LIFEPROOF w specjalnych cenach w Sklep.AppleMobile.pl – Zabezpiecz swój telefon iPhone i tablet iPad przed wyjazdem na urlop, na wypadek zalania, zatopienia i upadku w specjalnej cenie!
0

Akcesoria marki LIFEPROOF w specjalnych cenach w Sklep.AppleMobile.pl – Zabezpiecz swój telefon iPhone i tablet iPad przed wyjazdem na urlop, na wypadek zalania, zatopienia i upadku w specjalnej cenie!

0

win-lifeproof

Akcesoria marki LIFEPROOF w specjalnej wakacyjnej cenie na sklep.applemobile.pl! W związku z tym, że mamy okres urlopowy, gdzie telefony i tablety Apple towarzyszą nam bardzo często podczas wypoczynku na kajakach, przy basenie, jeziorze czy nad morzem, mamy przyjemność zaoferować naszym Czytelnikom specjalną ofertę na akcesoria marki LIFEPROOF w naszym sklepie. Akcesoria marki LIFEPROOF, to wysokiej jakości etui, dzięki któremu Wasze iSprzety będą zabezpieczone przed upadkiem i zamoczeniem. W ofercie są także specjalne etui, które w przypadku gdy telefon wypadnie nam na otwartej wodzie, to nie pójdzie pod wodę, tylko wypłynie na powierzchnię. Jeżeli jedziecie na urlop i zastanawiacie się, jak zabezpieczyć przez zalaniem i upadkiem Waszego iPhone’a czy iPod’a to akcesoria marki LIFEPROOF będa idealnym rozwiązaniem! 

Akcesoria marki LIFEPROOD w specjalnych niższych cenach znajdziecie pod poniższymi odnośnikami:

http://sklep.applemobile.pl/Etui/iPhone-55S/Lifeproof1/

http://sklep.applemobile.pl/Etui/iPhone-44S1/Lifeproof/

http://sklep.applemobile.pl/search/lifeproof/

Dostępne są modele zabezpieczające iPhony i iPady. Jeżeli macie inny sprzęt niż Apple, po ofertę dla niego prosimy pytać pod naszym adresem mailowym.

Etui marki LIFEPROOF recenzowaliśmy dla Was w 2012 roku. Test można znaleźć po linkiem Recenzja: Lifeproof – etui do zadań specjalnych

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.