Rendery produkcyjne iPhone’a 8

Rendery produkcyjne iPhone’a 8

0

Serwis Slashleaks, który niedawno opublikował zdjęcia matrycy i schematów technicznych nadchodzącego, flagowego modelu iPhone’a dotarł do renderów tego urządzenia, które mają pochodzić z oryginalnego źródła. Są to grafiki produkcyjne prezentujące smartfona w pełnej okazałości. Widniejące na obrazkach urządzenie potwierdza większość plotek jakie do tej pory dostały się do sieci.

Na renderach widać zatem podwójną kamerę iSight o wertykalnym ułożeniu obiektywów oraz ekran wypełniający niemal całą przestrzeń przedniego panelu. Co ciekawe po raz kolejny potwierdza się, że iPhone 8 nie będzie posiadał fizycznego czytnika linii papilarnych ulokowanego w tylnej części obudowy, tuż pod logo Apple. Prawdopodobnie zostanie on wraz z przyciskiem Home zintegrowany z wyświetlaczem.

Co ciekawe na renderach pokazana jest wersja iPhone’a 8 w kolorze niebieskim obudowy. Już jakiś czas temu w sieci pojawiły się donosy o takim wariancie urządzenia, które trafi do oferty. Choć wówczas informacje te pojawiły się jeszcze przed premierą iPhone’a 7 oraz 7 Plus.

Pełną galerię można zobaczyć u źródła.

Źródło: Slashleaks

 

Rendery produkcyjne iPhone’a 8

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *